Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
11. feb 2010

Psa vecčiť.som tu. 🙂

adrina
11. feb 2010

ešže tak..ja že zamknem 😉 😉 😉

vinka
11. feb 2010

To je dôležité,že sa páči tvojim deťom. 🙂 Pre nich si tá najúžasnejšia mamina ktorá spravý tu najlepšiu tortu na svete. 🙂 To mne omiela môj syn stále.A dnes ked ráno sa mi rozsipali všetke ušká na mašlu skoro ma roztrhalo.A robila som druhú hmotu ked bol doma zo školy.Tak chudák sa modlil pri obede nech mi vyjde lebo vedel,že budem besná. 😀 😀 A ževraj ma aj tak lúbi. 😝 😀 😀 Aj takú besnú.

adrina
11. feb 2010

vinka..mne Mimko povedal minule,že napriektomu,že niekedy vreštím jak nenormálna,som v podstate najlepšia mamka 😀 😀 😀 no môžem ho neľúbiť??? 😀 😀
som zvedavá,ako bude torta chutiť....som robila vanilkovú plnu s ovocnými cukríkmi...som tam narezala...olízala som misku..dobrá 😉 😉 matúško mi povedal,že do leta sa musím naučiť robiť aj postavičky.lebo on chce vojenskú tortu 😕 😕

vinka
11. feb 2010

Fúúú nieje náročný vôbec. 😀 😀

vinka
11. feb 2010

Spravýš zelený poťah a kúpiš v hračkárstve malých vojačikov a situácia zachránená. 😀 😀

adrina
11. feb 2010

ja ti mám doma také tri skromné detičky 😀 😀 😀 😀

vinka
11. feb 2010

Ja som si to všimla už pred vianocami. 😀 😀

adrina
11. feb 2010

však do leta budem trénovať.... 😀 😀 😀

adrina
11. feb 2010

jooj..vianoce...to je iná kategoria.... 😀 😀 😀

sipcek
11. feb 2010

ahojte,peciete?

vinka
11. feb 2010

Hej aj ty? 😀

adrina
11. feb 2010

čaf sipcek 😀 😀 😀 snažíme sa

adrina
11. feb 2010

bóóže my sme ale šikovné :- 😀 😀

vinka
11. feb 2010

No idem si ešte ruže pozbierať. 😉

sipcek
11. feb 2010

sorry,nestiham 😅
nie teraz nie ale koncom mesiaca ma svokra narodeniny tak uvidim ci sa dam prehovorit na jednu 😀

sipcek
11. feb 2010

babky co mate farmu poslete mi este material na mastal pre kone? okrem klincov,tych uz mam komplet.ja posielam jak diva a na mna len zopar ludi mysli,som nestastna 😀 ☹ 😀

sipcek
11. feb 2010

tak ked napeciete hodte foto a ja zamykam bru nocku

vinka
11. feb 2010

Jaké foto mám hodiť? 😕 😀

vinka
11. feb 2010

No zamykám idem ja do hajan.Brúúú nocku. 😉

dancat
12. feb 2010

ahojte žienky,žeby odomykam.No my sa konečne davame ako-tak dokopy,šak bodaj by nie po antibiotikach 😝 Ja už dnes makam v praci....ale musela som vas pozdraviť 😉 .Dnes poobede mam take mini stretko ešte zo zakladnej školy,sme takmer z jednej dzedziny,ale nevidime sa takmer vôbec - teda boli sme z jednej dzedziny....ja tam dnes budem za slušnu, budem iba pri čaji,bo antibiotika ešte stale beriem 😝 no idem,pekny den 😉

vinka
12. feb 2010

Ahojte ciciny.Dancat no super,že si sa už aj ozvala. 😀 No ja idem dnes urobiť jednu tortu a druhú tiež naplním.Len malovať ju budem večer ked Damo bude spať.Aby ju nevidel.Myslí si,že dostane červenú s ružami.Už reval,že nieje dievča prečo mu to robím. 😀 😀 😀 On dostane čiernus bielou kostrou(mal by dostať ak sa zadarí malovanie) 😝

petikd
12. feb 2010

Ahojte.Heh maji ja len vytlačím fotku spidermana a capneme na tortu 😀 len včera nám napadlo,že objednáme,ale neskoro 🙂
No idem si zrobiť kávu a potom idem s Tami k dokymu ju očkovať 🙂
Dancat super,že sa uzdravujete 🙂

vinka
12. feb 2010

A čo si nedáš z toho obrázku urobiť jedlú oplátku.A môže toho spajdiho aj zjesť. 😉

petikd
12. feb 2010

Maji už nestíham do nedele

vinka
12. feb 2010

No hej ja lenže na budúce nech ťa to napadne skôr. 😉 Aj vy máte v nedelu oslavu? 🙂

zdenocka
12. feb 2010

Ahoj,
citam, ze tu vsetky chystate oslavy 🙂 , drzim palce, nech sa vsetky torticky podaria a ze vycarujete Vasim krasny deturencom usmev na tvari 😵 .
Ja uz dnes pracujem 😝 . No za tie dva dni volna som si tak uzila Janicka. Vcera sme boli na navsteve u Miavin, som bola unesnena z Alexika, aky je sikovny a ako si uz sam pobehuje po bytiku. Vinka, sikovneho zatika si si vybrala 😉 .
Petikd, dnes je piatok, tak by ste sa mali dozvediet vysledky. Myslim na Vas.
Dancat, jaaj, to je skoda, konecne stretko a ty pri cajiku skoncis. Aspon si dobre pokecaj 🙂 .
Tak sa pridam k Dancat a idem pracovat 😀 .

juliet221
12. feb 2010

caute tak som tu na kus dobehla kym mam kolac v rure. kazdu chvilku dojdu nasi a budu tu tyzden kedze mama ma prazdniny. uz tesim a aj oni este maleho nevideli. 😀 😀 😀

petikd
12. feb 2010

Zdeni dakujeme,poobede budem volať 😉 potom napíšem že čo
Maji hej aj my máme v nedelu 😉

vinka
12. feb 2010

Zdeni jasné ved ja nevyberiem deťom zlé. 😀 Aj Sophia je krásna. 😀 To bude tiež moja nevestička. 😉 No jedna torta naplnená tak kým spia idem potiahnúť hmotou ak sa zadarí. 😝