Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
25. jan 2010

Ahojte ciciny.No vidíš Petka raz Vinka nepríde a koniec nezamknutý náš válov nikto nepíše no hotová katastrofa.No včera som už neprišla lebo som bola chlapov čakať.No a kým sme dvd shliadli a ešte sa Vlado najedol tak som to vypla a šla spať. 😉 Joj ale mladfého mrzí ten pohár.Tak sa mu páči.No nech si uvedomí,že má ešte vela čo dohánať. 😉 Dnes má na obed hubovú omáčku.On huby neznáša.Mamka povedala,že to má za trest lebo nič nevyhral. 😀 😀 😀

vinka
25. jan 2010

Andrejka a prečo do velkej.Ved ked bývaš pri limbe tak tam máš aj škôlku. 😕

petikd
25. jan 2010

Dani a to ako jej nechcu už dať von tú mandlu?
Hehe Maji no veru,ale ja som tu bola pozrieť,ale sa mi zdalo,že o pol 10 je ešte skoro zamykať a potom som mala na PC slabú baterku tak som ho vypla 😉

vichrica
25. jan 2010

danciacik - vidíš, ja som aj zabudla, že ide Valentín. Chúďa Larka 😢

danciacik
25. jan 2010

Peti no dristajú o tom už 4 mesiace ale skutek - utek 😠

petikd
25. jan 2010

Dani no vieš raz sa im to vidí potrebné a potom zmenia názor,možno si chcú byť istý,že nieje chorá kvôli niečomu inému

danciacik
25. jan 2010

Peti ja už to takto nevidím, decko má za sebou všetky možné a nemožné testy, všetky výsledky máme tak už nech sa dopekla rozhodnú. Normálne som nahnevaná.

vinka
25. jan 2010

Joj baby napíšem vám slova piesne mojej dievky. 😉
"Tancuj vykucaj en na zimu pecka je. 😀 😀 😀 Idem ja do kolien z tej pesničky. 😀 😀

vinka
25. jan 2010

jáj zas nemá kto písať? 😕 😀 😀

vinka
25. jan 2010

Hm... ta idete sa roztrhať z tolkého písania. 😠 😠

petikd
25. jan 2010

Moja tu som 😉
Rozmýšľam čo na večeru,juuj dačo dobré by som si dala

danciacik
25. jan 2010

ja som tu práve nakukla, tatík prišiel skôr tak sa vytešujeme s deťmi.
Ja som si urobila zeleninový šalát 😉

petikd
25. jan 2010

Jooj dani ja by dom si tiež urobila,ale som robila v piatok,včera som ho dorábala a dnes som ho dojedla a už nemám z čoho. 🙂

andrejka10
25. jan 2010

Ahojte maminky. 😉
Andrea, vitaj medzi namil 🙂
Joj, danciacik, ľúto mi je Larky. Skúste ešte vydržať do toho 1.2 a snáď už niečo poriešia. Držím, siiiilno palce.
Vinka, aká hubová omáčka? 😕 Veď je šikovný. Ty, ty, ty..... to som ti teraz hrozila ukazovákom 😀 😀 😀

Babulky mám taaaaku radosť. Sused mi opravil koliesko na kočiari. Jóóój ale sa teším. Nemusím šetriť a kupovať nový. Inak mi to riadne skomplikovalo život. Ráno som ani Andrejku nemohla odniesť do škôlky.
Ale na druhej strane, dnes som mala skúšku a bléééé. Hmm, nevydá mi 65b. A to bude už problém, lebo to bol opravák ☹

vinka
25. jan 2010

No tak nejedzte nič a píšte somnou a budem spokojná aj ja. 😀

andreaber
25. jan 2010

Ahojte,

tak ja som poobede nestíhala. Po ceste mi totiž obe slečny zaspali v kočíku (mám taký súrodenecký pre dve deti) a keďže som ich nechcela budiť, tak som sa s nimi špacírovala. Dokonca som obišla aj Billu a ony dve spali ďalej. Po hodine a pol mi už ale bola zima, tak som to vzdala a išla domov. No a potom klasický kolotoč, cikať, papať, hrať sa, a keďže Ľubka prespala celé predpoludnie a obed, tak poobede si zdriemla len 20 minút na prsníku. No teraz už Ľubka spinká, aj keď sa ešte viackrát zobudí, ale koníkovať sa už dá 😉 . Danielku uspáva manžel, uvidíme, či pri nej nezaspí aj on.

Vinka - v škôlke na Západe nebolo pre nás miesto, brali len deti od 3 rokov

Andrejka - teším sa, že koliesko je opravené takto bez problémov a netreba zháňať nové

vinka
25. jan 2010

Hm.. 😒 no tu sú škôlky problém to viem sama. ☹
Andrejka čo chceš recept?Tuším a preto ti ho rovno napíšem.Ale toto už nemám od kuchára ale je to môj recept. 😀
Na spraženej cibulke opečiem nasekané šampiony a chvýlu orestujem.Potom podlejem vodou a dám aj bujon a vegetu no dochutím.prilejem mlieko a dám syr.v črievku alebo v kauflande majú takú 100gramovú kocku za 10 sk od Vian a je super.Vtedy dám viac nech je syrové viac.Lebo v črievko je drahé jak svina. 😠 😠 A pridám aj mrazenú zeleninu.A v smotane na varenie(tiež Vian) 😀 rozmiešam solamyl a prihustím.A je to na cestoviny omáčka. 😉 No super.Vivien sa nevedela dnes dojesť.id v kauflande majú tento týžden po 50 sk kilo čerstvých šampinonov tak to je super cena. 😀 😀 Preto budú jesť šampinony celý týžden. 😀 😀
Andrejka hej len sa ho zastávaj.Dnes prišiel z tréningu a mi pošepkal,že ho tréner načapal ako sa ťahá popri brehu miesto plávania tak mu dal za trest 140 drepov.No hned som mu vysvetlila,že ked sa bude ťahať tak ten pohár nikdy nedostane.A furt bude len z dialky na neho pozerať. 😠 😠

vinka
25. jan 2010

Andrejka a ani v tej poldennej?Ved to by ti mohlo vyhovovať kedže si doma.A potom by ti ju preložili do celodenky ked nastúpiš do práce. 😉 No ja budem chcieť dať Vivien na leopoldov do tašky do škôlky. 😉 Kriste zas z mesta na peši.Ja umriem. 😝

vinka
25. jan 2010

No už som dlho nemala taký príhovor.Baby pridám fotečku čo som dnes spravila.Je to spomienka na babičku ktorú deti nepoznali.Napíšte mi pravdivo či sa vám to páči.A ak vás napadne niečo pekné napísať na obrázok.Kludne dajte tip. 😉

andreaber
25. jan 2010

Vinka - tak takéto fajnoty, mňaky-mňam, určite recept vyskúšam. Inak 140 drepov, fíha, mňa by po 5 museli odniesť a ešte tri dni by som sa nepostavila. Ale inak je zlatý, že sa mamine priznal, nie? 😉

andreaber
25. jan 2010

Vinka - v poldennej miesto bolo, ale tá trieda bola len taká maličká, sa mi to veľmi nepáčilo. Do celodennej by mi ju nezobrali, lebo som na materskej. 😒 No a vo Veľkej je Danielka prijatá na celý deň, len ju tam nenechávam spinkať, lebo to by ešte nezvládla. Je to taký mojkáč.
Fotka je úúúúúúplne krááááásna. Babička bola veľmi pekná.

andreaber
25. jan 2010

Jáj píšem ako tatar 😝 . Samozrejme vinka, po nástupe do práce by mi ju vzali na celý deň. No len to ešte chvíľku potrvá.

vinka
25. jan 2010

Hej jasné ja som si pomýlila vek ked som to písala.Myslela som,že tá mladšia má už dva roky a 6 mesiacov.A čo tak skoro si ju dala do škôlky ked si doma? 😕
Hej on sa ešte s toho smial.A povedal,že ved aspon potrénoval svalstvo na nohách. 😠 😀 No ved som mu vysvetlila,že ubližuje sebe a potom bude o rok zas len kukať na zlaté poháre v brne.Ale držať ho nebude. 😝 Tak snád to pochopil a už bude len poctivo trénovať. 😀

petikd
25. jan 2010

Maji super fotka 😉
No mám vybitú baterku tak idem pa.Majte sa a dobrú noc 🙂

vinka
25. jan 2010

Andrejka a ako často sa ti budí Lubka v noci,No mne začala teraz aj 3-4 krát vstávať.To si cucne s cici a zaspí.Včera prespala celú noc.Musím povedať,že ona od mesiaca spala celú noc.Potom ked prichádzala do pol roka vstávala raz v noci no a teraz je to o držku. 😝 Ale dnes mužík jej našiel druhý zúbok sa jej tlačí.To bude asi preto. 😒

vinka
25. jan 2010

Petka a čo nemáte zástrčku,že utekáš? 😀 😀

vinka
25. jan 2010

Andrejka no ešte k tej babičke.To by bola moja svokra.Ti poviem,že bola pekná.Ked som ju videla na fotke som skoro odpadla,že jak krásna žena to bola.Som aj mužovi povedala,že keby žila by svokra vyzerala lepšie ako nevesta. 😀 😀 fakt bola krásna.No dúfam,že aspon jedna slečinka bude po babke.A vlasy mala nádherné.čierne husté a brčkavé.A také som ja stále chcela.No ale moje slečinky sú blondaté.Len netuším po kom.Ved aj sused má čierne vlasy. 😀 😀 😀

andreaber
25. jan 2010

Vinka - dali som ju do škôlky preto, aby bola trochu medzi deťmi. My sme prisťahovalci, poznáme tu len málo ľudí a tak bola stále len so mnou. Tak sa aspoň doobeda zahrá s detičkami a potom poobede už gazdujeme spolu. Ale keď to tak spočítam bola tam od novembra spolu asi tri týždne. Vždy priniesla nejaké soplíky. Tak som ju potom nechala radšej doma. A jej sa tam páči, naučila sa básničky, kreslili rôzne obrázky.
Pravdupovediac ani neviem, koľko sa v noci budí. Teraz tak 1-2 krát, ale väčšinou sa prebudí tak nadránom. Mám ju pri sebe na posteli, dám je prsník, a ona si cucká a driemka. My sme zatiaľ bezzubí. 😉

sipcek
25. jan 2010

ahojte,nemohla som sa ozvat skor,Borko pozical kabel do siete,tak by som vela nepopisala.
My sme mali zaujimavu noc,mala sla spat o 20tej, vstala o 4tej rano a do pol 7mej sme sa rozpravali v posteli a spievali,potom trosku zaspala a o 7.45 uz bola hore.O 13tej zaspala ako dudek a ja s nou,som aj tak nemala nic na robote a bolela ma hlava,tak sme si oddychli.Neviem co to malo byt.Ani na zachod som nemohla,vacsinou robim tak,ze jej dam flasku cez noc a kym pije tak skocim na WC ale tentokrat sa nedalo,volala ma a zobudila by vsetkych.Dalo sa to vydrzat,tak uvidime ako tejto noci.

Dani co to citam?zasa chori?to ma velmi mrzi,joj moja zlata,az som si tiez poplakala ked som to citala.
Ja som mala v plane ist dnes k doki ale nechala som to na tyzden,lepsi sa jej to,davam jej Trifet.V pondelok ale idem,nech vymyslime nieco na jej apetit.

musim predat net Borkovi ale este dobehnem.zatial papa

vinka
25. jan 2010

No tak ja pre istotu zamknem ak tu Sipcek náhodou nepríde.Brúúú nocku ciciny. 😉