Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
17. feb 2010

no spala dnes od 9.30 do 11.30 potom som ju už budila 😀 A pôjde ešte raz na hodku poobede.Nech je riadne vyšťavená aby som sa aj ja vyspala. 😝

andreaber
17. feb 2010

Ahojte

tak aj u nás noc na nič, ale môžem si za to sama, lebo som skúšala, čo to spraví, keď Ľubke nedám v noci prsník. No spravilo to to, že vrieskala ako divá. Takže koniec experimentom, ešte trošku potiahneme na prsníku.

Vinka - gratulujem Chiarke k 7 mesiačikom 🙂

Dancat - ja som niekde počula taký názor, že detičky, čo chodia do škôlky si počas dňa v škôlke naplnia potrebu byť s deťmi a potom už väčšinou chcú byť doma s rodičmi.

dancat
17. feb 2010

Petik som rada,že to nebola choroba
jaaaj nech mate noci lepsie,bo to hrozne ked sme nevyspate,ja som bola ako mechom udreta......
Adi aj ja som to čítala,a náš Miško presne spada do tejto kategorie,lebo on nema ani potrebu niekde chodit..on už chce byt len doma a nikam nechodit a najlepsie ani keby k nam nikto nechodil...iba ak babka s dedkom....mame kamarata Tomaska, s ktorym sa predtym vedeli kraaaaasne hrat aj bol s nim rad,ale teraz uz ani s nim velmi nie.....radsej sedi pri mne.......no hadam to prejde zase časom...

sipcek
17. feb 2010

ahojte nespači,prajem vam nech sa skoro vystrabite z toho.Ja kedze som vecer zaspala s malou som potom do 3tej rana skusala jednu polohu za druhou 😀 skoda ze sama 😀 pred pol osmou sme vstali a teraz spinka.Boli sme doobedu trosku vonku ale bola zima tak sa sama pytala domov.
Baby neviete ako sa ma Sparocka?nie ze by som bola zvedava ale rada by som vediet ako to dopadlo s jej don chuanom,ci su spolu ci co.hm? 😕 Mam moznost napisat jej na FB ale ked ja neviem 😅 mam?

vinka
17. feb 2010

kriste sipcek jasné,že píš.ja neviem jej kontakt ináč by som jej už dávno písala.Napíš jej,že ako sa s Alexíkom majú,že nám tu velmi chýba.baby sa na nu pýtajú nech sa občas kukne.A ako je to s jkej priatelom čo sme jej radili. 😉

sipcek
17. feb 2010

tak ok,idem na to,dufam,ze sa teraz Saska nezobudi 😀 potom dam vediet 😀

sipcek
17. feb 2010

tak uz som jej napisala,vsimla som si,ze je Mgr.2.2.2010,tak sikovnica je. 😀
nam sa varia krupy,pani uz sa vytesujem ze si dam,ked to bude,mnamky mnamky 😀 darmo,uz mam kilo naspat,ja sa asi nikdy nezbavim toho traslaveho monstra v zrkadle,fuj ako huspenina.sama sebe sa nepacim.

vinka
17. feb 2010

Sipcek ani ja sa sama sebe nepáčim.Ale začínam si zvykať na realitu. 😕 No daj potom info ked odpíše.A je online? 😕

juliet221
17. feb 2010

caute baby tak sme nazad od doktorky maly mi schudol.mam strach. oktorka nam kazala kupit nutrilon. ☹

vinka
17. feb 2010

A mliečka máš dostatok?Je spokojný?Skús sa poradiť na dojčatách s Annag.Tam je téma dakujeme Annag.Ona je laktačná sestra a ti pomôže aby si kojila a aj aby maly priberal.Neboj nebude to nič hrozné.A ako dlho kojíš z jedného prsníka? 😕

juliet221
17. feb 2010

no hadam mam dost mliecka. maly mi but pri prsniku zaspi ako medved ze ho nikto nezobude abo sa odstrkuje. a pospi vecsinou aj 3-4 hodiny.tak neviem no. zajtra mame prist k doktorke na kontrolu kojenia ci ako to nazvala.idem skusit napisat tej annag uvidime co mi poradi dik za typ

vinka
17. feb 2010

ona ti isto pomôže. 😉

vinka
17. feb 2010

Zas to bude len môj večer? 😀 😀

petikd
17. feb 2010

Jooj Maji by som popísala 😉
Za chvíľu pôjdem asi do hajan,lebo sa chystáme ráno hokej kukať a potom idem na krčné nás objednať 🙂
Tak dobrú noc a primykám 😉

vinka
17. feb 2010

Idem aj ja.Tak kludne chod spať.Zamykám. 😉

sipcek
17. feb 2010

ahojte,mala sa nemohla ulozit,myslela som si,ze svokra sa ponukne mi ju uspat,ze s vami popisem ale nejak sa jej nechce tento tyzden.ma rozpozerane serialy pri ktorych aj tak drieme,ale co uz.
Vinka mam vas pozdravit,nemoze prispievat lebo zabudla heslo,tak preto.Ma sa dobre,takked budem nieco vediet tak pretlmocim.mame jedneho spolocneho priatela tak takto som ju nasla.nebola on line.
Julietka hlavne nevzdavaj kojenie a ak sa ti zda,ze malo pije,odsavaj ak mozes a mraz,alebo skus davat striekackou alebo lyzickou,len nevzdavaj kojenie,ja doteraz lutujem,ze som to tak rychlo vzdala.uz ked pre nic ine,tak ver,ze je to do penazi take umele mlieko.ja som prepocitala,ze krabica nutrilonu sa rozrobi priblizne na 5 litrov mlieka.tak uvidis,budem ti drzat velmi palce aby ste sa rozkojili.inak mne mala tiez vacsinou pri prsniku zaspala a preto si myslim ze sa mi prestalo tvorit mlieko.
no tak idem spat,lebo vas tu niet,mala by som si ist umyt riad aby som rano nemala vela ale pockam ci sa svokre nebude chciet a ked nie tak pojdem nato. 😝
zamykam

dancat
18. feb 2010

ahojte, ta to čo za vyhovorka,že heslo zabudla....šak sa prihlasim pod novym......bože sparocka toto nam nerob,najprv taky pribeh a nevieme koniec a my ženy takeeeeee zvedaveeee...teda ja som naozaj heheh
rano idem do prace a môj muž kukam sa oblieka a vstava,ja že kde ide a to hokej pozerat,dúfam,že miškovi cez prestavku aspon raňajky urobí 😀
No idem,dúfam,že ste mali lepšiu noc ako minuly a že ste trošku pospali.
Julietka držim palce s tym kojenim,môj maly mi presne tak chudol,ale on nespal,on vkuse plakal až bol bordovy......ale dodnes to lutujem,že som to tak skoro vzdala.....ale ked som videla ako chudiatko hladne hlce nutrilon tak som revala tiež............možno pri druhom sa zadari
No idem pekny den žienky

petikd
18. feb 2010

Ahojte 🙂
Dancat mi tiež celá rodina od 6 pri telke 😀 juuj ale nedobre to vyzerá ☹
Juli držím palce nech maý začne priberať,nech nemusíte nutrilon. 😉 Moja sestra pri neteri tiež musela prejsť na umelé,lebo Tami čo týžden to chudšia ☹
No dokukáme hokej a ideme do PP 🙂

sipcek
18. feb 2010

nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll,kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujzhhhhhhhhhhhhhhhhhf

sipcek
18. feb 2010

Alexandra Petrikovazfta

vinka
18. feb 2010

Ahojte-.Ta to čo to Sipcek.si sa nudila?

vinka
18. feb 2010

Do teraz tu nikto nepísal.No teraz už nebude isto nikto ked je stránka pretiahnutá.Koho to bude baviť. 😝

vinka
18. feb 2010

Sipcek a to si tam napísala meno sparocky na FB? 😕

sipcek
18. feb 2010

prepacte mi to,Saska sa hrala s tatikom a poslala to,je mi to luto,moja chyba,
vinka nie nepisala som meno sparocky,ona sa vola Dominika.joj ale ma to stve,ze to tu takto teraz je.

sipcek
18. feb 2010

este kolko prispevkov kym bude nova strana,vela vinka?

sipcek
18. feb 2010

ja sa budem snazit to nejak upravit aspon prispevkami,teraz je mala vonku ale potom zacnem pisat o sto sest aby sa cim skorej vypisala stranka a aby zasa bolo vsetko ok

sipcek
18. feb 2010

adminky vy to neviete upravit?

sipcek
18. feb 2010

uz pocujem malu vonku si vykecavat tak o chvilu skoncim a potom zasa budem pisat,joj paaani tak to ma ozaj mrzi

sipcek
18. feb 2010

no uz je doma tak pa poobede.

sipcek
18. feb 2010

vinka a ty mi nepomozes doplnit stranku?prosiiiim,pis co ti palce budu stacit,nech to rychlo prejde.
ale ked teraz pisem,aj som si zvykla,ze musim trochu poposuvat,ved to nie je prvy krat.