Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

sipcek
8. feb 2010

Peti ja mam Bartlovu v nemocnici pri stanici Adus ci ako sa vola.Je dobra,len sa tam vela caka tak sa objednavam presne na cas za 7eur.

sipcek
8. feb 2010

vinka uz venci hafana?

sipcek
8. feb 2010

Peti ahojky 😉

vinka
8. feb 2010

Nie,nie on je už dávno vyserkaný.Som kukala zo záznamu eurovizion či ako sa to volá.No len Miklu som chcela vidieť.Ja ho žeriem. 😀 😀 Aj knihu jeho som mala ale sa mi niekde stratila. ☹ ☹

petikd
8. feb 2010

Jaaaj Sipcek ja chodík k stanici k žoldošovej

sipcek
8. feb 2010

Mirec je uz po operacii,musi sa nudit chalan ani pc tam nema ani telefon,zajtra ho pojdem pozriet poobede,nech mu rychlejsie zbehne cas.

sipcek
8. feb 2010

ty si taky isty zivel ako Mikla Vinka.Peti a aka je?

sipcek
8. feb 2010

ta co to?ci mam brnknut Anicke nech sa prida?pre nu este skoro 😀
aky mam rychly internet,sa uhresim asi do zufana mi z toho

petikd
8. feb 2010

Sipcek no ona je podla nálady 🙂 ale zdá sa mi dobrá,ešte keby ma poslala na magnetickú 🙂 ale vždy lepšie,jak moja detská neurologička,čo mi moc nepomohla
A kolko má rokov ten mirec.Juuj ja som bola ako 5 ročná 2 krát na operácii a pamätám si,že mi poslali aj tie malé bábiky s nočníkom a postielkou,aj fixi a že som pomalovala gumené hračky v nemocke 😀

vinka
8. feb 2010

Joj nie živel ale je krásny. 😀 😀 Joj no už som zadaná a s tromi deťmi by ma asi nechcel. 😝 😀

sipcek
8. feb 2010

Peti za mesiac 17,velky chlap. 😀
Vinka nikdy nehovor nikdy 😀 ked si za srandu aj motyka vystreli 😀

petikd
8. feb 2010

Jooj Dani tak to si nejak poradí nie 😉
Idem baby do hajan,tak dobrú noc 🙂

sipcek
8. feb 2010

Peti tie babiky aj ja pamatam 😀 Saska dostala taku malu kuchynku s riadikmi a babikou a prave som myslela na tie malinke zeby dobre sedeli v tych stolickach,lebo ta jej nechce sediet.take somariny vymyslaju co sa ani drzat v ruke neda,skor si tym decko vypychne oko alebo vopcha do nosa.Saska z tou malinkou salkou aj zuby sla myt 😀

sipcek
8. feb 2010

dobru noc Peti 😉

sipcek
8. feb 2010

tak zamykam,vinka ked dobehnes domkni,pa

vinka
8. feb 2010

Jasné.Starkému som jesť robila.Možno ma za dobrú večeru pretiahne. 😀 😀 No idem ked tu už nieste pa a zamykám. 😉

petikd
9. feb 2010

Dobré ráno,odomykám 🙂
No tak Damián je v pohode 🙂
Baby čo hráte farmville,nemohli by ste mi prosím pomôcť,lebo mi na dostavanie stajne chýba jedno sedlo a 5 podkov a moji priatelia mi posielajú už valentínske darčeky 😉

vinka
9. feb 2010

ahojte baby.Ok Peťka idem ti poslať. 😉

juliet221
9. feb 2010

ahojte.konecne kus pauza.
stresmenka nemama ziaden problem po cisarskom ja len celkovo malo jazdim skoro nic ale uz budem muset zacat bo ked mi dakam bude treba ist tak nevim ako sa to spravy zatial jazdi len mazel.
poradte daco maly ma strasne potnicky pod krkom aj popod pazusky.strasne daco.aj pupcek mu dajak hnisa 😲

vinka
9. feb 2010

Juliet potničky sú z prehriatia.Tak ho velmi neobliekaj doma.No pod krkom môže mať aj z toho,že je tučnučký.Ale skús striekať septonex a obyčajný púder ako na riť. 😉

andreaber
9. feb 2010

Ahojte

babule spia - Ľubku unavilo plávanie a Danielku skoré vstávenia. Boli s tatkom u doktora, lebo má na očku jačmeň. Tak sme vyfasovali krémik a kvapky. Akurát tá aplikácia - Danielka bojuje ako lev. Ale nejako som jej to do očka dostala.

Juliet - pupček ošetruj len liehom alebo Septonexom. To pomôže. No a na potničky pomáha Imazol, nám ho predpísal doktor a pomohol.

juliet221
9. feb 2010

mam lieh osetrujem ale pod jednou ruckou ich ma fakt skarede nepaci sa mi to a ten imazol je iba na predpis?

andreaber
9. feb 2010

Nám ho predpísal doktor, tak neviem. Skús sa popýtať v lekárni. Ale niekomu zabral aj Sudocrem. Ale ten Imazol zaberie určite.

vinka
9. feb 2010

Juliet a na pupok som ti zabudla napísať septonexový zásyp dávaš?To je najlepšie. 😉 V pp nemocnici to nekážu už ale niekedy to kázali a je to fakt super. 😉

juliet221
9. feb 2010

vinka nedavam v nemocnici mi dali na kupanie len hypermangan ze ho mam v tom kupat a ked tu bola vcera doktorka a videla ho ze mam dalej len tak liehom abo septonexom a ked nepomoze mam prist
adi tak skusim ten sudokrem ten mu davam aj na dupku

petikd
9. feb 2010

Ahojte
Juli tak nech potničky zmiznú 😉
Dala som robiť cesto na bagety,som zvedavá jak dopadnú 😀

vinka
9. feb 2010

Juliet ale sudokrém na potničky. 😉 A septonex zásyp na pupok. 😉

dancat
9. feb 2010

ahojte žienky,jeeee Julietka kraaaasny chlapček hmm teda vlastne chlapisko.....prajeme veľa zdravička,mliečka a hlaaaaaavne vela laaaaasky.... 😵
My sme zase chori,ja som bola zdrava 2 dni a Misko asi tyzden.v pondelok som bola pri lekarke,zjazdila ma jak sirotu,bo že pridem len ked som chora a na preventivke som bola v roku 1992 😝 dala mi antibiotika.s malym sme boli v piatok na tej prehliadke v 3 rokoch,taky bol zlaty,ocko si zakryl a s druhym čítal heheh...no a jej vravim,že zase sople a kasle,tak ho popočuvala,ale vravela že nič tam nepočuje tak len som mu dala mucosolvan a kvapky do nosa.......jaaaaj uz nech je jar,bo my odkedy zima začala ta my vkuse chori......čo sme 3 roky chori neboli tak teraz to dobehneme asi
No idem požehlit kym maly spi.......dnes mam este Pčko a zajtra neviem,či pojdem do prace,či este budem skapata........papap

vinka
9. feb 2010

Juj Dancat ved mi včera divne bolo,že si tu nebola. 😉 Tak sa dajte do poriadku. 😉

petikd
9. feb 2010

Dancat skoré uzdravenie 😉