Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vichrica
8. feb 2010

juliet - ja som bola na prechádzke, keď mala Laura 12 dní. Keď nie je vonku veľká zima, tak s ním kľudne môžeš ísť.

adrina
8. feb 2010

juliet..blahoželám k malému mackoví, a to som si myslela,že ja rodím sloníkov 😀 😀 😀 Damík mal 4,5kg...ale to ja mám 183 a jeho tato 195cm..xiiixiii
tak ti želám veľa mliečka a veeeľa radosti z malého
😀 😀 😀 Tomáška

petikd
8. feb 2010

Juli ja som bola prvý krát von,ked mal Damián týžden na pol hodku a potom už normálne a to bol február 😉

petikd
8. feb 2010

Teda som chcela napísať,že potom dalšia prechádzka bola ked mal asi 10 dní už normálne sme chodili 🙂

petikd
8. feb 2010

Ludia no dieťa sa mi tu teraz porigoletilo 😒 ale nevyzerá,žeby mu okrem toho niečo bolo,lebo už aj robí zlosť 😀 asi mu len obed zle sadol,musím zajtra pozrieť čo obedovali

vienesa
8. feb 2010

ahoj zdeni ,dakujem 😉 bolo fajneeeeeeeeee, sme si uzili .... aj pocasie celkom prialo 😀 co mas nove?ako maly?

vinka
8. feb 2010

Ahooooooooooooooooooooooj Vienesa.Už si mi vel mi chýbala. 😀 No s tou škôlkou asi sa to dá.Lebo damián bol v jednej zapísaný a do inej chodil.Ale tam kde bol zapísaný mi ho riaditelka nechcelA VZIAť A NAKONIEC HO TAM EVIDOVALA.tak som mala pocit,že si cez neho púšťala čierne duše. 😒 Rozumieš ako to myslím? 😕 😀

vienesa
8. feb 2010

😉 😀 😀 ty si maska 😀 a neviem ako to myslis s tymi ciernymi dusami 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

No baby som sebecká ale chcela by som takto zagratulovať môjmu Damiánkovi k jeho 9-tim rokom všetko,všetučko najlepšie nech ho rodičia počúvajú aj sestri nezbedné a mamina ho lúbi najviac na svete. 😀 Si môj poklad Damiánko.Posielam pusinku sladkú. 😀

vienesa
8. feb 2010

noooo nie si sebecka, 🙂 😀 a ked sa nenahnevas tak este raz mu prajem vsetko naj naj naj naj,a vela sportovych uspechov ... 🙂 😉

vinka
8. feb 2010

No,že ked mala nejakú známu čo bola na materskej ale chcela dať dieťa do škôlky tak ho šupla na jeho meno.Si ja myslím.Lebo ked sa jedna škôlka rušila a učitelky hladali miesta pre deti a náhodne to je moja z náma tá učitelka tak sa pýtala,že ako je to možné ked tu nechodí a je zapísaný.Ten chlapec chodí k ním lebo tu ho nevzali. 😠

vienesa
8. feb 2010

no svinstvo ....takich malo do ri..i nakopat (mooning)

vinka
8. feb 2010

Vienesa kludne môžeš aj 10 krát.Aj ked viem,že si mu už blahoželala. 😀 Ale mi sme ťa tu dáko prehliadli.Len Zdenka si ťa tu všimla. 😉 Ale dodatočne som ťa privítala. 😉

vienesa
8. feb 2010

(toivo)

vinka
8. feb 2010

Ale to neviem na isto.To som si len myslela ja. 😀

petikd
8. feb 2010

Juuj Maji aj ja prajem Damčovi všetko najlepšie,zdravie,lásku,šťastie a úspechy športové i v školské 😉
Zuzi a už ideš do práce?

vienesa
8. feb 2010

no pracu este nemam,ale alexa chcem dat do sklolky aby isiel trosku medzi deti...vies nahodou si najdem pracu a potom mi ho uz nemusia nikde vziat,dnes je to tazke s tymi skolkamy :( a on sa tesi,ma strasne rad deti..myslim ze sa mu bude pacit...a celkom mi vyhovuje ze to je zatial len doobedu ...akurat pride zo skolky a pojde hajat 🙂

vinka
8. feb 2010

Vienesa tak to si bud istá,že počas školského roku ti ho nevezmu do škôlky. 😉 A žiadosť už dávaj teraz.Ja som Damiána dávala ked bolo o pár škôlok viac a vo februári už bolo 13 žiadostí.tak šup,šup už je čas. 😉

vienesa
8. feb 2010

vinka mne ho vezmu na 100 percent tu u nas vo velkej ale az v septembri,ale to je este daleko,na zapade mi ho mozu vziat hned ale len na doobednu...aj tak dobre...preto som sa pytala ci to tak moze byt ze je v dvoch skolkach zapisany

vinka
8. feb 2010

Jéj vienesa si fotku vymenila.krásna je.strááášne sa mi páči.A fotky kedy pridáš? 😉 nech sa viva pokochá na tvojom Alexíkovi. 😀

vienesa
8. feb 2010

dakujem ,dbore uz idem popridavat nejake 🙂 pockaaaaaaaj

vinka
8. feb 2010

joj tak asi hej.ved ked do velkej pôjde od septembra tak potom ho na západe odhlásiš.no idem ja chiaru kúpať. 😉

vienesa
8. feb 2010

no fotky su uz tam 🙂 to zmensovanie ma zabije raz...fotky su v albume alex s detmi 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Zuzka no ta ty jaká samica. 😕 😝 😀 Kriste ale dobre vyzeráš.No nechcem byť bešia ale počkaj pri treťom.Aj ja som mala po prvom 50 kg. 😀 😀 😀 Joj tvoj starý má čo robiť aby si mu neušla.To fakt.A ten Alex na druhej fotke,že hura mám 3 roky je bohovskáááááááááááááááááá.Strááášne dobre na nej vyzerá.No nedivým sa,že sa páči Vivine. 😀 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

no moja neprehaaaaaaaaaaanaj,som tam pribrala jak svi... len som jedla...a ku tym 50 tim kylam by si mala este dost priratat..ja si ani nepamatam kedy som mala 50 😖 ☹

vinka
8. feb 2010

Hej?Tak to musíš mať velmi krátku pamäť. 😝 😀 No ale fakt dobre vyzeráš.No mať tvoje roky a kilá tiež otrčímkolená.Ja tu po čase si oblečiem niečo sexi a starý sa ma opýta či idem na maškarný ta to nepotrebuje viac komentár. 😀 😀

vinka
8. feb 2010

No ale aspon,že je úprimný a nepovie mi žena moja aká si štíhlučká v tom. 😀 😀 😀

vinka
8. feb 2010

Vienesa ta kde si? 😕 čo ti starý košelu prilahol? 😀 😀

vienesa
8. feb 2010

uz som tu prepac,mamka pisala na skypko 🙂 rado ma teiz vyhadzuje z pc...vraj som dnes maximlane nepirjemna 🤐 🤐 🤐 🤐 😠 😠 😠 😠 no co uz asi nemam svoj den... ☹ moje dieta este nespi

vinka
8. feb 2010

Ta to prečo ti tak povedal.To asi preto,že chce pc.