Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
10. dec 2009

No napapali sme sa, Larka ešte pučí - chutí jej tak som rada. Už ich len dať spať a mám na hodinku veget.

zuzanka38
10. dec 2009

no vidíš jak jej chutí a paťko už spí?

zuzanka38
10. dec 2009

A Vinka čo abstinuje????ona????

stresmenka
10. dec 2009

no čafte baby, ja len tak na skok s práce tak vy ste Danka pekne zubatý, ale my sme viac 😀 :-d my ich máme 16 už aj očné vyšli chvala bohu už len tie posledné stoličky a potom trvalé 🙂.

Zdeni zo spania si nič nerob máme to na striedačku tebe keď Janko buba naš Davčo vstáva o pol šiestej a tvoj keď vstáva Dado spinká 🙂 Či vstáva tak alebo tak o 19,30 musí do postele !!! lebo len vtedy môžem niečo porobiť.

Dani Larka nech sa poriadne vyzdravý a potom nech ide do škôlky, ale aj jej to ide na nervy, že furt zo škôlky chorá no neštvalo by to aj teba 😀 ???

Vierka vytaj medzi nami 🙂 babami 😀

Adri my sme to PSP mali Majo ho predal kúpil PS3 tú predal a zas Xbox či čo za hovadinu už mi to ide na nervy tie hry ja by som to zakazala aj vyrabať a ja hlupa som mu to kúpila ☹ ☹.

Tak idem makať ďalej a čo mirka a vinka absentujúúúú??

stresmenka
10. dec 2009

jeeej Zuzi čaf na teba som zabudla ako sa má drobec Miško???

vinka
10. dec 2009

Ahojte baby.No kukaj Zuzka príde po dlhom čase a na koho si nespomenie na mna.Joj ale si ma potešila. 😀 😀

zuzanka38
10. dec 2009

Stresmenka ahoj joooj on sa má super len si dudlika moju cicku tak čo mu viac chýba, tučný je jak prasiatko,hlavne že je zdravý.a vy ako ?pozeram že ste paradne zubatý, mna to ešte len čaká.
Vinka pridem po takom čase a hned ťa sfuknem že kdesi, to je drzosť, nie 😀 😀 😀 tak ty tu takí inventár aj ked tu nikto nieje vieme že natrafíme na teba 🙂 jak malá ako sa ti drží?kolko váži?my už asi 8 kg, v oktobri sme mali 7 kg.Pučo malý.

zdenocka
10. dec 2009

Danciacik, urcite mu idu zubky, ale ja uz ani neviem, kolko ma, lebo ma ani do pusinky nepusti 😔 . Naposledny sme mali 12 kusov 😅 .
Zuzka, cez prazdniny si pospis dlhsie, ked nebude Patko chodit do skolky. Jeeej, Misko je riadny chlapisko 😵.
Stresmenka, takze vy ste sa aspon vyspali 😉 . Janicko chodi bubat presne o 8. Tvoj Majko je riadne zbehli, ked uz tolko hier mal 🙂 .
Vinka, a ty kedy nastupujes do Funn-ka? Pridem Ti urobit trzbu. My si s muzikom kupujeme kazdy rok vonavky, takze kupim sebe, jemu a este aj bratovi.

danciacik
10. dec 2009

NO už som tu, konečne som Paťa uspala - to s ním je cez obed o držku. Larka ešte nebubá ale aspoň leží.
Bianka veruže štvalo, no kým nebude mať testy za sebou tak sa škôlky obávať nemusí.

zuzanka38
10. dec 2009

zdeni no zo je riadny chlapisko,može povedať aj danka je jak tučko 🙂 no na to sa najviac teším že si pospíme lebo sa mi nechve ked je ešte tma 😝 no a to máte už dosť zubkov,a inak ste zdraví?
Vinka ty ideš pracovať 😕

danciacik
10. dec 2009

Jooj Zdeni tak vám fajne že už máte toľko tak zachvíľku ich budete mať všetky a máte pokoj. Ja sa snažím Paťka naučiť umývať si zúbky pastov (to nám ide) ale aj vypláchnuť pusinku - no ale sa ochlasce tej vody.
No baby koľko má vlastne mliečny chrup zúbkov - ja som myslela že 24, Zuzka že 20 tak nás rozsúďte. 😀
No a o Miškovi musím len potvrdiť - ale je strašne zlatý - veď aj Paťko ho včera len bozkal, ale radšej šatiť ako živiť - lebo včera ma Zuzka nechala kŕmiť Miška a človeče ten má apetít. 😀

danciacik
10. dec 2009

Bianka to sa v tom aj vyznáš - mne tie PSP-čka ešte nič poriadne nehovoria

zdenocka
10. dec 2009

Zuzanka, nas Janicko bol tiez taky krasne okruhly. Teraz uz chudne, ale aj sa tesim, lebo ked ho vezmem na ruky, tak nevladzem 😝 . tMisko musi byt krasnucky. Pridaj nejake fotecky, nech sa j my potesime. Zubkov mame uz dost, to je super, lebo krasne zuje, nema problem. Klopeeem, Janicko je zdravy, este ani raz nebol chorucky 😉 .

jigsaw05
10. dec 2009

ahoj vinka, tak ja som z Ľubice,dnes som bola na kontrole a ze mam vsetko v poriadku,mam ist zase v pondelok,v nedelu mam termin,strasne rada by som uz porodila 🙂

zdenocka
10. dec 2009

Danciacik, a uz mozem davat aj pastu za zubky? A aku pouzivate? Kupim mu na Vianoce 😀 .
Zubkov ma mat 20 😉 .

zuzanka38
10. dec 2009

zdrni nemám tu fotky mám ich vo foťáku ale nejaké potom pridám.no tak to je super ked ste neboli ešte chorí, tak to poklopem aj ja.klop-klop.
jigsaw ahoj no takže zachvílu .tak ti prajem nech to uôž máš čo najskor za sebouerstvá mamička, blahoželám 🙂 ale to brušjo ti nezávidim.tak ti prajem nech to už máš čo najskor za sebou 😉

danciacik
10. dec 2009

No Zdeni tak si nás rozsúdila - Zuzi hold mala si pravdu 🙂 .
Hej kúpila som deťom na Mikuláša okrem sladkostí a ovocia taký balíček Elmex - bol tam pohárik, v poháriku jedna veľká pasta a dve kefky a pri jednej kefke bola zabalená aj taká malá tuba pasty a obidve tie pasty sú od prvých zúbkov do 6 rokov a celý ten balíček stál nejakých 5 EUR takže výborná cena - mali to v Kauflande alebo oproti nemocnici v lekárni. Tak od včera sa učíme aj s pastou, zúbky si nechá vyčistiť len to vyplachovanie - hrúza 😀
JJgsaw tak to budete mať krásny predvianočný darček - také malé bábo - juj brala by som.

vichrica
10. dec 2009

Vrátili sme sa z prechádzky. Laura dnes jedla 1x vyprážaný syr, tak dúfam, že sa to bude páčiť aj žalúdku 😅
Poobede musíme ísť na nákup a mal by k nám prísť aj jeden starý známy. Hm, som zvedavá, čo bude chcieť, lebo mi to do telefónu nechcel povedať. Dúfam, že žiadne finančné služby alebo poistenie, lebo ho vyrazím 😠
zdenocka - ja dám niekedy Laure na kefku detskú Elmex, ale myslím, že sa jej to zatiaľ nejak veľmi nepáči. Radšej len hryzká kefku 🙂

zuzanka38
10. dec 2009

no dani chvýlabohu lebo už som sa zlakla že ešte 4 zuby nás čakajú 😝

zdenocka
10. dec 2009

Zuzanka, tak sa tesime na fotecky.
Jigsaw, uz sa Ti to krasny, uvidis, ani sa nenazdas a uz budes mat svojeho synceka pri sebe 😵 .
Danciacik, dakujem za radu, kupime aj Janickovi nejaku pastu. Maminy a Vase deticky este papaju v noci? Nas ano, tak dufam, ze mu tie zubky sa nepokazia 😒 .

danciacik
10. dec 2009

Zuzi, ja som celkom rada, že si mala pravdu lebo ja som mala strach z toľkých zubov 😀 . A bruško nezávidíš - joooj ja závidím - hneď by som to vrátila.

zdenocka
10. dec 2009

krasny - krati, svojeho - svojho, v noci som malo spala 🙄 .

danciacik
10. dec 2009

Zdeni, Paťko nepapá lebo od odkedy bol v októbri chorý tak mi odmieta mlieko ☹ - dosť ma to mrzí, lebo mlieko potrebuje ale neviem si s ním dať v tomto rady. Takže v noci keď sa zobudí a veľmi plače tak trochu čaju dáme ale to je všetko.

zuzanka38
10. dec 2009

dani nezávidím nedávano som nadávala nech už porodím a ked vidím moju sestru ako sa kotúla tak nie 🙂

zuzanka38
10. dec 2009

zdeni mmoj papá pravidelne v noci aj 5 krát no síce niekedy len podudká ale musí dostať cicku.
dani a kde je problém aby si mala bruško???? 😀

zdenocka
10. dec 2009

Ja si myslim, že Janicko bude v noci mliecko papat velmi dlho, nechce sa toho vzdat, mam pocit, ze on by len to mliecko pil 😅 . A na nocnik sa tiez asi tak skoro nenauci, lebo jemu nevadi, ani ked je pocurkany, ani ked je poserkany 😖 .

danciacik
10. dec 2009

Zuzi nooo problém nie je ale kde dám ďalšieho drobca - nie nie až keď budeme už konečne sami a to ešte tak 2 rôčky potrvá. A okrem toho u nás v rodine hrozia dvojčatá takže teraz v žiadnom prípade. Ja by som si ale to bruško teraz nenormálne užívala - je to super pocit - až na tú bolesť krížov a utekanie na záchod ale super.
Zdeni naša Larka pila do dvoch rokov potom bola už dosť veľká na to aby pomaličky pochopila že v noci sa mliečko nepije iba ráno a večer aj to ju ale musel naučiť Jarko lebo mňa vždy zlomila.

zdenocka
10. dec 2009

Zuzanka, ale Misko nema zubky, tak sa mu nema co pokazit 😀 . Ked som cakala Janicko tak som zboznovala tehu brusko, ale teraz si uz ani neviem predstavit, zeby som mala byt tehu.

zdenocka
10. dec 2009

Tiez pockam do dvoch rokov, a potom s tym seknem, kdeto kazdu noc vstavat a krmit ho 😝 .

danciacik
10. dec 2009

NO hej Zuzi to je pravda čo Zdenka píše a okrem toho ty si teraz pojazdná mliekáreň tak ti to taký problém nerobí 😀 .