Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vierapp
9. dec 2009

vinka, tak to ťa určite potešilo, inak dobrá cena... 🙂

vienesa
9. dec 2009

fiha vinka tak to super ste kupili...parada...damian sa potesi.... ozaj baby uz mate nakupene vsetky nieco pod stromcek?alebo ste z tych co na poslednu chvilu???co kupujete manzelom???

vienesa
9. dec 2009

detom?svokram? 😀 😀 😀

vinka
9. dec 2009

Viuenesa a ja som mala 21 a o mesiac 22 pri Damiánovi. 😀

vienesa
9. dec 2009

no ja som mala termin niekedy vo februari myslim 7 .2...ale maly sa pytal 18 januara... 🙂

vienesa
9. dec 2009

no tak to my sme pekne postihali ..... 😀 parada...nas alexik sa tu este hraje ale mohol by ist uz spat 😀

vinka
9. dec 2009

Vienesa môj muž dostane panvice.Aby som ho mala čím byť pri hádke. 😀 😀 😀 Boli v Bille za dobrú cenu 3 panvice po 20 eur a chcel ich.Tak som sa ho pýtala či mu to nebude vadiť ked dostane ich pod stromček.Veed je finančná kríza tak musíme kupovať s rozumom. 😀 😀

vierapp
9. dec 2009

vidím, že nie som mladá na prvé dieťa, ako to dávajú niektoré ženy najavo, je takých mladých určite viac.....
vienesa, ja darčeky nekupujem ale môj manžel to robí tento rok za mňa, a na podiv máme všetko ako treba 🙂

vinka
9. dec 2009

Joj moja mamka sa smiala ked sme kúpili Vive takú stoličku pre bábiku na jedenie a damiánovi hrad pre vojakov.A ostalo to v spálni a mamka,že nezabudnete to odložiť lebo to bude ráno kopec radosti ked to deti uvidia. 😀 😀 😀

vienesa
9. dec 2009

no ja pre mojeho nemam nic ☹

vinka
9. dec 2009

Vierap a ty si menom Vierka?aby som ťa tak škaredo neoslovovala,že Viera. 😀

vinka
9. dec 2009

A tú vonavku si neobjednala? 😕 Tak fanko to istí. 😉

vierapp
9. dec 2009

no ja vás pre dnešok opúšťam, keď budem mať možnosť zajtra sa ozvem....idem si vybaviť materskú

vienesa
9. dec 2009

no vierka tychto veci som si uzila dost,ze na mna zazerali a dokonca aj ked som prisla do nemocnice rodit ,tak ma ignorovali a mala som pocit ze si myslia ze som sa chuda prespala....a ze tak mi treba nech len rodim .... ale myslim ze teraz je to uz lepsie...ale asi preto ze uz budem mat 25 ...ej baby zrobime zurku????? 😀 no to take okruhle treba oslavit

vierapp
9. dec 2009

vinka...je to v poriadku, ja som krstená Viera ale volajú ma rôzne aj tak aj tak....

vienesa
9. dec 2009

moja pisala som o tu vonavku a delivery je zadarmo,takze super cena ,do piatku by som to mala...ale este som neobjednala...mamka ma v skotsku este pozreit kolko stoji tam...my sme si kupili s radukom spolocny darcek,tak mu dokupim vonavku a nejake papucky 🙂 🙂 budem jak jana z panelaku 🙂 🙂

vierapp
9. dec 2009

no presne ja som sa vydávala v máji a v júny som zistila že som tehotná a to si mala len vidieť ako každí si myslel, že som sa musela, a to som otehotnela 2 týždne pred svadbou

vierapp
9. dec 2009

nejak sa neviem odtrhnúť od vás....
príjemný zbytok večera pa

vienesa
9. dec 2009

vierka a co ides vybavovat teraz vecer?

vienesa
9. dec 2009

vierka krasna nevesta si

vienesa
9. dec 2009

no dobre ste sa na mna vyprdkali... ☹
adrina napis potom ci si kupila

vienesa
9. dec 2009

baby neviete kde predavju taky umely detsky farebny okruhly stolik a ktomu stolicku co su take male ,co maju take nozky ako bolingove kolky?viete co myslim??? stol a stolicky su jednofarebe....neviete kde na nete alebo v obchode maju take?

vinka
9. dec 2009

Vienesa majú ich v asku viem videla som ich.Malý dostane stolček pod stromček?A čo ste kúpili vlasne alexovi?A vy ste si kúpili tú plazmu? 😕

vinka
9. dec 2009

Vienesa ale to sú asi ružové s čerešničkami. sa mi zdá.Možno sa dajú aj pre chlapca objednať. 😉

vinka
9. dec 2009

No tak ja mám už všetko poukladané a ostala som tu teraz sama? 😕 😠

vinka
9. dec 2009

A ževraj diskusné forum a píšem si tu sama. 😠 😀

danciacik
9. dec 2009

Ja som tuuuu. Musela som deti uspať a ide mi to s Paťkom ťažšie keďže si zvykol už na tatika. Rozoberáte vianočné darčeky? Ja už pre deti mám všetkoešte manžela musím poriešiť.

vinka
9. dec 2009

Baby tie ktoré ste z juhu.Neviete kde je na juhu automat na kravské mlieko?ževraj tam je. 😕

petikd
9. dec 2009

Ahojte.
Tak vítam aj ja nové baby 🙂
Zdeni to je super,že Janíčko tak dobre spí klop klop klop 😉
Mne sa narodil Damián 2 mesiace pre 20.No tiež som sa napočúvala,že taká mladá...ale vždy lepšie skôr ako nikdy 😉 Mohlo byť neskôr ale som rada a nedala by som ho za nič 🙂 Dokonca mi jedna kamoška minule povedala,že mi závidí,že som mladá mamička.
Darčeky už mám pokúpené,ešte synovcovi a netery.No a s mužom si nič nekupujeme,kúpili sme stoličku k PC,ale to je taká skladaná.A rozmýšlam,že mu niečo dokúpim.
Maji ako detičky,už je lepšie?

vinka
9. dec 2009

Peťka hej už im šibe už je dobre. 😠 Mne už rohy rastú. 😠