Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
22. nov 2009

tak mam zamknut?

vinka
22. nov 2009

Siupcek kludne zamkni už idem ja do postele. 😀 😀

sipcek
22. nov 2009

jaj ako pekne si ma nazvala,to Saska tak sirup pyta 😀
no,si predstav ide moj chlop tak aj ja budem nieco mat dneskaaaaaa
papa a zamykam 😀
idem sa rychlo vydrhnut ryzakom,nech voniam 😀
papa,jupiiiiiiiiiiii

miavin
23. nov 2009

dobré ránko - odomykááááám, ako ste sa vybubali?

juliet221
23. nov 2009

dobre ranko. no ja som sa vyspala na figu. lepsie povedane ani som nespala. zacina sa mi tazko ukladat. uz nemozem spat ani na bogu a chrbte je to horor ☹ . uz som bola dneska aj v poradni.vsetko je ok tak som rada a teraz este par dni makat v praci.uz sami to krati

dancat
23. nov 2009

ahojte žienky, paaana vy ste toho popiiiisali. Šmajda bol včera paraadny,mali ste pravdu.
Danciacik torta kraaasna,ja sa vždy čudujem ake vy ste šikolvnice,to ja vždy objednam...ja som z tych lenivych žien domacich 😝
A vždy sa čudujem,čo to postiha naša Vinka.....kriste,ona určite na niečom "fiči" bo to nie je normalne heheh
My sme mali celkom pekny vikend, v sobotu sme boli cely den u našich,bo este dorabali tu podlahu,konečne moje krstniatko sa chcelo som mnou hrat,bo ona taka maminkina cicuša a včera prišli znamy,chlapici isli na hokej,deti sa hrali a my sme klebetili,jaaaj fajne poobedie 🙂
No a dnes škôlka pre chripku zatvorena a rano prišla moja mamka,a môj maly tak reval až sa zajakaval,som sa nemohla vymotat do prace...dufam,ze uz sa ukludnil,nechapem to.......
Poobede ideme kuknut konečne nasho maleho suseda,včera mali krstiny tak hadam aj kolačiky budu mnam mnam.......hlavne ze sa uz do ničoho nevopcham 😝
No idem bo uz zvonia telefony...pekny den zienky

vinka
23. nov 2009

Ahojte.No Sipcek tak snád si niečo mala bo ja nie.Pritúlim sa ako pekný sen môjho muža a on mi povie.Daj pokoj spím. 😠 😠 Ja pena okolo papuly som sa otočila a spala. 😠
Sipcek to mi tam skočilo to U.
Dancat neboj na sexe nefičím.Starý od kedy prestal fajčiť nevládze. 😠 A neboj ja tak vela nestíham.To len vy si myslíte,že aká som ja šikovná.A ešte som nič neurobila len za pc sedím od rána.Už asi hodinu. 😠 😀 😀 Ale len ma chvál moja ja to mám rada. 😀 😀 😀

vichrica
23. nov 2009

Ahojte, vidím, že včera večer bola hlavná téma "pirohy" 😝. Dnes som sa chcela ísť trošku prejsť vonku s Laurou, ale pozerám, že začalo pršať 😒
miavin - takže na rok chystáte bábo 😀
zdenocka - kde si?
danciacik - pekná tortička 🙂
dancat - aj Tebe pekný deň

vinka
23. nov 2009

Vichrica dáš si aj ty? 😀 😀 Príd už sa ku mne pozvali na pirohy tak tolko ešte dorobím. 😀 😀

adrina
23. nov 2009

vinka..pirohy....tak ešte dorob..príídeme na obed..hehehehhe
ináč ahoj babule...ja už v prááci, niežeby som už bola úúplne fit..ale neskutočne som im chýýbala 😝 😝
tak si pekne grhlem v kanclííku a snažím sa pracovať 😉 😉

juliet221
23. nov 2009

ja udratavam dni do odchodu 😀 . sef len hovori co si bezomna posle.nebude mat komu davat pisat listy a maily. nezeby som vedela strojopis ale pisem vsetkymi 10 prstami. 😀 a on jednym ako datel

miavin
23. nov 2009

adrina - víchrica - pridáte sa? my už sme dohodnuté s vienesou.... tak sa pridajte - budeme mať pirohovú párty 😀
víchrica.... no neviem neviem....manžel by chcel nabudúci rok, ale ja s tým nie som zatiaľ vyrovnaná.... 😀

juliet221
23. nov 2009

no tak ja som uz z obedu nazad vy si asi pochutnavate na pirohoch a robite vsetkym chutky. no co uz aspon viem co budem robit v sobotu na obed 😀

miavin
23. nov 2009

juliet a čo dobrého si mala na obed?

juliet221
23. nov 2009

kuraci prirodny rezen a kasa.fazulova polievka 😀 celkom fajne bolo

miavin
23. nov 2009

mňám kaša - no ja som mala len polievočku a malý papal zemiačik teraz.... 😀

vichrica
23. nov 2009

Prišli sme z prechádzky. Práve nás stihol dážď 😒
miavin - a kedy budú pirohy? Ja chcem bábo, keď pôjde Laura do škôlky.

miavin
23. nov 2009

no neviem presne - v niektorí deň - kedy vinka povie - prídeme......

vinka
23. nov 2009

A čo ja Miavin ved ty pozývaš síce ku mne ale ty pozývaš.Tak im aj termín urči. 😀 😀 😀

dancat
23. nov 2009

aj jaaaa chceeeem priiiist, aj ja, aj ja......pirohy nemusia byt,ale by som vas konecne spoznala,bo ja vam potom len tak "odchytavam" kade-tade 😀 😀 😀
Ja chcem babatienko na buduci rok...uvidime, ci sa zadari ci ne....nechavam to na osud....no nie az tak celkom 😀 😀 😀

miavin
23. nov 2009

vinka - no ja neviem - kedy budeš mať čas na prepadovku??? 😀

danciacik
23. nov 2009

Ahojte, čo to tu sa chystá hromadný obed 😀 . Ja sa nepridám ja som mala pirohy aj v piatok aj v sobotu - mňaaam.
No urobila som album z oslavy tak ak sa vám chce tak môžete kuknúť.
Dancat, Vichrica - ďakujem za pochvalu 🙂 , potešili ste ma

vinka
23. nov 2009

Dani a nezvýšili sa ti pirohy?Lebo ja nemám pre celého kona. 😀 😀 A nechce sa mi robiť.No alebo nemám čas. 😀

sipcek
23. nov 2009

ahojte 😉
som uspavala malu hodinu,darmo,ona nie je zvyknuta ist spat tak skoro ale o pol piatej mame byt uz v Smokovci tak najneskor o pol stvrtej ju musim budit ked nevstane. 😉

vinka ja partia s tebou,ani ja nic 😠 😀 pozeral telku a ja som uz bola akoze unavena tak som ho cakala a ked som davala malej papat mlieko tak este pozeral telku 😠 ked bude nieco povedz,ze aj ja s mojim 😀

idem sa okupat,nech som cista na magnetickej rez.mam o 17.40,drzte palce nech najdu len to co mam mat 😀

babky este jedna prosba,v kauflandovom letaku su recepty,a bola aj štóla,nevieme ten letak najst,kto ma z toho recept alebo vie dobry recept na štólu nech rychlo pise 😉
tak pa,ozvem sa vecer,pa
idem este pozriet fotky 😉

petikd
23. nov 2009

Dani juuj fešanda je Larka 🙂Veľká slečna.Aj Paťko ako podrástol 🙂

sipcek
23. nov 2009

Dani krasnu slecnu mas,boze jak tie deti rastu,to radost pozerat aki su vsetci väcsi a väcsi 😉

adrina
23. nov 2009

vinka..ja už príídem aj nielen na pirohy..malú chiarku scéém vidieť..lebo stáále som bola chorááá, a to čo som jej kúúpila,už aj malé je.... 😀 😀 😀 ale niečo poriešim..nech sa vyteším s malou princeznou..bo doma len chlopov mám 😉 😉 😉

vinka
23. nov 2009

Príd ja mám dve princezny jednu ti aj požičiam. 😀 😀

adrina
23. nov 2009

vinka...vymeníííme..hehhe..aj vybrať si môžeš 😀 😀 😀 😀

vinka
23. nov 2009

Moja nie dakujem.Mne jeden lajdák stačí.Ešte jedného takého jak je Damián a hrozí mi psychiatria. 😀 😀