Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

petikd
14. dec 2009

Dobré ráno 😉 Odomykám
No víkend sme zvládli,Zdeni no stihla som popratať,aj manžel pomohol 😉
Damčo sa veľmi vytešoval zo snehu.
Baba a medzi mojím bratom a mnou je rozdiel 7 rokov a medzi sestrou a mnou 11.A vždy sme sa bili.Dokonca so sestrou aj teraz 😀 😀 No ale aj Damián s Tamarkou sa bijú,zo začiatku sa Damián dal,ale teraz jej to už vráti 😀

stresmenka
14. dec 2009

Dobré ránko,
tak ja som dnes doma 🙂 nemal kto ostať s malým mama šla k dokymu a tak som ostala ja 🙂 jooj pospali sme do 7mej, ale noc sme mali strašnu neviem čo dadkovi bolo fert reval až som to vzdala a skúsila mu dať o 5tej mliečko a zabralo 🙂 on mliečko v noci už určite rok nepil tak som bola prekvapená, že mal hlad.

Dnes budem za LG tak idem dorobiť Zdenke tie zvončeky, že jej ich môžem dať aby mala s čím stromček vyzdobyť 😀

My sme sa zo segrou tiež nebyli ale je madzi nami 15 ročný rozdiel zato s bratom je 2 a keby sme neboli teraz starý capi tak sa určite pobyjeme aj teraz sem tam 😀 😀 😀 hádame sa skoro pravidelne, ale to sú také surodenecké hádky 😅

vierapp
14. dec 2009

Ahojte, čítam, že rozoberáte vzťah súrodencov, ja som najmladšia a medzi najstarším bratom a mnou je 10 rokov, nikdy o mňa nemali záujem, bola som väčšinou sama, tak také súrodenecké bitky som nezažila aj keby som možno chcela, aspoň by som vedela, že vedia, že majú mladšiu sestru....

Konečne som rada, že nám nasnežilo aspoň cítim, že idú sviatky.....veľmi sa teším..... 🙂

stresmenka
14. dec 2009

vierka a ty si priamo s KK?

vierapp
14. dec 2009

Nie, bývam v Lendaku....

petikd
14. dec 2009

Vierka to bolo aj u nás,že väčšinou brat a sestra si viac rozumeli.A viac si ma doberali 😒 Ale s bratom sme sa bili,teda on mna 😀 a so segrou sa aj teraz tak so srandy,ved raz som jej ponose dala s lopárikom veľkým 😀

stresmenka
14. dec 2009

a pochádzaš ? ak smiem vedieť 😉

vierapp
14. dec 2009

petikd...vieš ja mám troch súrodencov...oni majú spomienky ako sa bili, a niečo vždy vyviedli, viem, že brat dokonca hodil po sestre kladivo, doteraz je diera v dverách.....ale ja nemám žiadne spomienky s nimi a celkovo na detstvo, ja by som chcela aby moje deti mali krajšie detstvo, viac spomienok....

vierapp
14. dec 2009

stresmenka...ja pochádzam z Popradu, a do Lendaku som sa len vydala...

stresmenka
14. dec 2009

jaaaj tak to nečudo, že tam je kopec snehu Lendak poznám dobre 😉

vierapp
14. dec 2009

tak tu sa vždy drží sneh, ja som rada, lebo zima bez snehu nie je ono.......mám 100 chutí ísť sa prejsť na čerstvý vzduch, už mi to chýba...

stresmenka
14. dec 2009

a prečo nejdeš aspoň na dvor ??? ty nemôžeš čo??? musíš ležať? ☹

adrina
14. dec 2009

ahoj babule...ja v práci,ale mám pocit,že zaspím za stolom...som sa celú noc prehadzovala,aj Matúš buntošil...nič som nepospala,zaspala som len nad ránom, tak sme úspešne zaspali aj do školy, prvú hodinu zameškal úspešne...som ja ale maminka 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 ...a teraz tu sedím jak vygrckaná rezanka..nechápem,čo sa mi nedalo spať 😠 😠

vierapp
14. dec 2009

rada by som šla, ale ešte to neriskujem, cez sviatky sa nachodím, chcem ísť na Vianoce k naším a krsniatku odniesť darček, vieš ešte sa mi nechce rodiť a predsa 23. 12. mi končí 8. mesiac tak to nejak vydržím...začínam sa inak dosť báť

petikd
14. dec 2009

Vierka to aj u nás tiež tak,brat so sestrou majú zážitky a ja s nimi veľmi málo 🙂 No len lež zimu si ešte užiješ a ked bude malá na svete,tak si budeš užívať s nou 😉
Gajana držím palce,nech je všetko v poriadku 😉
Konečne som sa na 25 krát dovolala na hematologiu,tak v pondelok ideme

vierapp
14. dec 2009

Už sa teším na to ako si budem už všetko užívať s dcérkou.....keď vidím alebo keď mi súrodenci povedia akú radosť mali drobci napr. z Mikuláša ako sa im očká ligocú, veľmi sa na to teším musí to byť krásny pocit, viem výchovu detí sprevádza aj veľa starostí, ale to bez nich asi nejde......

miavin
14. dec 2009

áááááhojte
ako sa máte? ja hrozne - seklo ma zas v krku - celá chrbtica ma bolí....už som zožula cox-tral, tak trošku povolilo, no je to na nervy, takto pred sviatkami...
a vy máte čo nového???? my už máme konečne nakúpené darčeky pre všetkých, len pre manžela nemám ale to doreišim tento týždeň - len musím počkať keď odíde 😀

zdenocka
14. dec 2009

Ahojte,
dnes sme boli u pediatricky, Janicko ma uz tyzden sopliky, tak som chcela, aby ho prezrela. Dala mu kvapky do nosa Pamycon, ze mame kvapkat 4 krat za den 2 kvapky do jednej dierky. No to som zvedava, ako to zvladneme, ked on si nechce nechat ani nostek utriet 😖 . Inak je v poriadku.
Gajana, drzkaj sa v nemocnici, nech si cim skor doma pri Tomaskovi a manzelovi.
Danciacik, nech Vam uspesne dopadne krcne.
Medzi mnou a bratom je rozdiel 17 mesiacov, nikdy sme sa nebili, velmi malo sme sa pohadali. Mame velmi krasny vztah 😵 . Ja mam este 2 bratrancov a jednu sesterku v nasom veku, a my sme vzdy boli ako surodenci. Vsade sme chodili spolu, dovolenkovali sme spolu, po diskotekach sme chodili spolu. Ako keby sme boli 5 surodenci. Teraz sme sa rozprchli po celom svete, no vzdy sa zideme na velkej rodinnej oslave. Esteze existuje internet, ze mozeme byt vkuse v kontakte.
Stresmenka, tesim sa na zvonceky 🙂 .

stresmenka
14. dec 2009

joooj zdeni už aby som ich mala dokončené ešte 2ks a vyzdobiť a rátam, že vo štvrtok ti ich donesiem feest sa mi páčia dobru konbináciu farieb si si vybrala 🙂
Dobre že ste zdravučký 🙂 my sme mali nádchu dva dni a pokoj chvala bohu 🙂

Gabika držkaj sa neboj oni ti dajú lieky a povedia, že ležať to isté som mala pri Majovi bola som tam 3 dni a poslali ma s liekami domov 🙂.

Jeeeeeem mirka ajoooooooooooooj 🙂

peti a načo idete na hematológiu???

zdenocka
14. dec 2009

Stresmenka, ja som ich uz videla na obrazku, ved si mi ich poslala. Su prekrasne, sa uz neviem dockat, kedy si ich prevezmem 😉 . My stavame stromcek najskor 23 decembra, tak mas este cas, keby si nahodou nestihala. Jooj, dobre, ze je Davidko zdravucky, ze ho aj nadcha presla.

vierapp
14. dec 2009

baby neporadí mi niektorá ako si mám zmenšiť foto, aby som ho mohla uložiť do fotoalbumu.....cez upraviť to nejde .... si mi treba nejaký program čo?

stresmenka
14. dec 2009

zdeni my tiež 23 chvala bohu ved ja nemám ani jednu jedinú guľku pre seba spravenú ☹

stresmenka
14. dec 2009

vierka ja to robím cez upraviť, alebo zobraziť teraz neviem, ale je zam upraviť obrázok sa mi zdá syn ma na notebooku iny program ako manžel na svojom ☹ tak ti neviem pozrieť

vierapp
14. dec 2009

ďakujem, keby si mi zistila prosím daj mi vedieť ja si to mrknem... 🙂

vinka
14. dec 2009

Vierapp poslala som ti ip-čko.S mailom a pošli mi fotky.Ja ti ich upravím. 😀

vierapp
14. dec 2009

vinka, ďakujem pošlem... 🙂

danciacik
14. dec 2009

Ahojte baby. No my sme sa nedávno vrátili z krčného. A dúfala som, že dnes budeme mať dobrý deň ale figu. Larke chcú vyberať nosnú mandľu, podľa krčnej nezrobili v smokovci 2 vyšetrenia z krvy, ktoré sú dôležité a aby toho nebolo málo tak ja mám obojstranný zápal dutín. Zajtra šmykám na rontgen. Larka bude mať do konca roka pokoj a od januára začíname - kožné testy, kontrola u krčnej a zákrok. ☹

vinka
14. dec 2009

Joj Viva už nespí.Dva krát som ju zobudila.To zas bude radosť celý den. ☹

vierapp
14. dec 2009

danciacik, tak to mi je ľúto z tými výsledkami.....

zdenocka
14. dec 2009

Vierka, tesime sa na fotecky.
Danciacik, a ake testy Larke neurobili v Smokovci? Drzime palce, nech sa date skoro doporiadku.
Mne Janicko zaspal cestou v aute, a uz spi od 11-stej. Som milo prekvapena, lebo od keby ma tie sopliky, ovela menej buba ☹ .
Vinka, a preco si ju vlastne zobudila?