Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
3. jan 2010

ty brďo...po dvoch hodinách nakuknem a posledný je môj príspevok 😝 😝 😝 😝
kde ste všetky??? 😕 😕 😕

sipcek
3. jan 2010

Ahojte,vsetkym Dankam vsetko najlepsie k meninam 🙂 sebe tiez 😀
Babky potrebujem surnu radu,zajtra idem na urad prace,soc....uplatnit si narok na zvysenie materskeho prispevku,mala by som na to este narok 1 mesiac,ked je to do dvoch rokov,nie?Co mi na to vsetko treba?

petikd
3. jan 2010

Juuj ved my máme viac Daniek 😕 tak všetkým prajem na meniny všetko naj naj 😉

sipcek
3. jan 2010

dakujem peti,uz som si myslela,ze tu na mna kazdy zabudol ☹ 😀

sipcek
3. jan 2010

Peti ty si z Kubach?

petikd
3. jan 2010

Hej z Kubach

sipcek
3. jan 2010

moja byvala kolegyna Majka Kralikova neviem ci ju poznas,nevies ako sa jej dari?

petikd
3. jan 2010

no musíš mi ju trošku priblížiť,koľko má rokov?

sipcek
3. jan 2010

no to keby som vedela,mozno okolo 25 rokov,ma sestru a brata,podla jej slov niekedy pomahala v krcme svojej kamaratke ale uz som ju nevidela 3 roky.

petikd
3. jan 2010

jaaaj hej už viem,no asi sa má dobre,sem tam ju stretnem 🙂

sipcek
3. jan 2010

tak ju odo mna pozdrav,povedz jej,ze Danka z Ganoviec co ma muza Borisa,ona uz bude vediet.poznam este Luciu Fajtlovu,som bola na izbe s jej svagrinou ked sa mala narodila,ta to ti bola zena

danciacik
3. jan 2010

Ahojte, ja len na skok, všetkým Dankám okrem mňa prajem všetko najlepšie k meninkám.
My sme poobede boli u mojich rodičov lebo aj moja mamka je Danka tak sme oslavovali. A moje deťúrence išli spať až o 21:00 tak preto som sa neozývala.
Adi aj my sme už pripravený - Larka sľúbila že bude pomáhať
Aj mne treba ísť na ten Úrad...hm len na mňa to asi platiť nebude.

sipcek
3. jan 2010

Dani jak okrem teba,ved aj ty este oslavujes 😀 strngame ok?

danciacik
3. jan 2010

jooj no jasné a ja som sa dnes aj včera už naštrngala 😀 😀 😀

sipcek
3. jan 2010

ved aj ja,Saska dostala pekne puncochacky,a predstav,podarilo sa jej okakat ich 😀 nestihla na nocnik,ale zbadala sa,ze nieco nie je ok,len skoda,ze take poredsie,mala to vsade na nohach 😀

sipcek
3. jan 2010

tak pa,prenechavam muzickovi notebook 😉 zamknite potom 😉

danciacik
4. jan 2010

Dobré ránko.
No ja som už včera zamknúť nemohla lebo sa mi Paťko rozreval. Do pol druhej som ho nosila na rukách lebo nemohol dýchať. A už tu oxiduje a robí zlosť.
Dnes idem volať do Smokovca aj na krčné nech nás čím skôr zoberú.

stresmenka
4. jan 2010

Dobré ráánko babule,
Dani my sme hore od 6,00 a Dado už z vetrovkou a čiapkou chodí, že ideme papa šľak ma ide trafiť, lebo ten len po vonku sa chce flákať 😀 no najvišší čas aby ste sa na to krčné dostali, lebo podľa mňa má na niečo alergiu, len aby to nebola senná nadcha a túúúúúúú dôverne poznám ☹

Čo dnes žienky varíte??? dajte tip, lebo ma poraziť s toho varenia ide 😠

tomaslavka3
4. jan 2010

dobre ranko babenky-zelam vam stastny novy rok
stresmenka-dnes sa dojeda,nevarime,lebo mamicka je dnes v robotke 🙂 🙂 🙂

stresmenka
4. jan 2010

ahoooooooooooooj slavka tak tea som tu už 1OO rokov nevidela, ako sa máte a ty už pracuješ???
Ako sa majú dievčatká a Peťa???

stresmenka
4. jan 2010

Slavka a aj Vám všetko, len to naj naj aby ste sa mali lepšie 😉

tomaslavka3
4. jan 2010

stresmenka-dakujem a mame sa dobre,Petka si nasla frajera a teraz je na Terchovej na chate.Robim v skolke veducu skolskej jedalne,ale len na 6hodin. 🙂

juliet221
4. jan 2010

dobre ranko. tak ja som uz stihla aj poradnu vsetko je nastastie ok tak sa tesime 😀 😀 😀 😀 😀 chcela som ist aj do obchodov len este nic potvarane tak pojdem poobede.myslela som totiz ze budem dlhsie cakat kym ma zobere kedze som sla bez objednania.

stresmenka
4. jan 2010

jeeeeeeej slavka tak to je supeeeeeeeeeeeeer takže budeš na nete častejšie 😉

vichrica
4. jan 2010

andrejka - ďakujem
stresmenka - my si dnes robíme iba zeleninové rizoto so syrom
juliet - už sa Ti kráti čas, čo? 😉

juliet221
4. jan 2010

no to hej krati. zacinam stresovat a bat sa porodu ☹

vichrica
4. jan 2010

juliet - chápem Ťa. Aj ja som sa veľmi bála a stresovala som, ale všetko dopadlo dobre. Uvidíš, ani sa nenazdáš a bábo bude na svete 🙂

petikd
4. jan 2010

Ahojte
Sipcek,oki pozdravím ju ked ju uvidím 😉
My sme spali do 9 😕 teda Damián vraj do 7 😵 chcem ísť s ním k dokymu,lenže je tam toľko ľudí,ešteže bývam cez cestu a z okna vidím,že je tam veľa aut 😀
No ja teraz riešim predaj PC,lebo chcem notebook,tak pobehujem po nete
No idem nejakú polievku uvariť a utekáme k dokymu 🙂

juliet221
4. jan 2010

vichrica tak to urcite. uz sa nasho chlapceka strasne tesime aj viem ze vsetko dobre dopadne 😀 ale ako sa hovori clovek sa neznameho boji a vsetko je raz prvy raz 😀 .uz to chcem mat aj za sebou ale na druhej strane chcem nech este pocka

vinka
4. jan 2010

Ahojte baby.No ja sa krásne učím robiť tie fotečky.Už mám zas niečo nové.O chvílu pridám to sú všetko len provizorne fotky na skúšku. 😉 No dnes chceme ísť sa sánkovať s deťmi.tak neviem kam ešte pôjdeme a či vôbec pôjdeme. 😉