Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
11. dec 2009

to ti nevysvetlím to musíš čítať - ale je to dobrééééé 😉

petikd
11. dec 2009

Sipcek supe,že máte dobré výsledky,dúfam,že lieky pomôžu a Saška už bude zdravá 😉 No nezistili,my sme neboli na krčnom až teraz.To len v lete nám jeden doktor čo zastupoval,pozrel na Damiána a hned sa pýtal,či nemá zväčšenú mandlu 😒
Zdeni no uvidím,to som len raz skúšala,cez dispečing,ale bolo už 12 hodín,tak či nemali koniec,uvidím v pondelok 😉 Juuj super,že ste si užili plaváren 🙂
Maji veru teba nedobehneme. 😀
Dani hej no šikovnú máš sestru 🙂 Bože musím sa aj ja do niečoho dokopať,lebo nápadou plno a času nie.Keby som mala notebook,že môžem aj niekde inde sedieť.Moja mama sa smiala,ked som šla na matury,že pri sestre sa bála písomných a nie ústnych a u mna naopak 😀
No robila som grécky šalát,juuj ale jaký nezvyk,ked naši niesú doma ☹ Nech už je nedela.A začína trochu snežiť.Damián sa fest teší,ked bude gule do mna hádzať 😀

vinka
11. dec 2009

Peti ale ved ti už vela nechýba a ked sa posnažíš tak aj to môže byť. 😀 😀 Zajtra ideme na zabíjačku do mesta.Lebo mne raz slúbila jedna moja kamarátka,že ma pozve kedže som ešte zabíjačku nikdy nevidela a asi už aj svine od vtedy prestali zabíjať. 😀 😀 😀 Ale nie srandujem.Ja mám doma čo robiť ale to damián hučal podme,podme.

danciacik
11. dec 2009

Peti ta píš. A aký žáner ťa zaujíma. Moja sestra píše historické romány.

vinka
11. dec 2009

No baby v nedelu je doma môj muž.A robil v robote špenátové rizoto z hubami a kuracím mäsom.A povedal,že je to fééést dobré.Tak to ide aj nám navariť. 😀

petikd
11. dec 2009

Jooj dani mna romantika 😀 ale no čo ma napadne a zaujme,ani neviem 😉 Hej som začala písať,len ked tu pri pC dlhšie sedím,tak mamka hučí 😀ale aj tak,žiadna inšpirácia,ked sedíš iba v jednej izbe Preto ked sa mi naskytne príležitosť,chcem predať PC a kúpiť notebook,že sa môžem niekde zašiť
Maji šak si mohla prísť,pred 2 týždnami sme zabíjali 😉 A máme ešte prasiatko,tak potom ti dám vedieť a prídeš 😉

petikd
11. dec 2009

Mnaan špenát 😵 😵 😵
Juuj idem,lebo chcem ísť do sprchy.
Tak sa majte a dobrú noc 😉

danciacik
11. dec 2009

Jéžišku Peti keď budete zabíjať a budete mať domácu slaninu tak mysli na mňa ja kúúúúpi,m.

sipcek
11. dec 2009

tak mala mi zaspala okamzite ale uz o 8mej plakalaaa,az mam strach ako bude cez noc spat,,taky nezvyk ked uz spi 😀 vcera som sa vykaslala na zehlenie,dnes to bude tiez,lebo odskakujem k malej 😖 zajtra by som chcela ist na nakupy ale Borko ma nocne aj zajtra vecer ide,tak to bude o drzku,ale na trhy by som sa sla pozriet,Anicka tebe by sa doobedu zajtra nechcelo skocit?ze by si ma vzala?
tak sa majte 😉

vinka
11. dec 2009

No baby ta ktorá sa k nám zajtra pridá na trhy? 😉

vinka
11. dec 2009

apeťka ked ti chutí špenát tak ťa pozývam v nedelu na obed. 😀

danciacik
11. dec 2009

Maji ja nie, nám prídu krstný.

vinka
11. dec 2009

Tí z Bardejova? 😕

vierapp
11. dec 2009

Ahoj vinka, v PP sú vianočné trhy, už ani neviem čo sa deje.... ☹

mimini
11. dec 2009

ahojte, Maji ja budem yajtra na trhoch, e3te neviem kedy, ale isto s ozvem, pojdeme na punč 😎

danciacik
11. dec 2009

hej tí Maji. No nič lúčim sa prišiel manžel - tak mu nechávam PC. Dobrú noc.

vinka
11. dec 2009

Viera áno zajtra sú trhy a o 10 doobedu zabíjačka. 😀 A potom ochutnávka. 😉

vinka
11. dec 2009

Mišička moja ja nemám tel číslo na teba tak sa mi ozvi lebo ti chcem vrátiť odsávačku.Ja lajdak som ju ešte neumyla.No už aj idem ju dať do poriadku 😉

sipcek
11. dec 2009

a predsa som pozehlila,mi to nedalo 😀 ani to tak dlho netrvalo 😀

sipcek
11. dec 2009

tak zamykam

anickamaros
autor
11. dec 2009

ahojte babule tak ja este nespim.
boli sme s mm trosku vonku tak sme sa teraz vratili maroska nam strazi babka a uz si pekne spinka 🙂
zajtra chceme ist ku svokrovcom a na trhy do spisskej ale ked bude taka zima ako je teraz tak nepojdeme nikam aby sa marosko neprechladil.
tak si uz urcite pisem sama tak idem spat a zamykam 😀

vichrica
12. dec 2009

Dobré ránko. Jéééj, po dlhom čase odomykáááááám 😀

danciacik
12. dec 2009

Ahojte, dobré ránko prajem. Tak my čakáme krstných ale nevieme presne kedy prídu. Jooj baby ja už neviem čo robiť - mne Larka v noci tak kašlala až sa pomaly dusila. Už som z toho zúfalá - celú noc som potom už nespala. Som sa rozhodla že jej vysadím všetky lieky okrem sirupu čo má z krčného lebo ten len zabraňuje opuchu dýchacích ciest. Dúfam, že to nejak do januára vydržíme. ☹
Anička ty nemáš spania? 😀

vichrica
12. dec 2009

Už sme popratali a MM robí halušky s kyslou kapustou. Mňam.
Laura je trochu zachrípnutá, tak dúfam, že bude v poriadku, lebo vo štvrtok by sme sa mali ísť očkovať 😢
Aj my sa dnes chystáme na trhy, ale až poobede.
petikd - tak prečo vám potom povedali, že tú mandlu nemáte vyberať?
sipcek - super, že výsledky boli dobré
danciacik - to mi je ľúto, že Larka tak kašle ☹

danciacik
12. dec 2009

Kati ďakujem, ja už fakt neviem čo robiť.

zdenocka
12. dec 2009

Ahojte,
dnes sme sa konecne dobre vyspali, Janicko bubal do 5 rana, ja som sa potom zlutovala a urobila mu mliecko, a bubal do pol 9 😵 . Raz spi dobre, raz zle, fakt neviem co to ovplivnuje.
Aj my dnes ideme na trhy, ale tiez az poobejde, nech Janicko spapa doma obed a nech sa aj doma vyspi. Je dost chladno, tak nebudeme dlho.
Sipcek, no ako bubala Saska?
Anicka, daj vediet, ake boli trhy v Spisskej.
Danciacik, to je hrozne, ze zase Larka kasle 😢 . A skusila si ju otuzovat? To je najlepsia prevencia. A nechces pockat, ze lieky vysadi az doktorka?
Pekny dnik.

petikd
12. dec 2009

Ahojte.
Kati to nám nepovedali,ja som to zle napísala 😅 My sme boli na krv a mal zlé výsledky,tak sme šli ešte raz na kontrolné a tiež boli zlé. 😉
No manžel robí prieduchy na kozub,tak čakám a potom budem upratovať,ale sa mi ani nechce 😒 Tiež by som išla na trhy,ale naši išli do Trnavy na aute.
Juuj Dani ta čo to ☹ Dúfam,že to Larke prejde 😉 .To aj naša Tami bola furt chorá prvý rok v škôlke,ale teraz už dobre

vinka
12. dec 2009

Ahojte babule.No ja som už po obede. 😉 Vivien spí.Oni boli celé doobedie na trhoch s babkou a ja som piekla perníky.joj parádny recept mám tu z netu.zajtra idem robiť ešte lebo toto dnes zjedia. 😀 😀

vichrica
12. dec 2009

Aj my sme už poobede. Laure halušky s kyslou kapustou celkom chutili. Dnes je vonku dosť zima. Dúfam, že na trhoch nezamrzneme 😅
zdenocka - aj Laura spí raz dobre a raz zle 😒 To je dobre, že sa to strieda - aspoň to stihneme dospať 😀
petikd - aha, tak dúfam, že sa to nejak vyrieši a Damiánko bude môcť dobre dýchať.
vinka - a kúpili niečo na trhoch? Ževraj je parkovanie zadarmo?

vinka
12. dec 2009

Ja neviem my sme šli peši. 😀 😀 Nič sme nekúpili.Každý rok je to isté moja. 😉 Akurát taký anieli rozdávali balíčky tak toto si doniesli domov.A bolo tam pero a velká figaro čokoláda. 🙂