Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

miavin
19. jan 2010

vinka - no aspoň že si úprimná 😀 😀 😀 , tak ho vyfešákujem a prídeme na vohľady. 😀

mammy81
19. jan 2010

dobre ranecko zienky,

tak my ideme k lekarovi zase vysoke teploty ☹ ,ja som uz zufala vazne.Mna boli hlava od vcera kriste pane len take tlaky takze perno mam. ☹ ☹

Vinka pekne si to spravila moja sikulka. 🙂

nejako to tu vecer biedne co to?? 😕

petikd
19. jan 2010

Mirka ved ked som videla,že si sa na skype prihlásila,tak so rozmýšľala či odomknúť,či ma nepredbehneš 😉
No do BA ideme s Damiánom na krv 🙂
Mammy juuj ta čo to.Prajem Sophie skoré uzdravenie 😉
No bola som lieky predpísať,ale aká on bol besný v čakárni 😀
Maji takže si mala veselo ráno 🙂

miavin
19. jan 2010

peti - jáj - tak nech vám to dobre dopadne
mamy - a čo sa deje? daj info, ako ste u lekára dopadli, a čo teba zase tá chrbtica trápi????

danciacik
19. jan 2010

Ahojte maminky.
Tak my sme mali zaujímavú nedeľu - spoločensky veľmi únavnú. 😀
Volala som do Smokovca tak sa máme ozvať až keď lieky doberie ale budúci týždeň v stredu ideme ešte ku jednej odborníčke tak uvidíme. No teraz vo štvrtok už pôjde do škôlky pomaličky 😀 .
Maji tak gratulujeme k prvému zúbku.
Peti dúfam, že sa vám výlet do BA bude páčiť.
Mammy a neuvažovala si že by ste prišli tu na Slovensko na nejaké liečenie - ja viem že je to drahé ale keď má pomôcť. Lúčivná a Smokovec sú super a ani nemusíš toľko platiť, keď nebudeš chcieť nadštandart.

miavin
19. jan 2010

vinka - krááásna fotka - ty si fakt šikulka - je to vymakané - klobúk dole
dani - držíme palce

vichrica
19. jan 2010

Ahojte. Štátnice mám úspešne za sebou. Som rada, že to mám z krku 😀
Dnes sa chystáme do Bambina.
mammy - Sophie prajeme, aby jej rýchlo klesli teploty
petikd - fíha to musíte ísť až do BA na krv?
vinka - jééj, prvý zúbok? Super, už je veľká kočka.
danciacik - držíme Larke palčeky

petikd
19. jan 2010

Dani isto sa bude páčiť,ved na vlaku,to budem mať aj ja zážitok 😀
Kati no preto musíme,lebo krv sa musí do 2 hodín spracovať a v PP nemajú na to laboratorium či čo 😉

vinka
19. jan 2010

No ja mám už navarené buchty makové pre návštevu napečené ešte trošku upratať nech sa nezlaknú a počkáme na vzácnu návštevu.Ak si to návšteva číta tak nech sa ponáhla lebo ju očakávame. 😀 😀 😀 😉

vinka
19. jan 2010

No Mammy ta čo to je zo Sophie.Posielam jej pusinku cibulke mojej malej nech sa vylieči vám rýchlo.A ty ako s tou chrbticou.Chodíš na masáže?Už je lepšie?
Vichrica,vichrica čo som ti ja povedala,že ty to zvládneš lavou zadnou.Ty si v učení borec.Večný študent. 😀 Som rada,že sa vám fotka páčila.Ešte jednu mám podobnú rozrobenú ale tú až večer dorobím. 😉 Aj mne sa velmmi páči.Je ako ozajstná. 😀 Tak jej to v tej kuchyni pristane. 😉

miavin
19. jan 2010

vinka a koho očakávaš???? prezraď... 😀

miavin
19. jan 2010

jéééj Kati - ja som od včera na teba myslela - sa Ti nečkalo???? srdečne gratulujéééém, som vedela že to zvládneš s ľahkosťou - super, ešte raz gratulujem.....

vinka
19. jan 2010

Vichrica ja sprostá zabudla som ti zagratulovať. 😉 Si šikovná. 🙂
Miavin nepoviem ti koho.Ale zaťko môj budúci príde pozrieť nás.Tak snád nepríde sám. 😀 😀 😀 Joj som úplne hotová.Bordel mám v kuchyni ale nemôžem nič robiť lebo riad sa perie a nemám ho kde dať. 😝

miavin
19. jan 2010

vinka - fíha, no vzácna návšteva - a kedy Ti návšteva dojde? asi poobede však? malý určite bubá..... 😀

vinka
19. jan 2010

Joj neviem nedali mi čas vedieť.A ty ako vieš,že je malý.Ved ja mám dve dcéry.A nenapísala som,že ku ktorej príde. 😀 😀 😀

vinka
19. jan 2010

Ale aby som odpovedala na tvcju otázku.Myslím si,že poobede. 😉 😀 😀

miavin
19. jan 2010

no aj viva je ešte malá takže predpokladám, že on je v podobnom veku - tak vyklop koho čakáte? som zvedavá 😕

petikd
19. jan 2010

Kati juuj ved ja som ti zabudla zablahoželať. 😅 o je super,že to máš za sebou,gratulujem 😉
No prišiel nám router,tak už ho len pozapájať a dobre. 😉
Bola tu doky,tak starká majú nízky tlak,ale blúznia,som im merala cukor a majú vyšší ako inokedy,sa mi zdajú trochu živšia
Idem si povegetiť trochu 🙂

vinka
19. jan 2010

Miavin,Miavin aj tak ti nepoviem.No hej máš pravdu,že aj Vivinin budúci ženích bude asi malý.Ale aj tak ti nepoviem.No poviem ti ked návšteva príde a potom ked odýde.Tak ti to vyklopím ok? 😝 😀 😀 😀

vinka
19. jan 2010

Miavin ta čo je si zaspala,že nepíšeš? 😕 Snád si nikde neodišla. 😕 🙂

vinka
19. jan 2010

No Miavin haloooooooooooooo 😕 nemám ským písať.Kde si? 😕 ☹ ☹ ☹ Ved píš.Ked mi príde návšteva poviem odmlčím sa 😉

vinka
19. jan 2010

No Miavin zmizla si mi. ☹ ☹ ☹ Ským si mám písať? ☹ ☹ No nič tak ja budem len čakať na návštevu.

mammy81
19. jan 2010

No ako som predpokladala zapal mandli 😖 ,len sme sa dohodli ze skusime bez antibiotik do stvrtku a potom uvidime ako dalej.ked tie vysledky z imunity budu az v pondelok 😝.
Dakujem baby 😔

Mirka neviem ja si myslim ze som mala minuly tyzden ten stres s tou OP zubkov a teraz sa mi to odzrkadluje-ja som taka ze sa stresujem a potom trpim 😔 😝

Maji masaze uz nemam ale asi si pojdem dat predpisat zase.ked ja sedim ako mi pride a potom ma vsetko boli. 😲
no som sa vyzalovala....

Vichrica gratulujem k statniciam 😉

vinka
19. jan 2010

Juj mammy ta nech sa Sophie polepší.Moja zlatá bambulka.Juj pobozkaj ju za mna. 😉
No Miavin tak návšteva mi už odišla.Tak ti poviem kto tu bol.TY aj s malým. 😀 😀 😀 😀

miavin
19. jan 2010

vinka - 😀 😀 😀 😀 😀 isto??????
no vivien rastie do krásy a Chiarinka - je úžasná - krásna, len ju trápili dnes zúbky....tak dúfam, že som moc neotravovala...
nášmu alexíkovi sa Zoro totiž moc zapáčil...len by ho naháňal... 😀

vinka
19. jan 2010

Neboj moja neotravovala si ani nerušila ani problém nenarobila ani nič podobné. 😀 😀 😀 😀 😀 Som celá šťastná,že ste tu boli a fakt škoda,že nemám vodičák,že nemôžem prísť aj mi za vami. 😉 Joj krásny je Alexík.Kriste to si neviem predstaviť druhé to dieťa ked Alex ako prvý a tak krásny. 😀 😀

miavin
19. jan 2010

no to som rada, že sme neobťažovali, ja som vás tiež rada videla. Deti máš krááááásne - tak prečo si nevieš predstaviť aké bude druhé.....keď ty máš tri a jedno krajšie ako druhé.... a ak budeme mať druhé dievča a bude po mne ta asi nebude až také pekné 😀 😀 😀

vinka
19. jan 2010

Ale tolko skromnosti moja. 😀 😀 Ty si bola aj si pekná.Nemyslí si,že keby si bola opica žeby si takého chlapa nabalila. 😀 😀

miavin
19. jan 2010

no to ja neviem - nikdy som sa nad tým nezamyslela 😀 no to som bola mladá a pekná..... 😀 😀

vinka
19. jan 2010

No preto si to neviem predstaviť lebo už prvý váš syn je prepracovaný do detailov tak druhé a ked to bude dievka to jaká herečka bude.Joj baby som vám nenapísala Vivien ako si teraz zvykla na fotenie. 😀 😀 šo chytí do ruky hned sa ma pýta či ju neofotim. 😀 😀 Teraz čo som robila ten kalenrár potrebovala som ju fotiť podla situácie a ona bez problémov asistovala prezliekala sa otrčala pred foťákom ako rodená fotomodelka. 😀 😀