Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
10. feb 2010

hej.máš pochvalu odo mna. 😀

dancat
10. feb 2010

a to čo za bosorku? 😕 no ak ti dobre poradi tak pri dalsom kasli a nadche aj my tam pojdeme.a ty s kym tam ides?

juliet221
10. feb 2010

no caute konecne som sa sem dostala . maly konecne zaspal a dufam ze pospi bo vcerajsia noc bola strasna.v podstate sme boli celu noc hore. dneska sme boli aj na prvej prechadzke bola som v robote zanest papiere a ukazat nasho nove clena technologie. prva otazka bola ci uz vie drzat mysku. 😀 😀 a potom ma chceli zapratat do roboty bo nestihaju. 🙂

vinka
10. feb 2010

😀 😀 😀 Dancat neviem čo je to za bosorku ale ak by pomohol Damiánovi jeho stále svrbia oči aj kýcha a soplí každý den.Ak by mu pomohla tak mi je to jedno.Ale vieš to sa dá vyčítať aj z chodidla ked máš niečo choré. 😉 To sú tie body na tele človeka.Mne s chrbticou velmi pomohla akupunktúra. 😉 A to tiež ti pichá ihli len do ucha a chrbtice. 😉

petikd
10. feb 2010

Maji a nemá alergiu na niečo?

vinka
10. feb 2010

Ale ved mu nezistili.Bol na testoch a nič.Ale zodac kázal dalej brať.Tak jesť a nevie prečo?Možno má dáku zvláštnu alergiu. 😀

vienesa
10. feb 2010

ahojte babulky moje 😝 😉 🙂 ako sa mate?mna dnes alex hneva cely den :( joooooj ale je plany....ma pratat a akosi sa mu nechce... som zvedava kedy pojde do sprchy ked ma tolko casu 😠 😠 😠

vienesa
10. feb 2010

dakujem zdeni,mima za pochvalu fotiek 😝 😉 🙂

vienesa
10. feb 2010

no co som tu sama? 😲

miavin
10. feb 2010

vienesa - aj ja som tu sem-tam...... 😀

vienesa
10. feb 2010

ahooooj ,ja este cakam na alexa ....stale prata 🙂 😠

miavin
10. feb 2010

fíha, to už je naučený pratať? no náš drobisk už bubá, ale málo spapal, tak mu fuknem fľašku o hodinku, čo porábate?

stresmenka
10. feb 2010

jeeeej cica ty žiješ???

miavin
10. feb 2010

nazdar micuš...ako sa máš???????????

vienesa
10. feb 2010

ano uz ma poupratovane,uz je okupany a este si zmyslel ze este papat treba 😀 pratanie mu trosku trvalo ale zvladol to 😉

petikd
10. feb 2010

Zuzi tak nech mu to vydrží 😉 jooj aj damián je poriadny,všetko by upratal,aj povysával,ale hračky eee 😀 a keby mi sám od seba povedal,že chce jesť,to by bolo super 🙂

adrina
10. feb 2010

čafte babule 😀 😀 😀
teeda,vy máte usilovné detičky 😉 😉 😉
Damik si začal uvedomovať,že ciká,takže teraz zakaždým keď si cvrkne,dobehne s čistou pamperskou 😀 😀 😀 ale nočník,uhlavný nepriateľ 😵 😵 😵

miavin
10. feb 2010

peti - to je super, že rád pratá, ten náš zatiaľ všetko len rozvláča po byte, ale pratať ani bohovy.... 😀

petikd
10. feb 2010

Mirka neboj začne aj on 😉 ja sa len smejem,že do kedy to tým deťom vydrží
Adrina,no hlavne,že vie na čo je plienka 😀

adrina
10. feb 2010

peti..keby že vedel,na čo je nočník 😀 😀 😀 😀

petikd
10. feb 2010

No do pätnástich na to isto príde 😉

adrina
10. feb 2010

nestaš..v septembri ide do školky..musí byť bez plienok 😀 😀 😀

petikd
10. feb 2010

OOo to stíhate 🙂

petikd
10. feb 2010

No baby idem ja,kuknem ešte telku a pôjdem do hajan.tak dobrú noc 😉

petikd
10. feb 2010

A pre istotu primknem 🙂

sipcek
10. feb 2010

ahojte,tak s tym nocnikom to bude tazsie ako som si myslela,dnes vobec nechcela cikat donho ale aspon teraz vecer ked hystercila na nocniku tak suhlasila so zachodom tak aspon tak.len keby netrebalo dole schodmi a naspat zakazdym ist.ale nevadi.no,neviem preco to tak je.
My tiez musime cez leto uz bez plienok lebo ideme v marci na zapis,bola som sa pytat,tak od januara by pomaly zacala chodit,ze si zvykne a ja od februara do roboty.Musi sa vediet v skolke aj sama obliect?lebo vyzliect teplacky a gatky vie ale obliect este nevie,len nervna je pri tom ked skusa.joj dnes mi brnkala po strune,uz som myslela,ze len kricat po nej budem.to dlho trva take obdobie?a zacala sa pytat :A mami preco....? 😝 😀 tak fantazia na plne obratky aby som odpovedat vedela.tak pa a zamykam

vinka
10. feb 2010

No baby robím mašlu na tortu tak nemám čas písať.Ale potom to dobehnem. 😉 Zamykám brúúú nocku. 😉

vinka
10. feb 2010

Sipcek ty si sa pýtala,že čím poťahujem však.No skúšala som tie cukríky marsmalow. 😉

sipcek
10. feb 2010

a ako ti to slo?ja chcem vyskusat potahovanu ale to sa kupuje,nie?masla vysla?ja nemozem zaspat zasa,furt mam myslienky niekde inde,uz tak by som si oddychla,ale nejde mi spat.jooooj,dopozeram Kosti a skusim ci sa budem dlho pretacat v posteli.tak zamykam uz ozaj 😉

petikd
11. feb 2010

Dobré ráno,odomykám 🙂
Sipcek na mala by sa vedieť obliecť,ale Damián si tepláky vedel,len tričká nie,ale to sa hned naučil,neboj naučí sa ved máte ešte rok čas 😉