Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
12. feb 2010

Volala som na hematologiu,tak že majú výsledky a môžem sa zastaviť.Môžem aj sama nemusí so mnou damián,takže sú tam do po 4.Aj tak ideme na ´kúpiť na oslavu tak pôjdeme najprv tam 🙂

vinka
12. feb 2010

Peťka a teraz čo bude dalej? 😕

petikd
12. feb 2010

Neviem,z tých testov mali zistiť aká je príčina a podľa toho rozhodnú liečbu,alebo čo.Krčný musia mať konzultáciu z hematologie či môže ísť vyberať alebo nie.Tak dúfam,že sa to bude dať vyriešiť,že bude mať pekný darček 🙂

sipcek
12. feb 2010

ahojte,idem do mesta o chvilu,tak len narychlo.sa nam dnes nechcelo ani domov ist,bolo perfektne vonku.Saska je dnes neskutocne zla,az som jej struhla po riti,vypla rozpravku urobila mlieko a hajde spat.nebudem obetou jej manierov,zarevana je pre vsetko mi to lezie uz na nervy.

vinka a kde sa da objednat ta jedla oblatka a kolko to stoji?

peti drzim palce,nech su vysledky dobre.
tak idem papa

petikd
12. feb 2010

Sipcek výsledky už iné asi nebudú,ale dakujeme 😉

vinka
12. feb 2010

No niekde som to našla na nete.Už neviem presne kde.A stálo to asi okolo 4 eur.Ale nepamätám si presne. 😉

gajana1
12. feb 2010

Ahojte ako pozeram tak sa tu pečie aj ja idem zase dnes a tak sa mi nechce a ked si spomeniem že o mesiac chcem mm upiecť tortu futbalove ihrisko ale neviem ako to spravim kedže neviem poťahovať asi to isty zeleny kokos 😀

vinka
12. feb 2010
vinka
12. feb 2010

Gajana zelený kokos?A to ako. 😕

gajana1
12. feb 2010

vinka raz tete znama zohnala normalne zeleny kokos na svadobne kolače ale skade neviem musim pozisťovať v nedeľu

mammy81
12. feb 2010

Vinka takze ty uz si rozhodla koho za nevestu a zatov beries?? a Vive si koho vybrala?? 😀 😀

joj len peciete do slaka sikovnice jedne 🙂

Gajana moja mama dala upiect take ihrisko v cukrarni na leopoldove v tej Hanke pri Nabymaxe.tam robila a tam davala torty piect panecku nebolo oslavy bez torty tie nam sli uz az z ..... 😝 ale chutovo dobre 😉

anickamaros
autor
12. feb 2010

ahojte
ako sa mate? ja nie moc dobre.marosko ma zapal priedusnice a hrtana joj jaka som zla ale neviem ani na koho na cely svet 😢
cely vykend budeme sami doma takze sa neskutocne tesi m ani vonu ani ku nikomu ani nikde ma porazi

petikd
12. feb 2010

Ahojte
Tak doky mi dala papier s ktorým mám ísť nás objednať na krčné či sa na to podujmú.Vraj ked nie,tak mám povedať,že by sa to spravilo tak,že bude ležať na intenzívke,hodinu pred operáciou mu dajú plazmu,vezmú ho na zákrok a vrátia ho na intenzívku.Alebo by ho chodila sledovať doktorka na krčné.Vraj nepredpokladá pooperačné krvácanie.V papieri má napísané,že to nieje dedičnémá napísanú liečbu keby sa poranil,alebo trebalo ho operovať,že je tam nevýrazné krvácavé riziko.A povedala aj,že to môže výberom mandle zmiznúť. 🙂 Kúpili sme mu darčeky,perfektné rifle v takku,ale sestra ich ide vymeniť za väčšie 🙂

petikd
12. feb 2010

Anička Maroškovi skoré uzdravenie 😉

petikd
12. feb 2010

Baby kde ste? 🙂 Maji a vyšla ti nakoniec mašla?
No ja upratujem aby som mala zajtra menej 🙂

mammy81
12. feb 2010

Peti takze ste dopadli ako tak dobre nie? 😕 Pocuvaj a kedy ma Damian 4 roky v profile pise ze dnes???

mammy81
12. feb 2010

A kde su vsetke???????????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕
Vinka pecie nema cas 😒

petikd
12. feb 2010

Mammy hej celkom dobre,tak kázali dávať pozor aby sa nezranil 😉
Hej dnes má 😉

vienesa
12. feb 2010

Vsetko najlepsie Damianovi k narodkam.....vela ZDRAVIA,stastia,lasky a naplnenie detskych snov... cmuk cmuk cmuk cmuk 🙂

vinka
12. feb 2010

Hej piekla som ciciny.Kludne mäžete ma ohovárať.Nemám čas tu sedieť.No torta jedna hotová ešte jednu idem dokončiť.Potom dám info ako to dopadlo. 😀

mammy81
12. feb 2010

a s kym ta mam ohovarat ked tu ani zivej duse niet 😀 😀 😀 😀

mammy81
12. feb 2010

Vidis som si dobre myslela Peti,tak mu prajeme vela zdravicka,stastia lasky nech sa mu v zivote dari a nech ho rodicia pocuvaju 😵

mammy81
12. feb 2010

Baby este stale neviete co je so Sparockou?? 😒 mna to zaujima ako ta zena dopadla skoda ze uz nepise.
Sparocka ale ak to citas napisa nam ako sa mate s malym 😕

mammy81
12. feb 2010

aj sama si popisem 😎 😖

mammy81
12. feb 2010

Maji hod potom fotecky co si napiekla ze sa zase pokocham a poslintam 😀 😀 😀

Peti Damian ma pekny datum 12.2 🙂

miavin
12. feb 2010

ahojte
peti - všetko len to naj naj naj Damiánkovi k jeho krásnym 4 rôčkom, veľa zdravíčka, šťastia, pohody, lásky, kamarátov - nech je zdravučký a šťastný....

vinka
12. feb 2010

Peťka aj ja želám Damčovi krásny život plný lásky a rodičom nech len radosť robí. 😀 hodím potom fotečky.teraz večeriam a potom pôjdem zafarbiť kostru 😀

petikd
12. feb 2010

Jaaj baby dakujeme 🙂
Maji aj ty večeriaš a ja že to len ja tak neskoro pučím 😀 tiež som dojedla šalát 😉 by som ho žrala od rána do večera 😀

vienesa
12. feb 2010

ja akurat pucim kukuricu taku malu zavaranu 😝 mnam zboznujem to