Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
23. feb 2010

nie ešte som tuuuuu

sipcek
23. feb 2010

joj ahojky moja,pocuj co sa diazepanu tyka my sme ho brali tiez a tak ako Patko,bola Saska este viac hyper.mne sa zdalo akoby bola predavkovana,bilo jej srdiecko o 106

petikd
23. feb 2010

Dani a skúsila si mu pomeniť režim?Alebo aj tak ako ti Maja rozprávala s tou postielkou.Allebo nejaký detský čaj na spánok.Možno niečo zaberie 😉 Budem držať palce 😉 Idem pomaly do hajan,dobrú noc 🙂

sipcek
23. feb 2010

peti bru nocku 😉

sipcek
23. feb 2010

Dani a to ti odmala tak malinko spal?ci nebadas odkedy asi ma takyto problem?mne kamarat vravel,ze kazda noc ma svoju moc,ja som sa stale bala toho aby si Saska nevymenila den a noc ale ked Saska spala viac cez den,bola aj v noci pokojnejsia.a je to pravda,lebo ked nespi cez den tak je noc hrozna.
inak mi dnes rano volala zubarka,ci ma moze preobjednat na 24.3.lebo je chora,mala som ist dnes.zlata zena,esteze som sa tam nemusela trepat a citat odkaz na nastenke.

anickamaros
autor
23. feb 2010

ahojte maminy

sipcek
23. feb 2010

ahhhoooooj mojaaaaaaa

anickamaros
autor
23. feb 2010

no sevas cica este nespis?

sipcek
23. feb 2010

ta kedy ja chodim spat poobede? 😀 moja hodina je 01.00 😀

sipcek
23. feb 2010

a este cakam kedy ma chyti na zachod,bo mi rady niet 😅 ale nie,zjedla som nieco a taaak mi robi kruťaťa vrťaťa po bruchu ale statocne odolavam.Dnes sme mali velmi milu navstevu,kamaratka zo Svajciarska nas dosla pozriet a aka husta suseda babka Budajovie Tonka mi nasackovala Mariu,no som len s nemym uzasom sledovala ako vyzuva gumaky malej aby sa pohrala u nas 😠 prave ked mame navstevu,chapes? 😠

anickamaros
autor
23. feb 2010

ja akurat vesam pradlo a marosko sa este hra vyvesim a hajde spat

sipcek
23. feb 2010

mna to zajtra caka,prat a vesat a prat a vesat,a cvicit a tak 😀 kamoska mi vynadala ci som hlupa diety drzat,nech sa radsej svihadla chytim a robim nieco pre svoje zdravie,ze vsetky diety maju jojo efekt ked sa vratis do normalu,a to jej verim,o 2 roky z nej bude fitnes trenerka,boze mat tak jej postavu 😒

anickamaros
autor
23. feb 2010

ale dani kasli na to pozri ja necvicim a ide to len obcas menej jem.
ale uz vidim ze ked lyzujem zas idu kila dole a teraz uz sa zas davam na tvrdo na aerobik takze uvidime ako o dopadne v lete bicykel a korcule a dufam ze kila pojdu dole no hlavu si s tym nelamem ved su horsie jak ja a ked sa niekomu nepaci nech nekuka 😀

sipcek
23. feb 2010

s korculami mysli na mna 😀 ked sa bude dat sa pridam aj jaaaa

anickamaros
autor
23. feb 2010

no mame povesane a ide sa spat ale nevizera to na spanok.
zajtra spime u baby chvala bohu aspon postrazi maleho a ja si kludne pospim

anickamaros
autor
23. feb 2010

myslim neboj sa.
uz bude saska vacsia takze dufam ze sa bude dat

anickamaros
autor
23. feb 2010

a inac co mas nove zena jedna

sipcek
23. feb 2010

ale nic noveho,len teba nevidim vonku uz mi chybas,ked ta uvidim ta musim vystiskat,uz mi je trapne ti tolko vyvolavat 😅 Chystame sa do NZ o 2 tyzdne,tak drz palce nech Saska vydrzi.Svokra ide v sobotu.

sipcek
23. feb 2010

ty sa pochval 😉 muzicek je este doma?

anickamaros
autor
23. feb 2010

zajtra ideme vonku tak sa vystiskame.mozes mi volat kludne ale blbne mi tel a vypina sa mi a neukaze mi hovor atd idem s mamou na jej pausal po novy konecne 🙂
joj dufam ze budete zdravy lebo uz by sa vam aj patrilo byt konecne vsetci pokope zdravi 😀

anickamaros
autor
23. feb 2010

nie vcera odisiel a pride v piatok

sipcek
23. feb 2010

zinka je chora tak hadam dovtedy vyzdravie.A zistila som,ze mam kamaratku blizko Mati tak sa hlavne na nu tesim ze by som zbehla na kavu

sipcek
23. feb 2010

to ako budete mat t-mobile?nieeee,ja mam orange ☹

anickamaros
autor
23. feb 2010

nie nebudem mat t mobile len tel si od nich beriem

sipcek
23. feb 2010

pana bo.a,vypadla mi dalsia plomba,to co ma byt,ku..a porazit ma ide 😠 😠 😠

sipcek
23. feb 2010

fuj aky smrad spod nej,asi si savo do huby nalejem,joj ale som napalena,furt si zuby cistim jak taky idiot a co mam z toho,najlepsie ich vsetky naraz vytrhat a mam bohov pokoj 😠

anickamaros
autor
23. feb 2010

cica idem spinkat som ko ahojky zajtra boztek posielam

sipcek
23. feb 2010

tak ok,zamknem to tu,aj tak uz je kazdy hajany 😉 bru nocku

petikd
24. feb 2010

Dobré ráno odomykám 😉
Sipcek no to tak stými zubami,ked som bola decko tak lenivá som bola na umývanie.Teraz poctivo čistím a pomaly sa počtom zubov približujem k môjmu dieťaťu mám o 2 viac 😀 Joj a moja kamoška,ked mala strojček tak po každm jedle čistila a mala kazi a jej brat lenivý,málo umýval a nemal.To je o dedičnosti,tak dúfam,že moje dieťa bude mať po mužovi zuby 😉

danciacik
24. feb 2010

Ahojte kočice, no seriem ja celý diazepan, noc jedna veľká katastrofa, taká zlá už dlho nebola, preto som už včera neodpísala.
Dani, Peti on tak zlé spí stále a le čím je väčší tým je to horšie, a posteľ sme otáčali aspoň 2 krát