Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

anickamaros
autor
2. jan 2010

dani si tu?

sipcek
2. jan 2010

ahoj anicka

sipcek
2. jan 2010

prepac,pisala som IP jednej kamoske,co tu neprispieva ale cita nas

sipcek
2. jan 2010

Saska sa zatial drzi,asi ju nadcha obchadza,neviem,vcera sa dost spotili behanim u nas,ale ved to by ju muselo prefuknut,tak neviem ci ked sme vas odprevadzali domov,ci ju nestriaslo.

anickamaros
autor
2. jan 2010

v pohode co vam je?

sipcek
2. jan 2010

anicka este si tu?

anickamaros
autor
2. jan 2010

som som len marosko este nespinka tak eviem ci ho nepojdem ulozit ja

sipcek
2. jan 2010

jaaj,Saska teplotuje,ale len zvysenu,37,6.Maros ho nevie ulozit?

sipcek
2. jan 2010

tak nic Anicka,tak som dnes chcela prist k tebe s malou,ze sa pohraju,ale ked bude ok,potom.nech sa pokocha novemu auticku co Marosko dostal.Borko bol s nou vonku a Matej jej nechcel pozicat bycikel,tak sa nehneval a chce jej kupit novy,ale som ho prehovorila,nech pocka na jar,ked je teplo,ze ho aj vyuzije 😀

sipcek
2. jan 2010

zamykam,ide mi moj kultovy Kill Bill,pa

juliet221
3. jan 2010

dobre ranko. odmykam.zeby to zasa vyzeralo aspon trocha ako zima?aj ja som vcera kukala kill bill paradny film.uz 2 dni kaslem ako tuberak. musim poslat manzela do lekarne ked sa zobudi ☹

vinka
3. jan 2010

Ahojte babenky.No idem ja variť lebo chcem robiť fotečky. 😉
Anicka obdivujem ťa ako dlho je tvoj Maroško hore.On nieje spachtoš on spí normálne ale ked ti ide o 22.30 spať tak musí do 10rána spať.Také dieťa potrebuje 11-12 hodín spánku.Tak si prepočítaj,že spí normálne.Keby išiel spať o 20 tak ho máš ráno o 7-8 hore. 😉 No včera som si sťahovala freebe dnes idem zas aby som mala čo vkladať do tých fotiek.Baby som normálne nadšená z toho.Idem sa dnes učiť písať.Joj to bude sa tlačiť jak v tlačiarni.Minule mužík kúpil aj tlačiaren novú nech tlačím a tlačím. 😀 😀

danciacik
3. jan 2010

Dobré ránko babulky.
Mne Larka nejak zle spala. Paťko je zasoplený a mal včera zlé očká tak som mu dala Nurofen a na moje prekvapenie spal až výborne. Zato Larka plakala a plakala.
Maji ten tvoj chlebík som ešte nestihla ja som včera našla ešte jeden tak som skúsila ten a sa podaril ale dnes idem skúšať podľa teba.
Mimini ty si poklad nad poklady, už som volala aj mužíkovi našla som cenu 19 EUR tak na výplatu asi objednávam, sa mi to celkom páči. 🙂 Lepšie ako tabletky.
Baby čo si myslíte, môžem dať paťkovi sprej do nosa čo je od dvoch rokov lebo máme veľký problém dať do nošteka kvapky a do dvoch rokov sú len kvapky.

juliet221
3. jan 2010

no tak moj milacik uz siel do lekarne 😀 som zvedava co mu daju a ci zabere ?

petikd
3. jan 2010

Ahojte 🙂
Maji no keby aj na mojom dieťati platilo že od 20 do 8 😀 ,dnes o pol 6 😀 Juuj ale rozškrabal si vyrážky,som zvedavá čo nám zajtra doky povie,ale dnes večer dostanem zas dithiaden

vichrica
3. jan 2010

Baby, nepoznáte náhodou niekto nejakú opatrovateľku? Kámoška potrebuje k dcérke.

vichrica
3. jan 2010

My sme sa práve vrátili z nákupu. Po obede sa budem učiť, a potom chceme ísť stavať snehuliaka na záhradku.
danciacik - všetko naj k Tvojím dnešným meninkám 😵

stresmenka
3. jan 2010

ahojte babule 🙂
Dani všetko naj naj k meninám zdravie, šťastie a peniažkov veľa 😉 a nech sa ti splní všetko čo si praješ 🙂

danka nie nikde nás neposlal, len povedal, že keď sa to zopakuje tak máme ísť rovno na príjem, lebo 7.1 ideme na tú kariológu a máme vziať aj ten papier s pohotovosti.

Dani ja som volala švagrine a neodporúča ti, lebo to má silnejšiu zložku nejakú a môžeš poškodiť sliznicu ona by dávala buď Marplus alebo Nivea spray to sú všetko na báze morskej soli a zvlhčujú sliznicu a potom sa ľahšie deťom dýcha 😉

petikd
3. jan 2010

Dani všetko naj naj 😉

vinka
3. jan 2010

Dani aj ja ti želám všetko najlepšie. 😉 Vichrica a velkého snehuliaka postavte. 😉

danciacik
3. jan 2010

Jeeej baby ďakujem, že ste na mňa nezabudli - hrozne ste ma potešili 🙂 .
Bianka ďakujem za radu. Držím vám na kardiológií palce.
Kati aj by som sa ti ponúkla ale od zajtra som už obsadená - zajtra príde k nám Damiánko.

juliet221
3. jan 2010

ahojte tak ja varim obed. po tych sviatkoch a obzerstve mame dneska len spagety s omackou. doobeda som poprala a teraz uz len veget.aj ja sa pripajam k blahozelaniu 😀

danciacik
3. jan 2010

ďakujem Juliet 😉

juliet221
3. jan 2010

nz.
co tu nikoho niet? ja idem zachvylku do tesca len co poumyvam riad 😀

andrejka10
3. jan 2010

Ja sa tiež pripájam ku gratulantom. Všetkým Saškám aj tebe víchrica a aj tebe danciacik všetulinko len to naj... naj.... najlepšie 😉

juliet221
3. jan 2010

tak ja som uz nazad z tesca a pozeram ze tu nikoho. kupili sme dajake oblecko pre nasho ocakavaneho juniora 😀 😀 😀 😀 😀 teda skoro vsetko vybral moj manzelik.

vinka
3. jan 2010

No my sme boli v SNv pri dedovi. 😉 Ešte v tescu na menší nákup a už sme doma. 😉

adrina
3. jan 2010

oslávencom len všetko naj naj naj 😵 😵 😵
dani...Damík na zajtra pripravený 😉 😉 😉 dúfam,že bude počúvať 😀 😀 😀 môj malý akrobat 😉 😉 😉
my sme sa boli poobede boli s Damkom vyvetrať a skočili sme na malú návštevu a došli sme až teraz 😀 😀 😀
pôjdeme sa vykupkať a hajde do hajan....hádam zaspinká hneď, a nebude dlho špekulovať 😉 😉 😉