Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
5. dec 2009

Mirka pri chrípke je zbytočné ísž na pohotovosť lebo na chrípku ti dr.nič nedá.len paralen.Chrípku musíš vyležať.Ved to je aj vtip,že sa lieči s liekmi týžden a bez liekov 7 dní.

dancat
5. dec 2009

dobry večer,mam nervy na mm tak vam napišem.....tak aj my sme boli na Mikulaša a naš maly ho cely prereval 😠 ja nechapem po kom to dieta je,nikde nechce ist,len doma by sedel alebo ku dedkovi chodil,no a ten ohnostroj preričal tiež cely 😒 V piatok mi ucitelka povedala,ze on je až privelmi dobry,podla mna zakriknuty.V pondelok urcite prereve cele to vystupenie co maju mat.......ja nechapem
No a ako sme prisli z mesta z toho mikulaša tak o pol siedmej prišiel k nam domov mikulaš,Miško skoro skolaboval,ked mu mikulaš povedal,že ma povedat basničku,tak ju tak rychlo povedal,len aby uz mal pokoj 😀 😀 😀 No a dnes sme poobede boli u našich sme piekli perničky a teta prisla zvonit pod balkon a na balkon sme dali baličky....to bolo radosti 😀 😀 😀
prave som videla Damianka na Poprade....Vinka vy vlastnite TV poprad,ze ho stale ukazuju ? 😀 Dufam,ze mu uz je lepsie... 😔 No idem asi spat

vinka
5. dec 2009

Neviem moja o ničom.Bud mu to muž vybavil alebo Damián je tak akčný,že sa všade vopchá. 😀

dancat
5. dec 2009

a už mu je lepsie?

dancat
5. dec 2009

Sipcek si asi prva žienka,čo počujem,že jej bude chybať svokra 😀

danciacik
6. dec 2009

Ahojte, dobré ránko. Odomykám.
Tak konečne sme mali dobrú noc, ideme na raňajky a potom volať tatíkovi a celý deň strávime v PP.
Sipcek - no vychádzky sú od jednej do šiestej takže sme to stihli a cez víkend ak nemáme nejaké vyšetrenie tak sa dá dohodnúť so sestričkami, že ideš na výlet - no a to už je jedno kde na tom výlete si. 😉
Mirka ten klient si nedá povedať, už som to skúšala hocijako až nakoniec všetci za mňa rozhodli že s takým debilom sa spolupracovať nedá takže končím. Lebo ten človek vôbec nechápe že dieťa je aj choré veď aj včera jasne povedal, že ho to nezaujíma. 😒

miavin
6. dec 2009

dobré ránko
prajeme krááááásneho Mikuláááááááša
Dani - tak kašlať naozaj na takého sebca a netolerantného človeka......
zdeni - ako bolo v snv????M

vinka
6. dec 2009

Ahojte žienky.Prajem krásnu nedelu. 😉 Teplotu máme ešte stále.V noci bolo dobre lebo som mu šla merať o 02 a nemal.Tak je zatial bez paralenu akurát si ide meriať teplotu tak uvidím,že čo. 😉

vichrica
6. dec 2009

Ahojte. Tak ako??? Umyli ste si čižičky a boli ste dobré????? Bol u vás Mikuláš?? 😀 😀 😀
U nás už bol a v topánke som nemala žiadne zemiaky a ani uhlíky 😝 . Asi sa pomýlil 😀 , lebo mi dal pekný balíček. 😵
Dnes sa ideme prejsť vonku s Laurinou buggynkou, ktorú teraz musíme vždy brať a poobede ide MM s Laurou ku dedkovi a ja sa už teším, že budem oddychovať.
Prajem vám peknú neďeľu 😵 😵

miavin
6. dec 2009

No ja musím ísť Mikuláša nakúpiť, keď budem u našich - aj manželovi niečo sladké pod zub...keď príde.....
vinka - ako je Damčovi?????
ináč som pridala fotku horolezca - nestíham sa čudovať
😀

petikd
6. dec 2009

Ahojte.
Tak mi ideme zase do mesta,bratovi darček kúpiť,ale až poobede.Damčo pôjde s babkou do kostola na mikuláša.U nás bol bohatý,pánečku sme zásobený na celý rok 😀
Včera sme sa strihali,som sa dala tak ako v septembry,ale ešte kratšie.
Maji skoré uzdraveni Damčovi 😉

stresmenka
6. dec 2009

ahojte 🙂
No mirka čaká ťa to čo aj mňa ,, oči na stopkách " dado vylezie už aj mne na hlavu zachvíľu 😀

Majka Damčovi skoré uzdravenie tie teploty to je hrúúúúza.

My sme na mikulaša v meste neboli nestihli sme, lebo bol o 15,00 a len hodinový program 😢 tu to všetko zakapava v tom KK, ale Mirka trhy v utorok si vychutnáme jasné rátam s tebou na doobedie 😝 vínko, langoše a.........

miavin
6. dec 2009

veď trhy sú v stredu a štvrtok, nie???? moja ja určite len poobede môžem, doobedu budem v robote - tak daj hodinu - nech sa konečne stretneme na tom vínečku a langošíku....

vinka
6. dec 2009

No bol u nás tiež mikuláš.Ale mne nedoniesol nič ale deťom zato hojne.No ale podelili sa aj somnou.Má ešte teploty ale ešte stále to nieje na paralen udržíme to zatial do 38,5 tak som zvedavá. 😉

vichrica
6. dec 2009

Tak sme boli nakoniec doobeda na návšteve u sedovcov.
petikd - vidím, že nakupujete a nakupujete tie darčeky 🙂
vinka - dúfame, že Damiánkovi bude teplota už len klesať
miavin - Alexík je teda riadny horolezec

sipcek
6. dec 2009

ahojte,tak obed za nami,chutilo im 😀
svokra v NZ uz,akurat volala,uz aj zabehava s malym Kubkom na rukach 😀
no-svokra je velmi dobry clovek,obcas si lezieme na nervy ale znasame sa vyborne,som rada,ze ju mam 😀 kazdy den nie je nedela a tak je to aj so sympatiami ludi,niekedy by som vrazdilaaa,ale potom rozdycham a je lepsie 😀
Mirka v stredu mam v plane ist do KK na 2 dni,Borkovi som naplanovala namalovat radiatorove rurky tak aby sme to nepachali.Ani som nevedela,ze tam trhy budu,tak to sa pojdem pozriet.
No babky lucim sa,idem rychlo este zmyt podlahy,Borko uspava malu,alebo ona jeho 😀 a potom do KK na lakocinky 😀
pa

vinka
6. dec 2009

No ja som si už aj zdriemla trošku.Bola so vyvenčiť psa a ideme poobede sa prejsť do kauflandu. 😉 S dievčatami ich vyvetrať a damián ostane s babkou. 🙂

petikd
6. dec 2009

Ahojte.
Teda Mirka počítače ho zaujímajú,ved čo bude len mama surfovať 😉
Kati no hej,dnes sme nemali ísť,ale brat nám mali stoličku k PC kúpiť,ale včera vola,že máme kúpiť v PP,lebo keby trebalo reklamovať,tak aby ju nemuseli až do Trnavy vláčiť,ale s darčekmi mám už skoro pokoj.No a dobre,že sme šli,lebo boli sme aj tescu a tak sme damčovi 2 svetre kúpili po 4 eur.A ešte sme aj Majku v meste stretli 🙂

danciacik
6. dec 2009

Ahojte, tak my sme mali krásny deň. Dúfam, že aj vy. Už sme naspäť v Smokovci a chystáme sa spať. Držte nám zajtra palce nech nás už pustia domov. 😉

vinka
6. dec 2009

No mi sme už po večery.Urobili sme si plnené placky. 😉 No to mužík mal asi chuť na niečo gazdovské ked sme prechádzali okolo salaša. 😀

stresmenka
6. dec 2009

mirka trhy sú 8-9.12 t.t. utorok streda ak sa nemýlim 😉

my sme boli na návšteve u krsného dostali sme booooooooooohateho mikulaša a sme doma, len spať sa nám akosi neceeeeeeeee ☹

Danka držím palce 🙂

Majka Damčovi je už OKI? a kde si sa túlala, žže si šla okolo salaša?

vinka
6. dec 2009

No Ešte má teplotu ale zatial len zvýšenú.Zajtra ráno ide ku dr.A my sme išli z kauflandu a salaš je postavený pri bývalom priore.

andrejka10
6. dec 2009

Danciacik, myslíme na teba a držíme palce, aby ste už zajtra išli domov. 😉
Vinka a tebe, nech Damián sa do toho 17 uzdraví. 😉

andrejka10
6. dec 2009

Maminy, kde ste? Čo predvianočný zhon????
Včera v Kauflande som skoro skolabovala. A ževraj kríza. Auto som nemala kde zaparkovať a k toaletnému papieru som sa nemohla vôbec dostať. Ulička, upchatá, čo toľko ľudí čakalo na pokladne. To bolo strašnééééé.
Inak aj moje deti si dnes chválili obed. Chúďatká po týždni postu. 😉 Robila som plnený arabský chlebík s kuracími prsiami na mexický spôsob. Mňam a ja som si dorobila hranolky. Takže tých mojich 5 kíl, čo som schudla pri chrípke naberiem raz dva. 😀 😀

andrejka10
6. dec 2009

No vidím, že ste zrejme zaneprázdnené. ☹ Tak nič. Aspoň si zvýšim počet príspevkov, keď si tak sama so sebou pekne píšem. 😀 😀 😀 Idem teda ja zobudiť Sárinu, dám jej antibiotiká a šup zvyšné detváky naukladať do postele. Dúfam, že sa mi to podarí. Ach tá superstar. Andrejka je na nej závislá. 😉

stresmenka
6. dec 2009

Andrejka aj môj syn pozerá superstár a nie a nie do postele tancuje jak keby bol na disce ináč v taken čas sa na druhý bok prevracia, ale dnes sa mu dajako nechce neskoro poobede vstal šak 3,5 hod. spal 🙂

vinka
6. dec 2009

No tak prišla som zamknúť.Zabudla som sa na Farme. 😀 😀 Si ju trošku upravujem mám tam bordel. 😝 😀 No idem damovi zmerať teplotku a do hajan.papa. 😉

anickamaros
autor
6. dec 2009

ahojte babule ako sa mate?
ja sa mam celkom fajnovo.
zajtra sa chystame s maroskom do bambinka ma mikulasa a aj dnes sme boli dnes bol super den a ubehol nam strasne rychlo
tak asi som tu sama a pisem si sama tak vam prajem dobru nocku a sladke snicky a samozrejme zamykam

dancat
7. dec 2009

ahojte žienky,žeby odomykam 😉
Tak u nas mikulaš bohaty,mama ma zase z čoho priberať 😝
Ale idem vam povedať,v piatok ako bol u nas ten Mikulaš,tak naš miško už vôbec nema peluchy,len stale chce kakať do peluše,tak Mikulašovi slubil že uz bude kakat do zachodika alebo šerblička ...a viete čo , od piatku ani nekakal......otrasneee,dufam,že ho to prejde 😠
Dnes mame to vystupenie zo škôlky tak som zvedava, mam taku predtuchu,že u nas bude revuuuuuuuu 😒 bo stale tvrdi,že on tam nechce ist
No idem pridať nejake fotečky,bo už som davno nič........pekny den

dancat
7. dec 2009

tak foto pridane,môžem ist nieco porobiť 😉