Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
23. nov 2009

Sipcek ideš na magnetickú,držím palce.Mne mama vravela,že sa mám aj ja pýtať,že to nieje možné,ale nepýtala som sa,vraj niektorý doktori nemajú radi miešanie sa do roboty 😉
A daj vedieť čo vám povedali v smokovci.Aj moja sestra dnes išla s deťmi,ktovie či sa aj nestretnete 🙂

adrina
23. nov 2009

xixi..však ani ja by som nemenila,už ich poznám, viem ako na nich a ľúúúbim ich 😵 😵 😵

vinka
23. nov 2009

Adi ja som nepovedala,že by som nemenila.Ale,že mi už jeden lajdák stačí.No bola som na rodičáku.no hovorím,že mi jeden lajdák stačí. 😀 😀

adrina
23. nov 2009

...už mali rodičovskééé????my ešte nie 😕 😕 😕 divné
sme s Matúškom sežrali celú čokolaaaadu..idem prasknúúť,ešte aj výčitky svedomia mám...ale dobrá bola 😀 😀 😀

miavin
23. nov 2009

jéééj že rodičovské 😀 to musí byť bohovské

juliet221
23. nov 2009

caute tak som konecne doma. bola som taje angline mali sme test. uz aby sa kurz skoncil.prestavam takto dlho vladat a aj obsedet uz mam problem , krize strasne boli ☹

stresmenka
23. nov 2009

Ahojte žienky ja len tak na skok neviete o niekom čo by chcel kúpiť snowboard 140cm málo používaný Majovi je už malý je ako nový hoc používaný ale nie až tak moc nepoškodený, nedoškriabaný fotky by som poslala mailom 150€ aj s viazaním.

danciacik
23. nov 2009

Ahojte, Mirka sa nesmej mne prišo smiešne keď ma volali do škôlky na rodičák - že čo mi preboha chcú 😀

miavin
23. nov 2009

no ja si to fakt neviem predstaviť že ísť na rodičák.....sa na to teším 😀

danciacik
23. nov 2009

no to ti poviem to je teda sranda, ale aj poriadna nuda, nás usadili na stoličky našich drobcov som sa cítila ako Snehulienka u trpaslíkov 😀

miavin
23. nov 2009

to musel byť bohovský pohľad 😀

vinka
23. nov 2009

Baby idem zdobiť stromček perníkovy.Držte palce.To budem do noci hore. 😝

danciacik
23. nov 2009

no vieš čo prvá mojamyšlienka keď som tam sadala bola, že dokelu tie deti majú také malé dupky ako sa ja mám s tým kufrom tu zmestiť? 😕 😀

miavin
23. nov 2009

joooj netáraj - kufor poriadny tu mám len ja ..... no ale čo už....sadneme na zem - tam je miesta dosť 😀

danciacik
23. nov 2009

noo vidíš to nie je zlý nápad asi som to mala urobiť. Mirka nechcem porovnávať ale mne fakt trebalo 1 a po tej stoličky.

miavin
23. nov 2009

no ja som menila a mením šatník - lebo do starých vecí sa nejdem vopchať....ináč som pozerala ten sprint na nete - fajne vyzerá ....... ešte manžel chce obzrieť chipollino, tak uvidíme

danciacik
23. nov 2009

NO ja tiež nevleziem do ničoho čo som mala pred Larkou smola a po Paťkovi už vôbec nie. Ale ja si fandím že to sa mi panva rozšírila že som až tak hrozne nepribrala 😀
Vieš čo ten sprint je úžasný veď keď budeš v PP tak cinkni a ja ti ho poriadne poukazujem ak budeš chcieť, lebo polohuješ aj nožičky, má super kolieska, ľahko sa skladá a dá sa polohovať aj chrbátik takže mne maximálne vyhovuje a vôbec nie je drahy.

vienesa
23. nov 2009

AHojte zienky ,uz som pri vas...co rozoberate?idem vas precitat 😀 nech sa zapojim

vienesa
23. nov 2009

ako bolo na rodicku danka?

vienesa
23. nov 2009

a co chceli po tebe ? 😀

adrina
23. nov 2009

dani..nestresuj...mne tiež prdel na tie malé stoličky nevošla..ja ked si zoberiem, ako som sa zaokrúúhlila po chalanoch..hlavne po prvom, pri maťkovi mi ostalo 5kg a po damikovi nič 😀 😀 😀

danciacik
23. nov 2009

Zuzi to rodičko bolo vtedy keď Larka bola chorá ale aj tak som musela ísť. No očividne po mne chceli aby som schudla 😀

miavin
23. nov 2009

ahoj Zuzik...vitaj - čo s tými pirohami? nejdeme zajtra? 😀

adrina
23. nov 2009

to zajtra je pirohova páárty??

vienesa
23. nov 2009

ahooooojte zenusky moja zajtra je ta party ??? 😀 fiha tak to si nejdem dat ani veceru 😀 😀 😀 nech vyjeme vsetko 😀 😀

vienesa
23. nov 2009

a co si sa dozvedela na rodicovskom? 😲

miavin
23. nov 2009

no ja navrhujem zajtra - vinka - čo ty na to? ja by som dobehla , a ak sa baby pridajú - aspoň sa stretneme a dáme kafčo a prechádzku.....

miavin
23. nov 2009

Dani - a dá sa dať do polohy ležmo?

miavin
23. nov 2009

Adi - no mohla by si zajtra?

vienesa
23. nov 2009

co ci sa da dat do polohy lezmo??? 😲