Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
1. feb 2010

Joj Dani neteší ma to.Lebo nikomu neželám zbytočné výdavky.To asi preto ich mám tak často sama. 😠 😀 😀

vinka
1. feb 2010

A to preto som tu bola lebo mi FB zamrzol. 😠 😠 A nemohla som si dokončiť farmu.Už aj tak málo tam chodím. 😝

danciacik
1. feb 2010

Tak ja som na FB dosť často ale nestíham sa baviť s farmou ani s ostatnými hrami, lebo sa tam furt naháňame s kamoškami a kým dokecáme tak už není čas na hry.
Ani mňa to neteší no ale čo narobíme.

vinka
1. feb 2010

Jak nahánate.No ja neviem velmi s fb pracovať. 😝

sipcek
1. feb 2010

ahojte,ja len na skok,mam kopu zehlenia tak sa ozvem az ked dozehlim,co uz budete spat,no co uz,zabava musi ist bokom.Saska bola dnes velmi zlata,mojkat sa chcela,vecer ale uz s nou certi sili.tak mame druhy rok za nami,tak prajem mojej malej cikulke nech nas tak dalej tesi ako doteraz.Lubim ta Sasulik.
papa

vinka
1. feb 2010

No Sipcek tak potom zamkni.Ja idem už do hajan. 🙂

petikd
1. feb 2010

Ahojte.
Tak sme došli.Zajtra si vás prečítam a hodím fotky.
Damčo zalomil už vo vlaku,moje zlaté,dnes sa nachodil.Ani neplakal,ked mu brali krv,výsledky by mali byť 12 😉
Idem pomaly spať,tak dobrú noc 🙂

petikd
1. feb 2010

Jaaj Sipcek,Saške všetko najlepšie a hlavne zdravíčko a dobrý apetít 😉
Tak zamykám 🙂

petikd
1. feb 2010

Jooj baby tak som si vás prečítala,aj som sa zasmiala 😀
Dakujeme,že ste nám držali palce 😉
Tak a teraz fakt zamykám a zajtra napíšem čo sme pozažívali,ta papa 🙂

anickamaros
autor
1. feb 2010

ahojte maminy ako sa mate?
saske este raz vsetko naj nech hlavne pocuva maminu.
mi sme dnes boli v pl sme mali taky mensi vylet.
ale sme utrapeny lebo s babkou o nevizera najlepsie ma nador na maternici v 80 tke je to normalne? 😕 😢
takze asi tak
marosko uz spinka dnes rekordne skoro.
a ja idem uz tiez takze zamykam a dobru noc prajem

petikd
2. feb 2010

Ahojte odomykám 😉
Anicka juuj no je to smutné ☹ ,ale má krásny vek a dúfam,že vám ešte požije.
No nevyspatá som,šak ked som u ešte včera strašila a ľutujem,že som nešla spať.Teraz mi oči zatvára.No Damiána si nechávam dnes doma,aby nabehol na normálny režim aj sa najedol,lebo včera nič moc
Zajtra už pôjde a majú aj cirkus 🙂

vinka
2. feb 2010

Ahojte baby.Super Peťka,že cesta vám dobre dopadla.A dobre nech aj výsledky dopadnú.No idem ja.Potom vás prídem si prečítať tak píšte. 😀

petikd
2. feb 2010

No sme si mysleli,že bude celú cestu sedieť,ale vydržal tak pol hodku,trochu si pozrel časopis a potom už skakal hore dolu.Potom sme nestihli bus na kramáre tak sme šli taxíkom a pecka fest,bol to asi súkromník talk veľa sme platili.V nemocke sme sa pýtali kde máme ísť a poslali nás na 4 poschodie,tak sme si tam sadli a čakali,no a som pozrela na ordinačné a písalo,že tá doky robí v utorok,tak som jej volala a ona povedala,že je na 2.Tak sme išli tam,lenže sme neboli zaregistrovaní,tak som bežala dolu.Krv mu vzali bez plaču,povedala že 12 bude v PP,tak si mám zavolať.Potom sme si vzali taxi do avionu,po ceste zaspal.Tam sme sa poflákali boli sme v macdonalde,nie veľmi jedol,iba veľa pil.No a sme sa vrátili busom na staniccu.Ma štvalo,že sme nevideli ani hrad ani nič.Tak sme mali ešte 2 hodiny čas,dali sme veci do úschovne a šali sa prejsť,no a došli sme k prezidentskému a sme videli aj hrad z dialky,aj ako sa menia stráže,juuj tak som bola rada.Sadli sme do vlaku,som myslela,že zaspí,som ho aj stokrát ukladala,ale poležal ale nespal.No a potom sa raz uložil a behom pol minúty drichmal 😀 Jooj len ma hnevá,že nič moc nejedol iba trochu kuracieho mäsa,hranoliek,malú bagetku a brumíka,ktorého má fest rád sme do neho tlačili.No a ráno mlieko a večer trochu vypil a hned spal.Ráno ani jesť nechcel jak mal stiahnutý žalúdok,jooj a som učitelke v škôlke povedala,že moc nejedol,tak že nejde do škôlky aby sa rozbehol doma,dúfam,že si nepomyslí,že som krkavčia matka,decku jesť nedám 😀 😒 ale nedalo sa natlačiť do neho,taký bol unavený,ved sa nachodil.Ale aspon veľa pil 😉

petikd
2. feb 2010

Fiiha dobrý román 😀
Maji no výsledky budú asi rovnaké,ked som dobre pochopila doky,tak teraz mu z krvy budú zisťovať,či to má od mala,alebo to je následkom niečoho.Nasadia liečbu.Povedala,že krčnú má väčšiu ako ked ho videla,čo bolo pred 3 týždnami 😒 Ale dám mu von iba nosnú,ked mu krčná nerobí problém.Ked bude starší tak mu ju dám vybrať,ale teraz zatial len nosnú 😉

vinka
2. feb 2010

Peťka to bol isto taxík zo stanice však.Tam majú K..va drahé taxíky na stanici.To preto.Nemám už číslo na taxik v BA ale to si treba zavolať a nie zo stanice.Sami blaváci mi to povedali ked som išla za Vladom na prístav do BA. 😉 Oni tam platia míto,stojné tak preto taká cena. 😒 Aha tak potom nech sa vám dá Damčo rýchlo do kopy. 😉

andrejka10
2. feb 2010

Petikd, hmm, náááročný deň. Ale malý ti to zvládol na jednotku. 😉
Miavin, pekné fotečky. Malý ti rastie do krásy a snehuliak je obrovskýýýý, 😀
Vinka, čo počítač??

petikd
2. feb 2010

Hej Maji ved to,ja som si našla na nete taxi službu,celkom lacnú,len ked som tam volala tak sme sa nemohli dovolať,no a už nám trebalo ísť,lebo sme boli na objednaný, 😉 ved zo stanice na kramáre je okolo km a sme platili vac ako ked sme šli z nemocky do avionu 😠 nevedeli sme sa vykotiť z časou na mhd,ale potom som volala sesterke čo robí v blave ona mi povedala aj číslo aj čas,tak z avionu sme šli na buse 😉
No a zabudla som vám napísať,že moje úžasné dieťa sa nám v polke cesty do ba pocikalo 😒 ešteže som mala veci na prezlečenie 😉
Heej Mirka no to je super,že malý ti už chodí,šikovné to dieťa 🙂

petikd
2. feb 2010

Jaj no a pridala som fotky 🙂

stresmenka
2. feb 2010

Ahojte babule 🙂
tak som Vás ako tak prečítala, lebo Dadko spí 🙂.My sme dnes boli u doky na kontrolu vyfasovali sme ďalšiu dávku ant. a brala mu krv niečo sa jej zas nepozdáva ☹ mňa už mrdne od začiatku roka, len po doktoroch s nimi chodím.

Peti držím palce aby Vám výsledky dobre dopadli 🙂 no ja som taxi v živote nešla ☹, ale boli sme u sestry na návšteve ( o bytovku ďalej od nás 😀) a došiel chlast tak niekam volala aby jej doniesli 🙂 ja vravím to komu voláš v noci a ona mi že taxikárovi tak kúpil čo nadiktovala taxikár prišiel až hore zaplatila prirátal si 1,30€ za ochotu a zmyzol 🙂 ja sa jej pýtam to kamarát a ona že nie že tu v KK je taká služba 🙂 tak som skoro oči vypleštila no a môj spolubývajúci to zaklincoval že dobre vedieť keď dostane v noci chuť na vínko vie kde volať a nemusí sušiť 😀 no nezabijete ho??????????

Mirka krááááááááááááásne fotečky 🙂

Maji ako ti vyšiel kysnutý kvietok????

andreaber
2. feb 2010

Ahojte

tak dnes bol manžel s Danielkou u doktora a má herpetický zápal ďasien. Už včera nariekala, že ju bola ďasienka. No keďže je to vírus, tak žiadne ATB, len vitamín a sprej do pusy. Na figu je, že tieto herpesy sú veľmi nákazlivé. Tak dúfam, že my ostatní to zvládneme.

Peti - tak ste tú cestu fajn zvládli, tak už len nech výsledky dobre dopadli.

Miavin - tak ty máš doma riadnu šikulku. A ešte aj aký je fešáčik 😉

vinka
2. feb 2010

Andrejka,že nezabudnem tebe odpovedať lebo raz som už zabudla.Neviem čo lebo Vlado včera pc odniesol jednému známemu.A ked bude hotový tak mu zavoliá.Tak ja ti potom dám vedieť. 😉 Peťka pekné fotečky. 😉
Stresmenka kvietok vyšiel to. 😉 Bol krásny.Aj ho mám odfotený len mi nejde pc a ja to s notebookom neviem zmenšovať. 😒 Tak kvet pridám ked bude pc pojazdné. 😒 Jáj to jaké super služby máte v KK. 😀 No idem ja do kauflandu po zemiaky lebo som bola v Sintre tu v meste a kilo majú po 12 sk tak sa radšej prejdem jak také drahé grule jesť. 😠 😀 😀 😀 No to mám v rámci prechádzky s Chiarou. 😉

miavin
2. feb 2010

ahojte babulky moje
ako sa mávate?
všetkým ďakujem za gratulácie a pochvaly - no hej je to radosť, že už takto sám chodká, len nás teraz zúbky trápia
vinka - ta paráda - majú zúbkov rovnako 😀
a ešte jedna foto dnes - tatino totiž nášho drobca ostrihal.
ešte stále nevieme o juliet?
peti - je super, že to máte za sebou - držím palce, daj vedieť o výsledky

zdenocka
2. feb 2010

Ahojte mamicky,
dnes mam po 8 dnoch v praci konecne volno 🙂 . Prepustili sme jedneho predavaca, tak som musela pracovat aj zanho a aj za toho, co ma zlomenu nohu 😝. No uz mame nahradu, uz som ho uz aj zaucila, takze dnes pracuje sam 😉 . Budeme sa striedat dlhy - kratky tyzden, pokym nepride nas marod 😀 .
Poobzerala som fotecky, deticky mate krasne a sikovne 😵 . Choruckym prajem skore uzdravenie, a nech su vysledky v poriadku.
Pekny dnik prajem.

zdenocka
2. feb 2010

Sipcek, Saske prajeme vsetko vsetucko naj naj naj k 2 rocku, hlavne zdravicka, stasticka, lasocku, a aby ju jej rodicia posluchali, aby jej splnili vsetky snicky 🙂. Pusinka od tety Zdenky a Janicka - cmuuuuk.

miavin
2. feb 2010

Sipcek - Sašulke - všetko len to najlepšie k 2 narodeninkám hlavne veľa veľa zdravíčka, lásky, šťastíčka, a nech sa jej v živote darí a rodičia poslúchajú 😀

danciacik
2. feb 2010

Ahojte babulky.
My dnes máme ,,super" deň.
Noc bola katastrofa, tak som doobeda obliekla deti že ich idem vyšaliť vonku nech vymrznú že budú na obed dobre spať. Stretka som Vichricu s malou tak sme išli na ihrisko spolu, decká sa vyšaleli to bolo super. No a Keď som Paťka dala do kočíka že ideme domov tak začal strašne vrieskať ja som nechápala čo sa robí tak som posadila Larku na kočík a hajde domov a on vkuse reval aj cumlík nový sme stratili ☹ . No a som sa ho pýtala kde ho bolí nech ukáže tak nakoniec ukázal na nožičky a keď sme prišli domov tak mal nožky ako ľad a pritom mal kožené topánočky s kožušinkou som bola taká nasratá. Chúďa zaspal v postielke s flaškou čajíku v puse a na chrbte čo je u nás zázrak a spal dve hodiny no a ja som sadla do auta a obehla celé mesto a po dvoch hodinách som konečne jedny kúpila ale boli malé ale nakoniec v Maxe som kúpila iné a sú super tak dúfam, že sa nám už nestane že mu bude zima. Som si pripadala ako neschopná mater ☹ .
Juuuj Peti som rada, že ste dobre obišli.
Veru ktovie čo je s Juliet že sa neozýva 😕
Bianka moja ta čo to s malým?
Zdeni tak konečne voľno? No aspoň si oddýchneš a drobec si ťa užije.

sipcek
2. feb 2010

ahojte,dakujem za gratulacie,odovzdam pusinky 😀
mna dnes hlava boli od noci,tak sa len nalievam vodou a ani ibalgin a brufen zatial nezabrali,tak uvidim do vecera ako prezijem.idem pozriet fotky,tak pa,vecer si vas precitam.

vinka
2. feb 2010

No ja som bola aj v kauflande kým Vivča spala.Damián ju postrážil. 😉
Zdeni huráááááááááááááááááááá,že žiješ a ozvala si sa. 😀

zdenocka
2. feb 2010

Danciacik, ano konecne volno mam. A stravila som ho pratanim 😀 . Dnes je hrozna zima, tak to isto aj Patkove nozky pocitovali 😖. Dufajme, ze nove botky mu prinesu viac teplucka 🙂.
Vinka, ja dufam, ze februar uz bude menej hekticky, ze sa zastavim na koni castejsie 😉 .
Janicko mi zaspal 12:15 a este stale spi 😕 , a za 2 minuty nam ma prist navsteva 😅 .

vinka
2. feb 2010

No môj kvet je už v albume tak kukuk ak chcete. 😉