Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
16. dec 2009

Dani niesom poklad lebo ho nemám.Mne minule vymazalo celú schránku a zmizol aj pohár.Skús poprosiť Bianku či ho nemá.Neviem či som jej ho neposielala. 😒

zdenocka
16. dec 2009

No Janicko mi nezaspal, takze uz sedi pri mne.
Jeminku, vonku snezi, to zas bude radosti na cestach a s vypratavanim garaze 😢 .

vinka
16. dec 2009

No ja sa už vytešujem s detmi. 😀 😀 Ideme sa prejsť do kauflandu potrebujem na zajtra kapustu červenú. 😉

lenocka84
16. dec 2009

ahojte mamicky
ako?

petikd
16. dec 2009

Ahojte.
Tak aj ja vítam nové baby 😉 som rada,že sa nám to rozrastá 🙂
Baby aj Damián má taký volant s kľúčom,sirénami a tak.Už 2 roky a stále sa s ním hrá 🙂 Dani ked sa Damián narodil,tak sa o starkú starala sestr,čiže tu bola každý den 2 roky,no a Damián kedževyrastal s Tami tak samozrejme tiež kočík,bábiky a tak,závidel jej to 😀 Teraz to už nerobí,odkedy začal chodiť do škôlky 😉

danciacik
16. dec 2009

Škoda Maji, no nič skúsim popýtať Bianku. 😉
Zdeni Aqua Draw je toto:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5316727
Ja som bola v meste, deti som nechala u mamky a konečne som Jarkovi kúpila perfektné nohavice, ktoré strašne dlho už chcel ale len škoda že ich nemali v čiernej.

adrina
16. dec 2009

čafte babule...ja som si dnes zabudla kľúče.tak som bola 2hodiny bezdomovec 😀 😀 😀 pokiaľ prišiel Mimko..tak mi treba,keď som taká nezodpovedná 😝 😝 😝
dani..ja vianocujem doma s chalanmi,ale príde mamina a bráška 😉 😉 😉 takže nám bude veselo...som rada,že som ich nakoniec presvedčila,že aby sme boli tu v pp 😉 😉 😉
ja mám darčeky pobalené a schované v robote..aby ich náhodou neobjavili 😉 😉 ;
včera večer som pozerala foto z minulých vianoc...jooj..jaký drobec bol Damík, však mal len 5mesiacov a teraz veľký chlap...to budú očiská na darčeky 😀 😀

zdenocka
16. dec 2009

Ahojte,
ja uz mam Janicka ulozeneho, dufam uz aj buba, kedze poobejde nespinkal.
Mali sme na navstevu Vichricu a Laurinku, tak super bolo, deticky sa pohrali a my vykecali 😵 .
Petikd, to je super, ze sa Damianko stale hra s volantom. Ja dufam, ze aj nas Janicko sa bude. My sme mu kupili taky, ktory je na takej tycke a da sa prilepit na sklo pomocou prisavky, takze mu to dam do auta a bude soferovat s mamickou.
Danciacik, jeeej, to je supeeer darcek pre Larku 😉 .
Adrina, teraz si mi pripomenula, ze tie darceky mam aj pobalit 😅 .

adrina
16. dec 2009

baby..neviete mi poradiť,kde by som zohnala loptičky,čo môžem Damikovi dať do stanu na hranie..také čo dávaju v kútichoch do bazenikov???

danciacik
16. dec 2009

Adi loptičky kúpiš v Madarase v dráčíkovi, ešte minulý týždeň ich tam mali kopec - 100 ks nejakých 14 EUR.
Jaaaj Zdeni takže vy ste kúpili taký hej? No tiež je super, mne sa tiež páčil, len ja toľko jazdiť autom nemusím ako vy takže u nás by sa to málo využilo. A na toto Aqua Draw sa teším aj ja. Larka odkedy sme sa ťahali po nemocniciach tak stále len kreslí alebo si čítame, nejak si zvykla na takéto kľudné aktivity - tak dúfam, že sa tomu poteší.
Peti, ja som počula už od viacerých chlapcov že keď boli deti tak že sa strašne radi hrali s bábikami a kočiarikmi, no nech sa hrajú keď majú radosť nie?
Mne už deti tiež bubajú. Čakám do 21:00 a idem si po muža.

petikd
16. dec 2009

Dani no to je asi preto,že vyrastajú s dievčatami. 😉
Zdeni určite ho bude volant baviť 😉
Juuuj dnes bola v televíznych naša osada 😀

zdenocka
16. dec 2009

Danciacik, ja dufam, ze sa mu bude ten volant pacit. Ked ideme do nakupne centra, tak Janicko chce ist len k autickam a soferovat, tak si myslim, zeby ho to malo potesit.
Aqua draw bol super napad, myslim, ze Larka bude stastna, ked si otvori taky krasny darcek.

danciacik
16. dec 2009

Vážne a čo bolo v správach?
Ktovie, poznám aj chlapca ktorý bol jedináčik a mama mu musela kúpiť kočiarik pre bábiky lebo nič iné nechcel 😀

zdenocka
16. dec 2009

Petikd a tocil to moj manzel 😀 .

zdenocka
16. dec 2009

My ked ideme do Bambina, alebo hracieho centra v Maxe, tak Janicko tak kocikuje babiku 😀 , mu hovorim, Janicko poriadne kocikuj, ze raz mamke pomozes, ked budeme mat babo 😉 .

vinka
16. dec 2009

Petik a kde na markíze?Joj my sme pozerali jojku. 😒 Hod mi link.No boli sme v kauflande bola super prechádzka. 😀 Zajtra ak sa neozvem tak myslíte na mna. neviem či stihnem lebo doobedu chcem upratať mužík bude variť je doma a o 13.30 letím na bus a do tesca. 😀

danciacik
16. dec 2009

To aqua draw by ma popravde ani nenapadlo, len raz tu písala jedna holka z Popradu, že nedopatrením kúpili 2 ks a že je to nové zabalené a tá veľká veľkosť teda 105 x 90 tak ma napadlo, že by to nebolo na škodu.
No vy veľa cestujete takže určite sa mu to bude páčiť neboj, to sú také vďačné hračky. Teraz som si pozerala vaše fotky - Janičko hroooozne vyrástol veď zachvíľu ti bude po pás.

petikd
16. dec 2009

Dani no,že naši spoluobčania pozearjú telku pomocou autobatérie 😀 Zdeni som si myslela,že tvoj manžel to točil 😉

danciacik
16. dec 2009

Jaaj tak si to idem pozrieť v archíve. 😀
Maji držíme ti palce neboj. 🙂 Nech sa ti dobre pracuje. 😉

zdenocka
16. dec 2009

Vinka, budeme na teba mysliet 🙂 .
Petikd, manzel je rad, ze sledujes co natocil 😀 .
Danciacik, Janicko je uz velky, a aj riadne tazky 😝 , ja ho uz oblecene v zimnou obleceni ani nezdvihnem 😖 . Patko je tiez riadne velky, ale niet divu, ved aj ty aj manzel ste vysoki.

vinka
16. dec 2009

Joj ináč tú knihu s volantom mal aj Damián no pokial Vivien nezačala čítať knihy.Už ostala len posledná strana s volantom. 😝 😀

danciacik
16. dec 2009

A keď sa môžem spýtať koľko váži? Lebo ja som si myslela že Paťko schudol a figu som ho postavila na váhu a 11 kg.

petikd
16. dec 2009

Zdeni to vieš ked som aj v inej izbe a počujem Tribulu hned utekám,ved ma zaujíma čo sa deje v našom kraji 😉
Maji tak nech sa ti darí v práci a nech sa dobre odreaguješ 😉 Tu máš ten link 😉 http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

zdenocka
16. dec 2009

Vinka, Vivien asi zurivo cita 😅 .
Danciacik, ja ani neviem, skusim ho zajtra odvazit. Na poradni v oktobri mal 10,5, tak tiez moze mat tak 11 kg. No ked je vyzleceny, tak sa mi zda v pohode, ale ked ho naobliekam, tak isto aj ma 3 kg naviac 😀 .

zdenocka
16. dec 2009

Petikd, manzelovi sa paci tvoj pristup, ze pozeras, co natocili 😀 . Aj ja musim povinne pozerat, co v dany den robil, ci sa mi chce, alebo nie 😀 .

petikd
16. dec 2009

Zdeni 😀 😀
Idem pozerať telku a spať,juu v posledných dnoch by som len spala 😔 Dobrú noc 😉

danciacik
16. dec 2009

NO tak to budú obidvaja asi rovnako ťažký.
No nič babulky moje, ja sa zatiaľ lúčim utekám si po mužíčka a ešte niečo vybaviť, takže neviem či stihnem ešte doraziť. Keď nie tak dobrú noc. 😉

zdenocka
16. dec 2009

Pridam sa k vacsine, idem tiez bubat, lebo Petikd, aj ja som hrozne unavena v poslednom case 😖 . Dobru nocku.

vinka
16. dec 2009

No tak vy už asi spíte.To mám ísť aj ja spať? 😕

adrina
16. dec 2009

ja nespím vinka