Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
29. nov 2009

Moja ja som si raz kúpila zdobítko na perníky.Je to ako ked máš pastu tak tá tuba a má tri uzáveri.Jeden originál s dierkou a dve si môžeš prepichnúť ako chceš.Stálo to asi 20 sk.Ale neviem kde som to kúpila.Ale je to super vec.Volá sa to zdobítko na perníčky. 😉

andrejka10
29. nov 2009

Ďakujem, si zlatá. Škoda, že si nevieš vspomenúť, kde si to kúpila, ale skúsim pozrieť nejaké domáce potreby. Ešte raz díííík. Ale tohto roku u nás nebudú pekné perníky, pretože sa chystá spolu so mnou piecť aj moja malá Andrejka. 😀 No pre ňu budú určite najkrajšie. 😵 😵 😵 😵 😵

anickamaros
autor
29. nov 2009

ahojte babule tak ja som uz sama mm isiel uz do prace a marosko spinka tak si vas precitam

vinka
29. nov 2009

Adka minulého roku mi zdobil damián perníky.To každému ukazoval. 😀 😀 O to budú krajšie,že ich tvoja dcéra bude piecť. 😀

vinka
29. nov 2009

Pána baby ta kde ste zmizli? 😕

vichrica
29. nov 2009

Poobede sme boli pri babke, a potom v Tescu.
vinka - a to má odkiaľ Tvoj muž? Veď pri semafóroch nie sú kamery. Hviezda je pekná 😉

gajana1
29. nov 2009

Ahojte kočky
ja zhaňam info o kočikoch čo sa mi pačia ale najviac sa mi pači ten ABC design Zoom ale ked ten je dosť drahy u nas.

Vichrica to mi je ľuto že si zaplatila pokutu. Môj MM už prešiel na červenu veľa krat a vždy povedal ked som ho okričala že kym mu neukažu fotku tak mu nemôžu nič dokazať.

Ja som sa rozhodla že nepečiem nič ved mam svokru a aj naši mi donesu kolače a unas to nema kto jesť 😉 aspoň mam o starosť menej 😀

zdenocka
29. nov 2009

Vichrica, no skoda, ze si nevedala, ze ked Ti chcu dat pokutu, tak musia mat najprv nejaky dokaz, bud video, alebo foto. Mozno ani nic nemali, len chceli mat na odmeny 😠 .
Vinka, ta hviezda je krasna 😉 .
Andrejka, ako sa citis?
Ja uz nemam teplotu, ale zato strasne vela smrkam 😝 .
Gajana, skus pozriet kociariky v Polsku, maju tam o dost lacnejsie veci 😉 . Mne sa paci tento surodenecky kociarik: http://www.prenasedeti.sk/product/novinka-najko...
Ja tiez nebudem piect, iba jeden kolacik upeciem, a zvysok necham na mojho krstneho cukrara 😉.
A kde mame Petikd 😕 ?
Pekny vecer.

vinka
29. nov 2009

Vichrica nie pri semaforoch ale majú kameru v aute.A ak ťa chcú za niečo pokutovať tak ti musia dať dôkaz,že si to urobila.Pozerala si správy?Akurát tam bola jedna pani ktorú doslova prinútili aby podpísala papier,že z jej auta odprsklo kamienok a im rozbilo čelné sklo.Ona ich tiež presviedčala,že jej to musia dokázať.Ale,že tolko do nej hustili,že ju doslova o tom presvedčili. 😒

vinka
29. nov 2009

Zdenka ty sa máš ked ti má kto upiecť. 😀 Ale ja mám z toho strááášnu radosť ked sa mi to podarí. 😀 To máš tak s tými pokutami.U nás za bytovkou tiež nemôžeš parkovať.Minule som videla,že púšťali každého a potom chodili po zadu a davali papuče kto tam nemal mať auto.No darmo odmeny robia svoje. 😒

zdenocka
29. nov 2009

Vinka, no je to pohodlne, lebo nemusim piect. No tiez sa velmi tesim, ked sa mi kolacik podari. Kazdy rok robim Tiramisu, chuti celej rodine. A tento rok chcem upiect este jeden makovy, lebo sa mi zda velmi jednoduchy 😀 . Clovek sa vytesuje, ked nieco upecie, alebo navari a ostatnym chuti 😵 .

sipcek
29. nov 2009

ahojte,tak mala sa uz uklada a vyklada tatikovi aky mala dnes den 😀 joj ale som ho dneska sprdla,az bol zurivy,nemal asi naladu na malu,je nervozny,lebo ide rano po 2 tyzdnoch do prace.len krical po nej,som ho upozornila,ci to len vrieskat mieni na nu,tak mi odvetil,ze ja ju budem vychovavat a on sa s nou hrat.no urazeny.boli sme poobede na jednej navsteve ktoru on nemusi,lebo maju psika.no a aj sa mu to potvrdilo,pes ju hryzol,keby ste videli jeho vrazdiaci pohlad na toho psa a na mna ze"nemal som pravdu?!"ono ani ja toho psa nemam rada,lebo je nevyspytatelny,Saska ho len sla pohladkat,co on asi nema rad,potom len sedela chudatko a len co sa chcela priblizit k nemu tak uz zacal skakat.

sipcek
29. nov 2009

vinka som ukazala svokre tvoje vytvory z pernika a pochvalila ta,velmi sa jej to pacilo.hod recept,vidim,ze ake vykrojis take vytiahnes z rury,mne sa to vsetko tak hrozne rozleje.robila som dnes mikulassky chlebicek,recept je v jednom casopise,neviem ako sa vola,nechce sa mi ist dole.no uz ho viac nebudem robit,co ja som sa uhresila 😠 a rozbila by som nim okno taky je tvrdy 😠

sipcek
29. nov 2009

a kde mame sparocku?

sipcek
29. nov 2009

ok,tak sme si popisala a majte sa 😉 zamykam

vinka
29. nov 2009

Tu som moja. 😉

sipcek
29. nov 2009

borko je uz tu,takze mala spi 😀 nemohla zaspat moja zlata.ozaj kedy bude mikulas v meste?

sipcek
29. nov 2009

moja ta kde si?

sipcek
29. nov 2009

tak pozriem Chodura a idem do hajan,bru noc 😉 domknite potom

juliet221
30. nov 2009

dobre ranko. odmykam. tak zacal mi posledny pracovny tyzden.teda len 3 dni. a neviem ci 😀 abo ☹

dancat
30. nov 2009

ahojte žienky, my sme mali paraaadny vikend,takmer nič som nerobila ehehhe....v sobotu sme boli u našich od rana a naši ,že či neprideme aj v nedelu na obed...ta čo by sme neprišli 😀
V sobotu rano sme s Miškom rychle umyli chodbu,bo sme mali službu....jaaaj bol vytešeny,bo susedia ho chvalili aky je šikovny a že od mala musi chudačik takto pracovat a dostal cukričky hehehe....ale to sme asi upratovali už asi okolo osmej rano (bo my sme ranostaji) a ako to umyval tou velkou metlou tak buchal do dveri kade-tade,isto sme pol domu pobudili heheh 😀
V nedelu,kedže sme nemuseli variť, sme isli cela rodinka do divadielka,hrali MATKO a KUBKO a Mikulaš...jaaaj paradna rozpravka to bola.....
No a dnes už zase v praci a maly dufam že už na ceste do škôlky.....
Sipcek Mikulas je v PP v piatok kukni na www.poprad.sk na kulturny program,tak isto najdes rozpis akcii
No idem este kuknut fotečky a fičim pekny den

vinka
30. nov 2009

Ahojte baby.Kukni dancat kukni.Sipcek ale to musíš prísť do mesta aspon pol až hodinu vopred ak chceš niečo vidieť 😉 lebo to bude plné mesto ludí.

vichrica
30. nov 2009

gajana - dík za info
zdenocka - hm, človek sa stále učí. Ja v takých veciach veľmi neviem chodiť 😖
vinka - väčšinou nepozerám správy, lebo je tam veľa zlého a ani nestíham. To fakt majú policajné autá kamery? Aj my chceme ísť na Mikuláša. Hm, len tam bude dosť veľa ľudí. Neviem, či Laura niečo uvidí. Hádam aspoň zazrie Mikuláša 😝

vinka
30. nov 2009

Vichrica tak si pamätáš na budúce. 😉 Dúfam,že budúce už u teba nebude. 🙂

vinka
30. nov 2009

Baby ta čo je kde ste? 😕

juliet221
30. nov 2009

co nove po vykende? my sme sa konecne pustili do dokoncovania kuchyne. uz nam treba len objednat dvierka na skrinku 😀

vinka
30. nov 2009

Juliet nudím sa.Nič nerobím.Ved od roboty aj kone zdochýnaju tak načo riskovať. 😀

juliet221
30. nov 2009

no moj sef ma dneska meniny tak nic nerobime.a ja uz aj tak nerobim ve v stredu koncim 😀

adrina
30. nov 2009

ahoj baby..ja len na skok..celý víkend som len návštevy príjmala, oslavovala som birthday... 😉 😉 😉 😉
chalani sú zdraví,ja tiež,ráno sme úspešne zaspali 😝 😝 😝 😝 to boli fofry...
ale prečo píšem, poprosím vás, tie ktoré sa ku mne chystáte na babsku párty v stredu po 14:00, napíšte mi do IP, aby som bola pripravená...že nikomu nič nebude chýýbať 😀 😀 😀 😀 😀 kujéééém

vienesa
30. nov 2009

Ahojte zienky,uz som medzi vami... Aky bol vikend? my sme boli vcera v madarase...jooooj fajne bolo,ja som kavickovala a moje dieta sa tak besnelo v tom kutiku...a kolko kamos si nasiel som ich aj odfotila,tak to zmensim a dam na net....tak fajne spinkal,uz o 19 hod spal tvrdo 😀 😀 😀