Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
30. nov 2009

Dani ja sa už tiež tam chystám len stále zabudnem.Damián dostáva aj od školstva také poukazy.Raz sme na poslednu chvýlu leteli s damiánom do divadla. 😀 😀 Ale na budúce ich vezmem oboch ked zas nezabudnem. 😝

vinka
30. nov 2009

No vidím,že vás tu vela nebolo však. 😀

miavin
30. nov 2009

ahojte ženy - ako sa máte?????

vinka
30. nov 2009

Ja dobre a ty? 😀

vinka
30. nov 2009

A čo môj zatík? 😕 Už mu je dobre? 😉 Joj už by som ho aj vidieť chcela. 😉

miavin
30. nov 2009

joj my sa máme fajn, Alexík je už o.k. už len doberie atb.... no ja by som sa aj s drobcom ukázala....ale nastupujem do práce - na výpomoc, takže do vianoc budeme zaneprázdnený, ale čas si nájdem hádam...... 😀

vinka
30. nov 2009

A kde dáš malého?A kam do práce ak sa smiem spýtať? 😉 Joj tak to bude trošku zmena však. 😉

miavin
30. nov 2009

no malého postráži mamina - ak bude môcť - vždy keď bude mať voľno - bude robiť au pair....no na svoju funkciu idem - na pár hodiniek....tesco

vinka
30. nov 2009

Aha.Tak to bude super však. 😉 Nielen zarobíš ale sa aj odreaguješ. 🙂

miavin
30. nov 2009

no to je taká piplačka papierová - moc sa mi nechce, ale aspoň odreagujem....to je pravda.... 😀

vinka
30. nov 2009

Joj ved ja som si pred vianocami tiež práve pre to odreagovanie našla brigádu. 😉

adrina
30. nov 2009

joooj baby....katastrofa...Matúšo dostal vysoké horučky..ho obskakujem od večera, cez 39....len sa sťažuje,že sa mu hlavička točí a hrozne začal kašlať..mňa vystrie...a teraz kopec práce..a nemám ho ani kam dať...kurník aj s robotou 😝 😝 😝

vinka
30. nov 2009

Adka ak sa do stredy malému nepolepší si myslím,že bude lepšie ked tu návštevu odložíme.Môj a to tak naraz dostal? 😕

sipcek
30. nov 2009

ahojte,Saska nemohla zaspat,sa bala bobošoch 😒 asi ten mesiac na nu vplyva.len pred chvilkou som vysla z izby.prehadzovala sa z postielky na postel a naspät.
Danciacik budem drzat palce nech sa vam polepsi.
Zdeni my sme boli 1. ked mala Saska 2 mesiace,prekonala vtedy tazky zapal priedusiek a dlho kaslala.Som nebola spokojna s PP nemocnicou,tak som sa sla poradit do Smokovca a tam jej zistili v krvi zvysene hepatalky tak sme kazde 2 mesiace chodievali na odbery krvi ci sa to nezvysuje.robili jej aj alergo testy.7.12.ideme zase na odbery,ci sa hepatalky vyrovnali a tiez na imuno testy a tak.chvalabohu sme tam lezat nemuseli ale co poznam znamych tak sa ich deti dali dokopy.ono je to dlhsie liecenie,nie zo dna na den,moja sestra tam tiez bola ako mala.teraz inac Saska kaslala,ale beriem to,ze jej slinka zabehla kvoli cumliku,sa ich nemozem zbavit,to jak zly sen 😠
Vichrica vdaka za prehlad,som myslela,ze do akeho albumu vlozis foto tak sa ukaze. 😉
Anicka Marosko spal poobede?ci kedy siel nakoniec spat?ci este vystraja?
tak vam prajem dobru noc a zamykam 😉

juliet221
1. dec 2009

dobre ranko - odmykam 😀

adrina
1. dec 2009

teplotovali sme celú noc 😝 😝 😝
nevyzerá to dobré,teraz spinká....pôjdeme ku doktorke,tú stredu budeme musieť zrušiť...teda preložiť

zdenocka
1. dec 2009

Dobre ranko,
vcera sme mali necakanu navstevu, tak isiel Janicko neskor spat, okolo pol 10-stej a uz rano pred 7 boh hore 😝 . A ked chodi spat normalne o 8, tak vstava rano o 7:45. Uz ho tak neskoro spat nedam 😠 .
Adrina, Matuskovi skoro vyzdravenie prajem.
Sipcek, a ako sa robia imuno testy? Drzim palceky, nech je toho 7 vsetko v poriadku.
Idem si umyt hlavu, nech sa trosku potesim 😀 .

vichrica
1. dec 2009

Dobré ránko.
adrina - jééj, práve čítam, že ste choručký. To nič. Prídeme inokedy 😉 . Vyliečte sa.
dancat - aj my sme chceli ísť na to divadielko, ale myslím, že by to Lauru dlho nebavilo. Ako dlho to trvá? Hm, a navyše o tom čase zväčša ešte spíme 😒
miavin - aspoň budeš mať trochu zmenu 😉 . Aj mne by sa zišla, aspoň na chvíľu. Hm, ale o chvíľu sa začnem učiť na štátnice, takže zmenu budem mať 🤐
zdenocka - dúfam, že sa cítiš už lepšie.

juliet221
1. dec 2009

tak to budeme drzat palce na statnice. ja som si to prezila pred 2.5 rokom 😀

danciacik
1. dec 2009

Ahojte, dobré ránko.
Včera som už neodpisovala, lebo som sa venovala Larke. Stále sme na izolačke. Larka sa stále pýta domov.
Ráno mala zaberák, lebo jej robili výtery a brali krv, potom sme odsávali soplíky. No bola z toho hotová. Už bola za nami aj rehabilitačná sestra keďže kvôli izolačke nemôžme ísť my k nej a ukázala nám ako funguje nosná sprcha. Tak ju musím ísť kúpiť.
Ale máme úspech- konečne sa Larka naučila smrkať noštek - taká som rada, lebo keď bude vedieť smrkať tak ju nemusím trápiť s odsávaním.
Ak dnes dopadnú testy dobre zajtra ideme na kožné testy a potom nás čaká to čoho sa najviac bojím- testy na reflux - ale tie ešte neviem kedy.
Adrina tak nech sa Matúško rýchlo uzdravý
Víchrica včera doobeda som ťa inak videla s kočíkom pri telekomunikačnej budove - keď sme išli Larke baliť veci asi okolo 10:30.
Zdeni, dík za podporu.
Imuno testy sa robia z najmä z krvi. Potom sa posiela na kožné testy kde ti napichajú do ruky vzorky vecí na ktoré predpokladajú alergiu a potom sa čaká kým sa ti urobí červený fliačik ak je väčší myslím ako 2 cm tak máš na tú látku alergiu ak nie tak nemáš ale to sa čaká aj deň alebo dva. Potom sa robia ešte testy na kapacitu pľúc ale neviem či to spadá pod imuno-testy. Ja si len pamätám čo mne robili keď som patrila do imunoalergologickej poradne.

vinka
1. dec 2009

Ahojte. 😉 No ja som dnes bola zas v nabymaxe.Som si kúpila kožuch pravý taký do pásu.Aj kabelku.A deťom zas kopec vecí. 😀 Joj idem ešte poobede či nekúpim Damiánovi bundu na zimu.Tak mužík teraz obed navariol mnam zabhíjačku. 😉
Danciacik prajem vám nech sa to dá rýchlo do poriadku.
Adi malý nech sa rýchlo vylieči.Jasné,že sa ruší to sa nedá ked je chorý. ☹

juliet221
1. dec 2009

caute tak ja som uz poobede 😀 tak som sa fajne najedla.teraz uz len pockat do konca pracovnej doby a este zajtrajsok zlvadnut 😀

vinka
1. dec 2009

juliet to zajtra už asi robiť nebudeš ale sa budeš lúčiť však. 😀 😀 A čo fajné si mala na obed? 😉 Ja som mala hrskovú s údeným mäsom a zabíjačku mnam joj ani sa mi nič nechce robiť len si fajne lahnúť. 😀

juliet221
1. dec 2009

no mala som bravcovy rezen a kasu, kapustovu polievku, mrkvovy salat a caj. ja uz nerobim troska dlhsie som tu uz len jak inventar a zajtra sa uz len rozlucim 😀 lahnut hned by som si sla aj ja. strasne ma boli hlava uz niekolko dni ☹

dancat
1. dec 2009

ahojte žienky,ta čo to PP skoro na druhej strane 😲
tak ja dnes som cez obed pobehala trošku po meste,som kupila Miškovi a mm pyžamka na vianoce
Rano misko bez plaču do škôlky jaaaj sa tešim 😵 ale chudiatko ked mu poviem, že už len par dni a bude mat prazdniny tak sa stale pyta že "kedy"?.......môj otec aj mama,že on tam je ako za trest,vtedy ma vedia vytočiť 😠 dnes maju ist pre neho ,tak som zvedava ci mi ho donesu,alebo ho unesu do horky,aj ked by mi to celkom padlo aj vhod,bo mam kooooopec pradla,a vecer by som uz len vegetila pred telkou 😝
Juliet tak si uži posledny den v praci a potom len oddychuj,lebo ked porodis tak už vela nenaoddychujes 😉

sipcek
1. dec 2009

ahojte,len vas pozdravim,lebo mam roboty,chcem umyt linku,ze nemam nakopene velke roboty pred vianocami,lebo Borkova mama odchadza do NZ v nedelu a vrati sa tesne pred vianocami,tak sa mi hadam podari aj medzitym napiect,by som ju chcela prekvapit,ze nie som za lenivu gazdinku,len keby ta kuchyna nebola dole,ze by som udrzala Sasku hrat sa kym budem vypekat,ale to ona mi nevydrzi taku dlhu chvilu v kuchyni 😖
Dani a dokedy budete mat izolacku?
Zdeni imuno sa robia z krvi,aspon nam to tak robili,aj alergo nam z krvi robili,lebo do 3 rokov sa neda urcit inac,co ja viem.Po 3.roku sa uz pichaju vzorky ako Danciacik pisala.Nam vysli vtedy neg.alergo len mala zvysenu hladinu neurcitych alergenov,preto ten Zodac,ale to skor ako prevencia.Ved dam potom vediet ako sme dopadli.
Dneska nam pokracuje nezbednikovsky den,chcela by si presadit svoje,ale ja som sef 😀 tak zuri 😀
no idem ja robit kym chrust spi,ze bude za mnou vidiet kus roboty,ale mna tiez lakala predstava poobedneho spanku 🙄 ale dam kaveo a ficim,pa 😀
chulietka prajem ti vela pokoja do porodu,potom to uz bude o niecom inom 😀

vichrica
1. dec 2009

juliet - dík. Ja budem robiť štátnice v podstate už 4-krát, ale vždy je to stres 😖
danciacik - fíha, to je až na izolačke? To je tam sama? Chúďatko. Dúfam, že testy budú v poriadku. Hej, boli sme včera na nákup v Lidli a išla som tadiaľ.

danciacik
1. dec 2009

Dani no na izolačke sme dnes už nemali byť ale akosi nás nechali ☹ . Snáď zajtra už nebudeme lebo máme od zajtra chodiť na rehabilitácie. Ale Larke je tu smutno, lebo o dve izby ďalej je herňa a tam sa deti šalia a ona k nim nesmie.
Kati no je tu so mnou. Samú by som ju nenechala. Ale aj tak jej je smutno.

anickamaros
autor
1. dec 2009

ahojte babule co mate noveho?ja som uz pozehlila a teraz mam volno kym sa marosko nezobudi 🙂
joj dnes sa dockal lebo uz 3 dni isiel len Sasa Sasa a dnes ju videl konecne
joj danciacik drzim vam palce aby vam to vsetko dopadlo dobre

vinka
1. dec 2009

No baby vela ste toho nepopísali.Mne sa robí cesto bude na večeru pizza. 🙂