Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
9. dec 2009

našťastie Damik ešte nerozpráva,tak on ešte nič nepýýýta..hehehehe

adrina
9. dec 2009

zuzi..umelýýý...aby nám vydržal čo najdlhšie 😉 😉

vienesa
9. dec 2009

ja som zhanala minule,a som paradny kupila ,krasny umely 2,20 m ...jooooj sa tesim ked ho budem zdobit...a stal len 900 korun....maju ho v merkury..tam maju super vyber a dobre ceny..vidno ze z polska 😝

vienesa
9. dec 2009

a maly aj krajsi az strasneeeeeeeeeeeeeeeeee husty krasny bol ale kebyze na neho vesiam gule tak bi nevysleli len lezali 🙂 ten co sme kupili bol super ..odporucam zajst tam

adrina
9. dec 2009

fakticky....tam ma nenapadlo....idem kuknúúť...dííky zuzi 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

teraz?no ja som bola aj v tescu aj v baumaxe ale to jak stetky do zachodu....svokra nam bola pokukat aj do merkury tak na odporucanie sme hned isli 😀 akupili sme..tie 180 cm sa mi zdali dost male....ale ten 2,20 je fakt dobry

vienesa
9. dec 2009

a ta cena fakt super

adrina
9. dec 2009

noo..prehovorila sm chalanov..lebo my už máme všetko nakúpené,len stromček nám chýýýba 😀 😀 😀 ja som akčná...chalani sa poobliekajú a ideme 😀 😀

vinka
9. dec 2009

jáj kecandy.vienesa vitaj no musím komím držať aby nespadol,že si nás prišla pozrieť. 😀

adrina
9. dec 2009

noo..vinka...vidííš snažííme sa 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

parada tak mi potjom napis ci si kupila....papapa moja dobre nakupte

vienesa
9. dec 2009

hahahaha vinka...vtipneeeeeeeeeeeeeee vinka... som nemala kedy...mam choreho muza ,tak vam nemusim hovorit ake to mame tazke....

vierapp
9. dec 2009

Ako Vám závidim, že chodite po obchodoch a zháňate darčeky, za mňa to urobil manžel, lebo ja poctivo ležím......ale na sviatky sa určite zdvihnem z tej postele, neznášam ju... 😖

vienesa
9. dec 2009

ahoj vierka vitaj...si nova ze?preco lezis?

vierapp
9. dec 2009

ahoj....no som nová..ležím, lebo mi hrozí predčasný pôrod, ale nie je to už také zlé, leím už od začiatku 7. mesiaca, a doktor povedal, že po 34 tt už nie je také riskantné, lebo bábo je už dostatočne vyvinuté...tak uvidím, keď začnem chodiť viac ako len na WC, či sa to nespustí už cez sviatky

vienesa
9. dec 2009

jeeeeeeeeeeej tak budete mat prirastok....blahozelam 😉 😉 😉 😉 no asi ti je dlho ze takto lezat? Krasnemeno ste vybrali...odkial si?

vierapp
9. dec 2009

ďakujem...je to hrozná otrava. len ležať, poznám, ženy, ktoré chodia a sú viac otvorené, ale mne to strach o malé nedovolí....ďakujem, bol dosť problém nejaké vybrať, pre chlapčeka som mala kopu mien, ale pre dievčatko mi to nejak nešlo.....bývam v Lendaku, ale pochádzam s PP, keď všetko bude v poriadku chcela by som byť na Vianoce u rodičoch už sú sami...pre Vás to bude inak, už máš dieťa, to bude radosti z Vianoc a z darčekov

vienesa
9. dec 2009

vierka mas aj skypko?lebo tu kym to naklikam to tak dlho stale trva

vienesa
9. dec 2009

haloooo vierka???

vierapp
9. dec 2009

mám, ale na svojom PC a za ním nemôžem sedieť, ja momentálne ležím a mám švagrov notebook, kvoli tomu ani nie som tak často na internete, ale keby sa mi niekedy dalo tak ti dám rada vedieť

vichrica
9. dec 2009

Ahojte. Dnes sme boli v tej Sp. Belej a potom ešte aj v Tescu. Som hotová. Idem si pozrieť Panelák a spať.
zdenocka - super, že sa Janíčkovi páči pohárik. Tak prajeme Janíčkovi k 17. mesiačikom veľa zdravíčka, aby mu vyšli zúbky a odišli soplíky 😀
viera pp - ahoooooj

vierapp
9. dec 2009

ahoj vichrica..... 🙂 🙂 čo také v tej Belej majú ja tam nerada chodím, keď sa smiem spýtať

vienesa
9. dec 2009

No ja si pamatam vierka ze my sme mali opacny problem...pre dievcatko som mala meno hned ale pre chlapca to bolo tragicke...este na sale som nevedela ze ake meno..... 🙂 😀 si sa vydala za lendacana ci len tam ste isli byvat?moj muz tam ma sesternicu sa tam vydala...taky su zlaty..maju tam sice vela roboty lebo tam o dobytok sa musai starat a podobne...vy tam mate domcek?ja som rodila tiez v januari 😀 😀 😀
na vianoce ku rodicom do PP chcete ist?a z ktorej casti v PP pochadzas..taka si mi znama ... 🙂

vienesa
9. dec 2009

ahoj vichrica...co si robila v belej?

vierapp
9. dec 2009

no vydala som sa za lendačana, strašne zlatý chlap, zatiaľ bývame u svokrovcoch, ale chystáme sa staviať domček, len to bude trochu trvať, len v máji sme sa vzali a financie tiež nie sú, lebo máme len 22, manžel zarába celkom dobre ale na dom to zrovna nie je, ale časom to dúfam vyjde.
Joj tak to sesternica sa narobí to poznám je tu veľa rodín, ktorý majú statok, my našťastie nie, len jedná svinka aj o tu sa stará švagor, a nie manžel, ja by som k nej ani nevošla....
ja som bývala rovno oproti nemocnici, smer svit, pri semafóroch

vinka
9. dec 2009

Viera no je to otravné ležať ale ten výsledok zato stojí. 😉

vierapp
9. dec 2009

Tak to je pravda, veľmi sa teším na bábätko, aj keď ma prenasledujú samé obavy a strach, ale to je tým, že nič nerobím , len nad tým rozmýšľam..

vienesa
9. dec 2009

vierka ja som alexa porodila ked som mala 21 a o 3 mesiace neskor 22 takze tak na prelome...pamatam si obavy...aj ja som mala.. 🙂 ale vsetko sme zvladli ...

vinka
9. dec 2009

Viera neboj všetko dopadne dobre.Nemyslí na hlúposti a myslí na to krásne čo príde po narodení. 😀
Joj baby som sa vám včera nepochválila,že sme ešte dokúpili Damiánovi súpravu čiapku,šál a rukavice.Aj pre Vivien.Ale to damove je spiderman.A mali to v tescu po 14 eur.Furt sme s mužom kukali nato ale ja som mu povedala,že 14 eur zato nedám.A včera to mali vo výpredaji to 7 eur.Tak som sa tak tešila. 😀 😀

vierapp
9. dec 2009

tak to si ma potešila no ja neviem kedy porodím lebo termín mám až 23. januára, a tiež mám teraz 21 a 4. januára 22, tak tiež podobne...ale to asi každá prvorodička sa bojí...