Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

juliet221
31. dec 2009

dobre ranko.odmykam. tak dneska je hnusne pocasie katastrofa a od kedy som sa zobudila kaslem jak tuberak ☹

juliet221
31. dec 2009

vinka mas pravdu tento stav je uz katastrofalny a tu bombu sa uz strasne tesime.len dufam ze uz mame vsetko pripravene co treba. no ked ne este stale to moze manzel zvladnut kym budeme v nemocnici 😀

danciacik
31. dec 2009

ahojte, na dobré ránko je už trošku neskoro ale skôr som sa k PC nedostala, už som dolky napiekla, šalát urobila, svokra urohbila kapustnicu, už len varím hubovú polievku a žehlím. Takže parádne stíhame. 😀
Nejak vás tu dnes niet.

juliet221
31. dec 2009

no ja akurat peciem ten tunel no nejak sa jak na potvoru nedari tak som zvedava ako to dopadne. poobede k svokrovcom . svokra uz isto zacala varit 😀 manzel este v robote tak neviem kedy sa tam vyberieme

vinka
31. dec 2009

Ahojte baby.Príjemného silvestra prajem.Dani vy zas kapustnicu?Nemala si jej dosť na vianoce? 😀 😀 No ja som už aj po obede.Máme dnes gulášovú polievku kašu a rezne.Ja už nemôžem kapustu ani vidieť.A Chiara tiež už jej má dosť. 😀 😀

juliet221
31. dec 2009

no ja netusim co svokra chysta na veceru.no uvidime co z toho bude 😀 aj ja by som sa uz mala najest

andrejka10
31. dec 2009

Ahojte maminky, tak ja dnes len tak stručne:

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Vášho srdiečka šťastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďalší rok v láske a radosti...
PF 2010

Verím, že rok 2010 bude pre každého oveľa šťastnejší ako ten predošlý. A že zorganizujeme nejaké to stretko. Rada by som vás spoznala aj osobne. 🙂

vinka
31. dec 2009

Jáj Adi dakujeme.Krásne si to napísala.jasné,že bude stretko.Počkáme už na leto,že bude teplo a nebudeme my trojnásobné matky viazané na školu naších detí. 😀 😀 A stretneme sa všetke potom zas pred maxom. 😉

andrejka10
31. dec 2009

Už teraz sa teším. 🙂 A začínam menej papať, aby som bola pekná štíííhlučkááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

juliet221
31. dec 2009

jeej vdaka . tak dufam ze novy rok budestastnejsi vdaka drobcekovi 😀

danciacik
31. dec 2009

Andrejka ja tu čítam že začínam menej papať a ja tlačím koláč. 😀
Maji my máme taký zvyk, že kapustnicu na štedrý večer a potom na silvestra.
My si dnes s deťmi užívame tatíka, polovico hroznej kopy žehlenia mám za sebou ale neviem či sa mi ešte bude chcieť. 😝

andrejka10
31. dec 2009

A aby som nezabudla:
Tamy, prajem tebe a malému veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka. 🙂
Vichrica, tebe, nech to učenie lezie do hlavy rýchlo a ľahko 😀 😀 😀
A vy ostatné babulky máte nádherné deťúrence a ako im žiarili očká na tých vianočných fotkách. Určite sa všetky detváky tešili z darčekov. Ešte, že máme tie albumy 🙂 🙂 🙂 🙂

andrejka10
31. dec 2009

Juliet, určite budeš mať Nový rok krásnejší. Len chvíľku ešte vydržte dva v jednom. 😀
Danciacik, len si daj. Aj ja sa ešte poriadne napráskam. Len u nás to máme zariadené tak, že Lukáško sa prepchá - na rańajky bežne zje aj 6 rožkov a ja priberám. No čo už....... 😀 😀 😀

juliet221
31. dec 2009

tak to urcite. jak doky v nemocnici povedal este trimat nohy spolu 😀 teraz neviem ci sa nasi tesia viac na prve vnuca abo my 😀

adrina
31. dec 2009

krááásny silvester a úspešný rok 2010 😵 😵 😵 x-

ja zasa chorá a zasa na antibiotikách..to je neskutočnééé 😝 😝 😝

juliet221
31. dec 2009

tak my odchadzame k svokrovcom. prajem vam krasne prezity silvester a stastny novy rok 😀 😀 😀 😀 😀
adrina vyliec sa raz dva

sipcek
31. dec 2009

ahojte,prajem vam vsetkym krasne preziteho silvestra a stastne vstupenie do noveho roka 😀 pa

petikd
31. dec 2009

Ahojte
Tak aj ja vám prajeme krásneho silvestra a šťastný,zdravý nový rok plný úspechov a radosti 😉
My tiež robíme na silvestra tú istú polievku čo na štedrý večer
Boli sme s Damčom na prechádzke,stretli sme aj Dančiačiť.Dani dúfam,že ste sa potešili snehu 😉

danciacik
31. dec 2009

Aaaaahojteeeee.
Tak ako Peťka spomýnala stretli sme sa v Kubachoch. Boli sme sa pozrieť na lyžiarov tak sme sa trošku potešili z pohľadu a utekali sme naspäť domov. Teraz už iba vegetíme.
Tak vám babulky moje prajem krásneho Silvestra a šťastný nový rok - nech je pre každú z vás oveľa lepší ako ten predchádzajúci.

anickamaros
autor
31. dec 2009

ahojte babule.
tak ja vam prajem krasneho silvestra a este krajsi novy rok aby aby ste urobili do noveho roka spravny krok a aby vas obchadzalo vsetko zle 🙂

majuska1988
31. dec 2009

Krasneho silvestra a Štastný Novy rok maminky :O)

stresmenka
31. dec 2009

Ahojte babulky 🙂
krásneho silvestra a šťastný Nový rok a vykročte tou správnou nohou nech sa Vám všetko darí 😉

vinka
31. dec 2009

Jéééj aké krásne.Tak aj ja vám želám krásneho silvestra a šťastný nový rok. 😉 A nech sa nám tu píše krajšie a krajšie. 😀

vinka
31. dec 2009

Ešte by ma potešilo keby sa nám tu ozvala sparocka. 😉

miavin
31. dec 2009

ahojte - prajeme všetkým maminám, tatinom a bambuliatkám krásny Nový rok a príjemného Silvestra a vykročte tou správnou nohou. To vám zo srdiečka praje Mirka, Alex a Alexík 😉

tami_tami
31. dec 2009

ahojte tiez prajeme aj s malym Nicolasom vsetkym vam krasny vecer a vsetko naj v Novom roku, nech ste vsetci zdravi, stastni a nech vam deticky robia len a len raodst 😉

helka1
31. dec 2009

Ahojky Popradcanky !
Do nového roku veľa splnených snov Vam prajem. Nech Vase srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Vam radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať

Pa, pa...

sipcek
31. dec 2009

jeeej helka ahoj moja,tak si este stihla v tomto roku nas dojst pozriet?pekneeee 😀
ok babky tak asi zamknem,uz sa asi pripravujete na skoru polnoc,ja budem pri malej lezat,boji sa strielaciek 😒 ,este nespi,babka ju uspava,dnes zasa kakala do nocnika 😀 😀 😀
tak este raz zamykam a otvarame v 2010.
a este chcem zablahozelat sestre Zuzke k zajtrajsim narodeninam,vsetko najlepsie švesta 😀
pa

vinka
31. dec 2009

No baby tak ja to oficiálne zamykám starý rok 2009.A nech nás čaká ešte krajší ako ten starý a horší ako ten další nový rok.Som rada,že sme tu tak svorne spolu prežili celý rok a dúfam,že spolu prežijeme aj další.Zamykám za nami rok 2009. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mammy81
31. dec 2009

HEEEEEEEEEEEEEEj cicky moje pockajte a ja co?? aj ja vam chcem popriat krasneho silvestra a do noveho rocku vsetko len to naj.hlavne vela prevela zdravicka.viem ze som vas v poslednej dobe zanedbavala ale o tom dnes tocit nechcem......tak este 45minut a mame tu novy rok a ja sa tesim ze sa mozem s vami v novom roku zase stretnut a poklabosit 😵