Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

dancat
27. jan 2010

Ahooojte ako sa tu mate? 😉
Andrejka nebola si na TV poprad,ukazovali nejaku skolku ci co a tak sa mi tam jedna žienka podobala...
Stresmenka,moja kolegynka začala chodit na zumbu,cvici sa v globuse ....pozri toto http://new.leilla.sk/zumba-
Aj ja sa chystam chodit od buduceho tyždňa (teda ak vyda cas),len sa musim dať dokopy,lebo môj maly prinesie zo škôlky bacile,on je nachladeny,ale mna to vždy zloži s horuckami a bolestami ucha,aj teraz tu ledvo funim a sopel kvapka na klavesnicu hehehehhehe....nechapem to,predtym som asi 3 roky chora nebola a teraz som vkuse ...asi moje telo nepizna "školkarske" bacile 😝
Moja mamka si nohu zlomila,a keby niekde na sankovačke,ale prišli vodari isla otvorit garažove dvere a sa šmykla a noha zlomena.....
My sme cez vikend oslavovali 3 rôčky,jaaaj fajna oslava,pridam fotečky nejake,akeho mam už veľkého chlapca 😵
Idem pozriet fotečky či ste nejake nepridali a Vinkine krasne vytvory...pekny den

dancat
27. jan 2010

ozaj a všetky tie čo tu neprispievaju,ale čitaju tak že pozdravujem 😉

petikd
27. jan 2010

Ahojte.
Dancat,tak nech sa tvojej mamke dá noha doporiadku 😉 Juuj a Miškovi všetko naj k narodeninám 😉 tešíme sa na fotky

petikd
27. jan 2010

Baby no kde ste všetky 😕

petikd
27. jan 2010

Fíííha, 😕 som normálne prekvapená 😀
No idem pomaly po damča 😉

stresmenka
27. jan 2010

ahojte žienky tak ja len na skok

dancat ďakujem veľmi pekne takže môžem začať makať 😀

Vinka keď ty máš sto kg tak ja koľko to už zakaľací list mi treba 😀

No a výsledky Majové: tlak kolísavý nevieme prečo a počkáme na endokrinologické vyšetrenie, lieky zatiaľ nedáme na čo som jej povedala, že ani by som nebola za aby nejaké bral joooooooooooooj strašne zlatá tá kariologička a aj sestrička 🙂 taký by mal byť každý lekár vidno, že ona to študovala, lebo doky chcela byť šak nakoniec aj jej otec bol lekár 🙂
No a aby toho málo nebolo Dávidko je tiež marok horúčky jak hrom vysoké zajtra na výter, lebo mu nechce zbytočne dať silné ant. nevie či hrdlo, alebo nosohltan ☹

Daniacik a vy ako ste dopadli 🙂?

vinka
27. jan 2010

Ahojte babenky. 😉 Ja som dnes vyštvala babku na stanicu do poliaka a som upratala celý byt si a aj obed navarila. 😉 Vivinka spinká a Chiara sedí za netom pri mne. 😀 No hej s frajerom riadne búcha dnes ráno sa navonal svojou vonavkou.To mu ada doniesla schreka.Skoro ma vystrelo ked som videla,že sa sprejuje.Mi povedal,že chce voniať pri frajerke 😀 😀 😀 Pripomenula som mu ráno,že sa ženiť nechcel.Tak mi povedal,že rozmýšlal a s kým sa bude rozprávať ked príde z roboty? 😀 😀 Som mu povedala,že aspon nech ho anglinu doučí.No nech dáky osoh je z nej 😀 😀 Tak mi povedal,že ta kde nepoviem jej to.čo som to za chlapa ked neviem anglicky.Ved ma nechá. 😀 😀 😀

petikd
27. jan 2010

Maji múdre to dieťa 😀
Jooj ved ja mám potom tiež cez 130 kg 😀 ,ked má Majka 10 a to som len po jednom tehu a maja po 3 😉

petikd
27. jan 2010

Juuj sipcek nečítaš asi čo?Na stv v dámskom magazíne hovoria o detskom nechutenstve

andreaber
27. jan 2010

Ahojte,

tak je to so mnou zle nedobre, už druhý krát posledná a zase dom nezamkla. No keď ja ešte tak nepoznám, ako dlho večer sa píše. Ale už sa polepším. 😅 🙂 Danielka spinká a Ľubka som mnou koníkuje (Vinka 🙂) No a poobede sa idem dať strihať. Konečneeee

Dancat - maminke rýchle uzdravenie želám

A rovnako všetkým chorým detičkám a maminkám. My sme si užili pred sviatkami, keď Danielka doniesla nejakého bacila a ochorela aj Ľubka a manžel. Tak som potom sama kmitala okolo všetkých troch.
Bacila sme si priniesli aj dnes, ale len takého papierového (robili ho v škôlke) a volá sa Karol. 🙂

A ešte všetkým športuchtivím veľa zdaru na zumbe.

andreaber
27. jan 2010

Miavin - ďakujem

petikd
27. jan 2010

Andrea tu sa večer niekedy píš aj o polnoci (však Sipcek 😀 )a niekedy tak ako včera 😉

vinka
27. jan 2010

No Peťka máš pravdu.Minule som zamkla o 20.30a tu sa nikto neukázal. 😀 😀 Baby a nieje dvd tej zumby.by som to (možno) 😀 doma cvičila. 😉

danciacik
27. jan 2010

Ahojte.
Andrea áno včera ráno robila. 🙂
No my sme dopadli tak že máme ďalší sirup a ďalší sprej do nosa takže celkovo už máme 3 sirupy a 2 spreje.
Ale vidno že tá doktorka vie o čom hovorí. Máme presný plán, v piatok volať výsledky výterov, 15.2. ideme na kontrolu a koncom februára zas a to by už mohla posúdiť aj mandľu lebo ževraj keď je chorá tak automaticky sú zväčšené mandle takže musí byť mesiac zdravá aby sme mohli vidieť čo a ako. Takže zase nesmieme ísť do škôlky. Ale na karneval aspoň pôjdeme.
No aj ja by som brala to DVD čko Zumby keby bolo ale ak nie tak ja by som to išla možno aj cvičiť.

andrejka10
27. jan 2010

Ahojky 😉

Dancat, tak to mi je ľúto tvojej maminky. Spadla nešťastne, keď si zlomila nohu. 😖 A v tej telke som to bola ja. 😀 Ej, ale si šikovná, keď si ma takto spoznala. 😀 😀 😀 Malému prajem veľa zdravíčka, šťastíčka a nech ho maminka s ocinom počúva. 😉

Stresmenka, zumba sa cvičí aj na Výkriku a to v piatok od 17,30-18,30 a v nedeľu od 17,00-18,00. Vstupné sú 3 eurá. Treba prísť pol hodiny skôr, pretože je tam nával a neskôr je problém aj so skrinkami. Dokonca sa tam zapisuje do zošita pre veľký záujem. To si už zistíš priamo na mieste. 😀 No a vstup je niekde spredu na ľavo hore schodmi a hľadaj AB-Fit. Dúfam, že som ti aspoň trošku pomohla.

Vinka, ale máš doma teraz veselo. 😀 :D :D

dancat
27. jan 2010

no tak ja tu v horučke,kurnik tak to jak keby som ja začala chodit do škôlky..... 😝 😀
Adka ja mam pamat na tvare,ale neviem priradit mena heheheheh

danciacik
27. jan 2010

He, baby viete čo zahlásila teraz Larka? Dávala som jej lieky čo trebalo a k tomu aj také tabletky na posilnenie zúbkov a ona na to, že: Ďakujem, zúbková víla. 😀

vinka
27. jan 2010

Andrejka prečo,že má frajerku?Oj keby ho aspon po anglicky učila.To nie. 😠 😀 😀 Nie už o tom nerozpráva.Nechce o nej hovoriť.Asi už sa nefrajeruju. 😀 😀

vinka
27. jan 2010

Dancat moja ta čo to.Joj daj sa do kopy cica.A prídte potom na čaj aj sa hrať ked sa vyliečiš. 😉

danciacik
27. jan 2010

No čo zlatíčka - bubáme, bubáme. 😕

petikd
27. jan 2010

Jooj Dani takže si zúbková víla?Tak potom ked nám vypadne zub,prídeš aj k nám? 😉
Maji som robila to špenátové rizoto,ale bez mäsa 😉

mammy81
27. jan 2010

Ahojte zenulky ako sa mate??
joj ja nestiham nejako len vas preletim ked mam cas.mam nejake deprimujuce obdobie 😖
No nam dopadli testy na imunitu dobre skoro nic nenasli len ze jej chyba zelezo,tak sme dostali sirup.
tak uvidime. 😕
Vinka ta fotka s babkou je pekna ja by som asi napisala nas anjelik strazny,ved to aj to tak aj vystihuje.
my sme boli v sobotu na futbale ta do slaka som si chorobu doniesla,co taka zima bola. 😒 uz som aj teplotu mala a od vcera nachladena som jak svina. 😠
No Juliet uz asi cosi maju ked nepise....som zvedava

Dani tak vy tiez stale chori jooooooj to je najhorsie ked je dieta chore.... 😒
vsetkym chorym prajem skore uzdravenie

Dancat malemu dodatocne vsetko naj. 😉

danciacik
27. jan 2010

Peti, nooo asi heeej, jasné že prídem 😉 .
Mammy tak to je super, že vám testy dopadli dobre. To je paráda.
No moja a sa lieč, teplý čaj a šup do postele.
No sme chorí, už to nezmením musíme len vydržať.

danciacik
27. jan 2010

No babulky keďže vás nestíham čítať idem spať. Dobrú noc.

mammy81
27. jan 2010

poznam to my ideme tiez z kaluze do blata ja uz len dufam ze to konecne naberie spravny smer....

No a Peti alebo Maji ja som hladala ten spenatovy pretlak a nasla som len pesto ta teraz neviem ci to tiez tam mozem zmiesat. 😒

gajana1
27. jan 2010

Ahojte prišla som vas prečitať lebo sa nudim.
Dnes som požehlila 2 varky detskych maličkych vecičiek dalšie sa sušia. Viem že je to skoro ale nechcem to nechavať na potom ked nebudem vôbec vladať.

sipcek
27. jan 2010

ahojte,len narychlo vas pozdravim a idem do hajan,je mi hrozne,som prechladena,hlava vo zveraku a problemy sa sypu,nie stastny den dneska.Tak pa a zamykam keby nieco.

danciacik
28. jan 2010

Ahojte.
Dobré ránko odomykám.
Juuuj to sa mi už dlhšie nestalo že by som bola prvá. 😀

petikd
28. jan 2010

Ahojte 🙂
Tak ja teraz hladám darček damiánovi,už som našla knihy a magnetickú tabulku,už len objednať.
Zajtra majú karneval pôjde za čerta 🙂 a pôjdeme kúpiť lístky na vlak 🙂
Joooj Fanny ,by som ti poradila,ale ja taká kuchárka.....Majka ti isto poradí 😉

vinka
28. jan 2010

Ahojte babenky.Petka a čo som ja kuchárka,že jej poradím?Si ma pobavila.Ale kludne môžeš.To bolo myslelé ten mrazený špenát nie špenátové listy.Tak aký kolvek špenát zmletý. 😉
Ináč aj môj Damián bude čert.žeby náhoda? 😀 😀 😀