Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
8. jan 2010

juliet - aj my máme hypotéku - tak tiež bojujeme, vy máte 3 izbový bytík v PP?

juliet221
8. jan 2010

ano 3 izbovy v pp. dajak bude nesme prvy ani posledny 😀

tami_tami
8. jan 2010

ahojte tak ja som sa vcera ani nedostala k pc a dnes az vecer tak len som vam chcela podat info z nasej navsetvy na ocnom... maly mi ku podivu prespal cely cas od kedy sme nastupili do auta az kym nezistil e je hladny - co sme uz boli davno doma 😀 u doktorky ani len nezamrncal, ona mu roztiahla trosku ocko a bolo... presne ako ste mi vraveli - mame masirovat pod spodnym bnutornym vieckom a kvapkat kvapky - antibiotika 5x denne + o tyzden kontrola 😉 takze to bolo super 😵 😵 😵

dani - ked tak citam ake mas problemy s Larkou - ako by som svoj zivotny pribeh citala - ja som mala taketo problemy od narodenia - tiez Smokovec - tesy, vysetrenia, alergologie a hospitalizacie, nosne mandle mi vybrali- raz tvrdili ze mame suchy byt - tak sme sa stahovali - potom zas ze vlhky... takto sa to vlieklo az ma poslali na pneumologiu ked som mohla mat mozno uz aj 12 ci viac - uz neviem a zistili mi nabeh na astmu... - zistil to prave ten, ktory na mojich rodicov narozpraval ked ma vzali ako malu do nemocnice ze ma dali vykrmit lebo mi nic nie je.... dali mi inhalator, potom tabletky a neviem co... ja som sa po tom dusila este viac tak som to prestala brat a preslo to... bolo povedane ze bud z toho vyrastiem v puberte, alebo mi to ostane... skus sa spytat obvodnej aj na vysetrenie na pneumologii.... nechcem ta strasit ale mali by ste sa trapit roky ako nasi so mnou a trapit ju inymi vysetreniami...

miavin
8. jan 2010

juliet a ak sa smiem spýtať, koľko ste dali za byt a kde - na ktorom juhu bývate?

danciacik
8. jan 2010

Tami, no to čo píšeš je podobné môjmu príbehu. Ja som bola ako 2-ročná hospitalizovaná, lebo ma doktorka predávkovala liekmi 😒 . No ale úplatkárstvo bolo už vtedy tak som sa z toho dostala, potom som stále chodila po vyšetreniach, dostala som sa na imunoalergologiu a z nej na pneumologiu, kde mi zistili nábeh na astmu, alergiu na bakteriálnu zmes dýchacích ciest a ešte sme sa s Dr. pohádali, tak mi naši vybavili Kvetnicu a za pol roka som bola ok. Ale to som mala už 17.
Mimochodom Fábry je pneumolog a boli sme za ním 😉

vinka
8. jan 2010

Juj baby ja vás stíham čítať ale nestíham písať.No sestra si fotku vybrala a zjavne sa jej velmi páčila ked si ju domov pýtala sama. 😀 😀 Fakt sa jej to velmi páčilo.Vytlačila som jej to na formát A4.Je to fakt prekrásne. 🙂 Som rada,že sa niekto z toho teší. 🙂

vinka
8. jan 2010

Idem si reobiť kalendár tak neviem či to zvládnem. 😀 😀

tami_tami
8. jan 2010

ja som chodila k rozsipalovi - on je - alebo aspon bol primar

miavin
8. jan 2010

vinka - veď aj mne sa tie fotky páčia - sú prekrásne - aj ja som Ti to povedala ☹

vinka
8. jan 2010

Joj Mirka ja viem aj ma to potešilo.Ale myslela som tým,že mojej sestre sa to páčilo lebo ja som bola z terj fotky hotová a keby mi to opiskovala tak by ma roztrhlo. 😠 😀 Ale som rada,že sa aj tebe páčia moje výtvori.Joj ale som si teraz krásne kity stiahla.No ak mi tie fotky tak vyjdu tak to bude paráda. 😀

sipcek
8. jan 2010

ahojte,tak to tu nikto nezamkne?no my mame kasel ako hrom,len cakam,kedy zacne zachvat.len tajne dufam,ze ju to prejde a vyspime sa.joj taka som nejaka z toho nestastna.ani kecat sa mi nechce,uz aj svokra hovorila ze co je so mnou,ci sa hnevam ci co,ale ja vobec nemam naladu komunikovat,ani oponovat ani nic.
tak zamykam,pa

danciacik
9. jan 2010

Dobré ránko odomykám.
Tak my sme mali fakt príšernú noc 😠 ešte jedna taká a ma porazí.
Ale vám prajem krásny deň.
Idem rýchlo variť lebo MM ide do práce

danciacik
9. jan 2010

Dani, mrzí ma, že ste zase chorí. Akú ste mali noc?
Tami ja som chodila na pneumologiu ku Tamašovej a poviem ti, slušné slovo na ňu mi vôbec nenapadá. 🙄 🤐

juliet221
9. jan 2010

dobre ranko ako tak citam tak mate riadn.e problemi. ja zatial len zo sebou.len dufam ze to malemu neublizi

vinka
9. jan 2010

Ahojte baby.Chorým deťom želám skoré uzdravenie.Baby neviete čo je zo Zdenkou? 😕 No ja pečiem makovník a jablkovník.Lebo mali lacné jablká v hypernove.idem dnes pozrieť či ichešte majú lebo mi už nič neostalo. 😀 😀

danciacik
9. jan 2010

fúha, to tu nikto poriadne nepísal, ja už obedujem, poobede prídu rodičia a berú Larku k nim až do zajtra a Paťka odnesiem zajtra a ja pôjdem pracovať.

zdenocka
9. jan 2010

Ahojte maminy,
prisla som Vas pozdravit 🙂 .
Koniec a zaciatok roka sme mali hekticky, tak som nemala cas ani na net chodit. Manzelovi sa presne den pred Stedrym dnom pokazilo auto, takze vyuzival na pracu moje. Mal len 3 dni volno, od 26 vkuse pracuje. Ja som medzitym dost ochorela, lezala som s horuckami a urobilo sa mi asi 5 herpesov 😝 . Potom nam predavajuci z obchodu oznamil, ze si zlomil nohu, takze do februara nebude chodit do prace. Takze ho chodim zastupovat, a davam vsetko do poriadku, lebo v obchode bol velky chaos. Medzitym sme mali este inventuru. Janicko je s babickou, je stastny, lebo ma vkuse pozornost. No on je uzasne dietatko, vobec nevystraja, poslucha, hraje sa, takze babka s nim nema vela roboty. A zacal nam rozpravat, ale absolutne ho nerozumieme, ma svoju hatlaninku 😅 .
Chorym detickam zelam skore uzdravenie. Tami blahozelam Vam k syncekovi. Juliet, myslim na teba, termin sa Ti blizi, tak nech vsetko dobre dopadne. Pozerala som si albumceky deticiek, su nadherne 😵. Vinka, potom aj mne urobis taku peknu fotecku?
Pekny dnik Vam prajem

vinka
9. jan 2010

No ja mám chvílu pokoj tak idem si stiahmúť fotky čo som damiána fotila.Robím fotku ak mi vyjde bude krásna. 🙂

danciacik
9. jan 2010

Zdeni, no mali ste to a máte pestré tak držíme palce. 😉
Maji z teba bude ochvíľu závislák 😀

juliet221
9. jan 2010

tak my s manzelom sme uz poobede robila som bryndzove hlausky. dneska mi len vsetko z ruk pada.jeden zo skvelych dni. 😀
zdeni dakujem ze na myslis. zacinam sa poriadne tesit aj bat. ☹

zdenocka
9. jan 2010

Vinka, drzim palce, nech sa fotka podari 🙂 .
Danciacik, dakujeme.
Juliet, neboj sa. Porod je sice bolestiva zalezitost, ale ked uvdis prvy krat anielika, tak sa vsetka bolest strati.
Jaaj, ja som Vam zabudla este napisat, ze tym, ze sa manzelovi pokazilo auto cez sviatky, tak ho zacali opravovat az tento tyzden. Takze sme mali len jedno auto, a mna manzel so SNV vozil a ked mi skoncila smena, tak po mna prisiel. No a vo stvrtok ideme domov a on zistil, ze nema kluce od jedineho auta, co mame k dispozicii 😢 . Nenasli sme ich, auto tam do dnesneho dna stalo, dnes ponho boli a odtiahli ho, a zistili ze ma imobilizer a tym padom to moze riesit len Peugeot. No ale to az vsetko v pondelok, lebo je vikend.

juliet221
9. jan 2010

tak to verim ze to tak bude ale aj ty si sa isto bala ako kazda prvy raz.

majuska1988
9. jan 2010

AHOJ JULIET JA SOM SA PRVEHO PORODU VOBEC NEBALA SKOR SOM SA UZ NEVEDELA DOCKAT. KED SOM RODILA DAMIANKA TAK TO TRVALO ASI MYSLIM OD TYCH PRVYCH SILNYCH KONTRAKCII 7HODIN A KDE BOL NA SVETE TAK VAZNE NIC ALE NIC MA NEBOLELO A HNED SOM VRAVELA ZE NO ESTE JEDNO DIETA A STACI. ALE ZAS KED SOM RODILA DIATU POROD TRVAL 4HODINY A BOL TROSKU VIAC BOLESTIVEJSI AJ KED SA HOVORI ZE DRUHY POROD JE LAHSI JA SOM TO MALA NAOPAK. A HLAVNE AJ PRI TYCH BOLESTIACH SA MUSIS UVOLNIT A KED SA BUDES BAT TAK BUDES AKOKEBY ZAMKNUTA A TAK TI POROD BUDE TRVAT TROSKU DLSIE TAK TI BUDEM VELMI DRZAT PALCE. A HLAVNE SA TERAZ POHYBUJ. 😉

juliet221
9. jan 2010

dakujem. snazim sa hybat. aj som dneska chcela ist do mesta ale ked som pozrela ake je pocasie tak som mala dost a ostala doma. 😀 😀 😀

danciacik
9. jan 2010

Nooo dnes ste nejaké lenivé, nejak sa vám nechce písať, ja už mám aj požehlené, aj popraté, chlebík sa mi pečie, ešte chcem trošku popratať. Larka už je u mojich rodičov a mám len Paťka len tu mám odrazu veľmi ticho 😅

juliet221
9. jan 2010

ta co to tu nikoho? ja mam poprate zajtra ma caka zehlenie,pratanie, varit obed a poobede ideme z muzikom k mojej kolegini na kolaudaciu bytu 😀 😀 este jej musime zajst daco kupit do noveho bytu 😀 😀 😀 😀

stresmenka
9. jan 2010

ahojte babule, tak tu je riadne riedko čo nemáte prúd v PP idem volať poruchy či čo ???? 😀

my sme boli na oslave bolo celkom fajn, čo nebýva často, ale zas mám hlavu v kumšte majo má zas vysoký tlak aj tep ja už mám z toho nervy v pr..... 😠 som zvedavá čo doky povie v stredu máme doniesť ukázať záznamy čo robíme tep mu pod 100 neklesne a tlak sa kolíše ale pod 140/80 sme ešte nenamerali ☹ . Idem niečo robiť, lebo ma ide poraziť už .-(

Ako sa máte vy tu???

vinka
9. jan 2010

Juj Bianka u takého šuhaja taký tlak fú. 😕 No nech ho dajú do poriadku mladíka vášho.Moja ja som normálne zažratá do tých fotiek.Teraz robím jednu kde mám všetke tri deti a každé musím okolo fotku vygumovať a to je dosť komplikované.A ked som robila Damiána už bol skoro hotový a som odgumovala nohu.Musela som od začiatku jeho robiť.A ked som mala už ich všetkých a ešte niečo dorobené tak mi zmrzol pc a nemala som to uložené.Skoro ma šlak trafil.Ale bolo po Damiána uložené tak som zas musela robiť.No tak mi to trvá už druhý den.Ale už ma ruky bolia. 😀 😀

vinka
9. jan 2010

No a teraz sťahujem freebiecka.Našla som stránku kde sú velmi prekrásne freebiecka.Aj túto fotku čo robím mám od tej dotyčnej. 😉

stresmenka
9. jan 2010

vim že si sa dala do robenia fotiek ale v akom programe to robíš lebo mne sestra niečo vysvetlovala ale ja to vôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôbec neviem ☹