Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
9. feb 2010

no maly zasa buba tak som zasa na skok tu 😀 😀 😀

vinka
9. feb 2010

Baby ktorá viete čítať anglicky?Damián sa má naučiť takú krátku básničku ale ne viem presne ako sa to číta. 😒

vinka
9. feb 2010

To nikto nevie anglicky čítať? 😕 ☹ ☹ ☹

vienesa
9. feb 2010

ahoj vinka sup s nou ...ale rychlo lebo musim ist na jedno stretnutie 😠

vinka
9. feb 2010

Hi-ho-hi-hoThere is our home,the little house,For seven dwarfs,Hi-ho-hi-ho

vinka
9. feb 2010

Zuzi dakujééééééééééééééééém na teba som čakala. 😀

vienesa
9. feb 2010

''haj-hou-haj-hou dér iz aur houm, de litl haus, for sevn dvorfs, haj-hou-haj-hou''

vienesa
9. feb 2010

prepac som sa bola obliekat

vinka
9. feb 2010

Ok neponáhla to tak .Dakujéééééééééééém si nám velmi pomohla. 😀 Ty si náš záchranca. 🙂

zdenocka
9. feb 2010

Ahojte,
Dancat, prajem Vas s Miskom skore uzdravenie. Ja som tiez od novembra vkuse chora, tak viem, ako sa citite ☹ .
Juliet, a Tomasko Ti v noci buba? A kojis ho? Napis nieco viac, zvedave sme 😉 .
Vienesa, krasne fotecky mate 😉.
Vinka, Damiankovi dodatocne vsetko vsetucko naj naj naj k 9 rockom, nech je zdravi, stastni, a nech ho rodicia pocuvaju 😅.
Petikd, pozerala som si fotecky, krasny vyletik sme mali v BA. Damianko je uz velky chlapcek 😵 .Drzim palce, nech mate v piatok testy v poriadku.
Andreaber, vy chodite plavat do kurzu, ci len tak do bazena same?
Ja dnes koncim, budem mat 2 dni volno, sa tesim sa Janicka, cim dlhsie pracujem, tym viac na nom lipnem. Zajtra ideme na kontrolu ku kardiologicke, dufam bude vsetko ok.
Idem kus popracovat, o chvilu koncim, tak sa tesim domkov k mojich chlapom 😵 .

petikd
9. feb 2010

Zdeni dakujeme 🙂 no výsledky budú asi rovnaké,kedže mu bryli už 4 krát a boli rovnaké,teraz to je len za účelom zistiť z čoho to má 😉
To je super,že budeš mať voľno,uži si Janíčka 🙂

juliet221
9. feb 2010

ahojte.zdeni v noci mi celkom pekne buba aspon zatial.teraz zaspinkal okolo 19 a zobudi sa kolo polnoci a potom az kolo 5 rano ked manzel vstava do roboty. no dni su teraz take vselijake. aj nastevy aj podlatoho aku ma naladu.dneska napriklad cele doobeda nespal az naobed zaspal.spal tak do 15tej cca o hodinku zaspal zasa no vecer kolo 18tej bol zasa hore to sme sa okupali nakrmili a uz spinka. to je asi tak cely nas rezim dna. do obeda pozlostit maminku a poobede anjelik 😀 😀 😀 😀

vinka
9. feb 2010

Zdeni velmi pekne ti dakujeme. 🙂 Snažím sa robiť ruže na tortu.Lebo nielen Damián oslavuje ale aj starká moja a idem obom robiť tortu osobitne.Ale nedaria sa mi tak neviem ako to napravím. ☹

andreaber
9. feb 2010

Dancat - skoré uzdravenie a hlavne nech vám potom to zdravie už dlhšie vydrží

Juliet - tak zatiaľ Tomáško pekne spinká a neboj aj ten denný režim si postupne vytvoríte. keď sa oteplí budeš chodiť na dlhšie prechádzky a tak rýchlejšie prejde deň

Zdenocka - chodím na kurz v Aquacity

Vinka - veľa trpezlivosti s ružičkami a potom daj foto, nech mám zase čo obdivovať a nad čím slintať 😝

andrejka10
9. feb 2010

Fúúúú, maminky, tak to bola fuška vás dočítať. 😀 😀 Dva dni ľahšej absencie a len zíííram 🙂
Vinka, aj ja sa pridávam a dodatočne prajem Damiankovi, veľa zdravíčka, šťastíčka, úspechy v škole, výborné výsledky v plávaní a úspech v láááske. 😉
Zdenka, držím palce, nech vám zajtra dobre dopadne kontrola.
Juliet, ten imazol je už na voľný predaj. Je naozaj dobrý, môžem odporučiť. Ale sú dva druhy. Jeden na plesne, ten nie, ale krémpasta. A nech sa malému rýchlo polepší. 😉

vinka
9. feb 2010

To je taký zelený ten imazol. 😉 Andrejka dakujeme. 🙂 No idem ja do hajan.Tak zamykám. 🙂

adrina
9. feb 2010

ja ešte odomknem na chvílku 😉 😉 😉 sa mi nedá spať,tak som nakukla 😵 😵 😵
damkovi všetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂
pridala som par foto,zvyšok zajtra,lebo ich musím zmenšiť 🙂 🙂
brúú nocku,tak zamykááám 😀 😀 😀

sipcek
9. feb 2010

ahojte,trochu neskoro 😅
som bola pozriet synovca,chudak taky je chudy a hladny az strach.nemohol nic jest,len vyvar ale zajtra uz bude lepsie.nechala som mu svoj mobil na smsky,tak sa vytesoval,no hadam mi neurobi vysoky ucet.lebo mu to stiahnem z kupacky. 😀
vyrok mojej dcery:Mamka neboj sa,ja som tu s tebou. 😀 no nie je chutna?sme pozerali rozpravku co ide 3x denne 😝 uz si melodie pospevujem stale ale aspon mam tichu noc svatu noc kazdy den 😀
tak a hajde spac 😀 zamykam uz ale ozaj 😀

petikd
10. feb 2010

Ahojte.odomykám 😉
Tak damián je už v školke.
Sipcek,to mne Damián vždy ked ma postíska povie,dávaj pozor,ja som silný 😀 a najnovšie na každú novo objavenú vec,povie :dobrý nápad.Včera tak utekal kývať mužovi ráno na okno,ked šiel do práce a ked zliezal tak povedal:ta to bol dobrý nápad 😀 A čo si sa dačoho bála?Ako sa stará o teba 😉
Maji prisím ťa,kde chodíš na recepty do pekárničky?A sú tam aj bagety niekde,lebo včera som robila a sa mi husté zdali 😉

petikd
10. feb 2010

No pánečku,kde ste všetky 😕
Jooj mne sa nič nechce,tak si robím poriadky na farme,ale ani to sa mi už nechce 😀
Za chvíľu pôjde ariať polievku 🙂

petikd
10. feb 2010

No dobre,ved raz si môžem aj sama popísať 😀

petikd
10. feb 2010

Pána to jaké preklepy 😅 Maji prosím a variť polievku 😀

petikd
10. feb 2010

Baby ale to nemyslíte vážne ☹ a jak tu nebude,tak zapíšete aj 2 strany nie 😀 😀

petikd
10. feb 2010

Zdeni ako ste dopadli na kontrole? 😉

gajana1
10. feb 2010

Ahojte
mňa dnes boli hlava od rana len ležim ešte že mam takeho zlateho synčeka že sa sam od rana hraje 😀

Idem niečo navariť bo budeme hladovať 😀

petikd
10. feb 2010

Gabi tak nech ťa prestane čo najskôr bolieť 😉 A prajeme všetko najlepšie k meninám 😉 hlavne zdravie 🙂

gajana1
10. feb 2010

ďakujem

petikd
10. feb 2010

No idem variť 🙂

mammy81
10. feb 2010

Ahojte babulky,ako sa mate???

Juliet gratulujeme k Tomaskovi boze aky maly valibuk 😀 ta kde si ho nosila??Drzte sa a hlavne vela zdravicka 😵

Vinka Damianovi dodatocne vsetko najlepsie,vela sportovych uspechov a aby ho rodicia pocuvali.

Adka panecku ta ty mas doma fesakov uz teraz si poriad palicu na odhananie 😀

Gajana vsetko naj .k meninam 😉

Dancat skore uzdravenie 😉

No ja som bola v piatok pre Sophie moja cica mala ze podme uz domov.Tak asi uz mala babku a dedka plne zuby 😝 som sa jej pytala ze pojdes este a ona ze nie,joj ale ju rozmaznali pana uz aj po riti stihla fasnut 😒
som jej hned vysvetlila ze sme uz doma nie pri babke ta len cumela 😕

petikd
10. feb 2010

Mammy aj Damián dostane.Som bola po neho v škôlke a prišla učitelka za mnou,žeby som mu dohovorila,lebo ocikal v záchode jedného chlapca 😠 .Pána jak sa ja budem hanbiť pred jeho rodičmi.Teraz ide s mojou tetou domov,ona bola po Tami tak bol upozornený že dostane.Ked on v zachode po všetkom možnom pozerá,len nie do hajzla,krista a to robí aj pri jedle,všetko možné je zaujímavé,len nie to čo má robiť,až mi je do revu 😢