Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

danciacik
2. jan 2010

fúha fllákate to tu?

danciacik
2. jan 2010

no asi si dnes budem písať sama 😠 .
Už mám všetko aj na nátierku pripravené len mi bambulky vstanú a zmixujem to - mňam budú fajné hrianky 🙂

alexa21
2. jan 2010

ahojte..dani dakujem a taktiez sa pripajam ku gratulaciam..malej saske a velkej katke vsecicko len to naj, zdravicko, stasticko, lasku...len to naj

stresmenka
2. jan 2010

Ahojte maminy tak dodatočne všetko, len to naj naj do roku 2010 aby sa Vám splnilo všetko čo si, len prajete 🙂

oslávencom všetko najlepšie zdravie, šťastie a lásku 😉

tak my sme včera boli z Majom aj na pohotovosti večer tak sme krásne začali nový rok

dani nechce sa mi čítať ale daj recept na tú nátierku na hrianky zíde sa čakám návštevu 🙂

Saška ty žijeeeeeeš už som ťa 100 rokov nevidela, nepočula a nič nečítala 😀 😀

alexa21
2. jan 2010

ahojky stresmenkaaa.. 🤐 ..zijem, ale strasne rychlo..ale ty sa tiez neozves herecka..

petikd
2. jan 2010

Ahojte
Tak aj ja dodatočne prajem všetkým šťastný nový rok 😉
Saškám a Katke,všetko najlepšie,zdravíčko,šťastíčko,lásočku nech sa vám darí 🙂
Maji a kde nájdem ten disgrabook,ja som tiež chcela skúsiť,ale neviem ako na to 😕

petikd
2. jan 2010

Bianca a čo sa stalo Majovi?

vinka
2. jan 2010

No pozri môj album.Včera za celý večer som tolko dokázala.je to dosť ťažké ale ked chceš dá sa to.Musíš si stiahnúť program na to a potom frebicka sa stiahnú a pracuješ a to pracovanie je ťažké.Ale budem trénovať,trénovať a možno to pôjde.
Stresmenka a čo sa stalo Majovi,že ste boli na pohotovosti? 😕

alexa21
2. jan 2010

petikd, dakujem 😉 ..ako sa mate?vinka, je to peknucke, naozaj..ja sa s takymi vecami tiez rada bavkam..aj picasa je na to dobry program..ale tam sa nedaju take pekne napisy robit.. 😒
krasna fotecka 😵

sipcek
2. jan 2010

ahojte,joj dakujem babenky za gratulacie,to zdravie by bodlo,ma zvysenu teplotu a sopli ☹ zajtra dojde moja mamka a teta,tak aj kolac som upiekla 😀 salat som urobila.

sipcek
2. jan 2010

kati vsetko najlepsie k narodeninam 😀
alexa ty tiez oslavujes nie?vsetko najlepsie 😀

stresmenka
2. jan 2010

peťa zobudil sa poobede, že mu strašne búši srdiečko a je mu zle tak sme museli letieť lebo som sa bála aby sa niečo nestalo on už problém zo srdiečkom mal tak mu namerali tep 108 a tlak 157/72 hneď dostal injekciu a keby sa to zopakovalo tak mali sme ísť do nemocky na príjem tak som ho len v noci budila a kontrolovala. objednaný sme na kario ale až 7.1. tak som zvedavá čo nám povie doky, lebo on také stavy má dlho ale pred 2 rokmi povedala že je OK a teraz sa to opakuje zas ☹

vinka
2. jan 2010

Joj Stresmenka nech mu je lepšie. 😉 Hlavne nech to nieje nič vážne.

petikd
2. jan 2010

Juuj Bianca tak dúfam,že bude všetko v poriadku,že bude zdravý 😉

vichrica
2. jan 2010

Ahojte baby. Nestíham ani chodiť na net. Chcem vám popriať do Nového roku všetko dobré 😵 😵

danciacik
2. jan 2010

Nátierka kuracia

mäso z polievky
zelenina z polievky
cibuľa
2 vajcia na tvrdo
2-3 kyslé uhorky
kapia
1,5 lyžičky horčice
vegeta
tatárska omáčka

Všetko spolu pomelieme a vymiešame.

danciacik
2. jan 2010

Bianka a neposlali vás na nejaké vyšetrenie? 😕

juliet221
2. jan 2010

caute tak sme konecne doma 😀 vsetko dobre v novom roku

bartakovah
2. jan 2010

ahojte, danciacik ďakujem za recepty, zajtra bude dcéra robiť kinder pingui a starší syn bude pomáhať ja budem len komandovať, matej celú noc nespal bol hore každé dve hodiny a strašne sa škriabal, už aby sme šli k doktorovi Pohankovi nech mi povie presne na aké potraviny je alergický, teraz konečne zaspal tak som si naliala pohár vína a oddychujem .

juliet221
2. jan 2010

ta co zasa nikde nikoho? 😀

vinka
2. jan 2010

No ja som vás len prišla pozdraviť.Ked sa mi zvýši čas tak prídem ešte kuknúť. 😉

vinka
2. jan 2010

To tu nikto nieje?No vidieť ja pracujem tak vy sa flákate 😉

danciacik
2. jan 2010

Ahojte, ja som bola len stručná lebo tu bola kamoška a čaká vo februári bábätko a bývame momentálne až v Prahe tak sme sa vykecávali.
Bartakovah nie je za čo 😉 . Daj vedieť ako sa podarilo. Inak to cesto daj radšej 1 a pol dávky jedna dávka bude málo

vinka
2. jan 2010

Dani a čo robila si už ten chlieb?počuj ja dávam maslo z kauflandu ráničko.Stojí asi 17 sk tak toto dávam do chleba. 😉

adrina
2. jan 2010

čafte babule....ta nejako to flákate..nemám ani čo čííítať 😀 😀 😀 😀
ja som dnes vymieňala záclony po oknách.....trocha mi zašibávalo 😉 😉 😉
ten môj Damík je ale vybité dííte,xixi,neviem po kom, pár noci plakal jak najatý,a ja že zubky mu idú a trápi sa a on beťár reve,lebo sa chce vyhladkávať,a v momente ako prestanem..plač....no skoro ma vystrelo...tak ho cmukám a stískam celý deň a on ešte aj v noci sa chce mojkať 😵 😵 😵 rozmaznaný chlapisko môj 🙂 🙂 🙂

anickamaros
autor
2. jan 2010

ahojte babule ako sa mate?
ja som akurat okupkala maroska a hra sa s mm.o chvilku pojde spat.
dnes som stretla zdenku v maxe ma sa fajn len je nejaka chora a maju inventuru tak ma toho moja dost.
idem sa osprchovat a pridem pozriet

mimini
2. jan 2010

Ahoj, malej a veľkej Saške a Katke prajeme všetko všetučko naj naj naj, hlavne veľa zdavička a lásky. Dani zajtra ak bude čas ti to naskenujem, ten mikroskop stál tušim okolo 200 SK, ale to som kupovala tak 3 roky do zadu ešte v Prešove, teraz sú už vynovené aj zo svetlom a sú drahši, skús pozrieť sem http://www.tehotenske-testy.net/ovulacny-test.html, ako antikoncepcia bol dobrý, no ja som ho chcela využiť opačne 😀

sipcek
2. jan 2010

no uz mala konecne zaspala,nemohla sa ulozit moj bobak sviatkovy 🙂 dnes mi absolutne odmietala jest,len podobala aby sa nepovedalo a to vsetko.ja uz neviem ako jej mam pomoct aby jej viac chutilo.aj jedavame spolu,nech ma chut,som jej urobila sunkovu penu ale ani vidiet nechcela.jooj uz som z nej zufala.

anickamaros
autor
2. jan 2010

tak co babule uz spite?
ja som sa osprchovala marosko vypil mliecko a uz je v postielke ale este nespi ho pocujem daco somrat.
a rano vyspava do 10.00 a nadaj boze zobudit ho.spachos riadny.
no zacal kaslat sem tam tak neviem ci chytame nieco zajtra dame prevenciu cesnak rano 😀
tak asi zamykam lebo sipceka niet tak neviem co sa deje.

anickamaros
autor
2. jan 2010

sipcek aleluja ta co to.ako saska?