Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

gajana1
24. feb 2010

Ahojte
Dani to mi je ľuto že Paťko tak zle spi. Tomaško zle spaval pred tym ale od kedy spi na svojej posteli tak je to radosť doteraz sa budil na čajik a teraz vôbec už ani čajik nepotrebuje.

Baby mne je čoraz horšie ťažko sa mi dycha a nevladzem už nič robiť. 😉

danciacik
24. feb 2010

Jooj moja veď sa ti to už kráti. No vieš keby sme mu mali kde dať tú posteľ ale on má prakticky posteľ len to je manželská na ktorej spí so mnou.

gajana1
24. feb 2010

Ja viem aj tomi predtym spal na manželskej so mnou on vôbec v postelke od roka ani mi nemali kde dať posteľ ale vyiešili sme to rozťahovacou teraz je len taka ako postielka rozmerovo

danciacik
24. feb 2010

no ja som teraz tak pootáčala postele že ani postielku by som už nemala kde dať a Larka má klasickú veľkú posteľ tak neviem čo urobíme

vinka
24. feb 2010

Ahojte baby.Dani a ked teraz lárka nieje doma skús ho dfať spať na jej postel. 😉

danciacik
24. feb 2010

myslíš? no teraz spí už ale zajtra skúsim že čo to urobí.
baby pozrite čo som objednala detvákom:
http://www.abcknihy.sk/Kniha/vcielka-maja-kufri...
hrozne sa mi to páči.
Inak Paťo celé doobeda prereval a ani papať nechcel, tak sme šli spať a dala som mu kakao. 😒

juliet221
24. feb 2010

caute baby. dobra sprava . priberaaaaaaaaame.za tyzden sme pribrali z 4350 na 4515 😀 😀 😀 😀 uz som kludna.idem varit obed potom este nakuknem ale pojdem si s malym lahnut bo dneska sme mali zasa nocnu.javascript:addEmoticon(':-.','vBody')

vinka
24. feb 2010

Juliet tak super. 😉 Len tak dalej.No mne Chiarinka prespala dve hodky doobedu do 11.30 tak teraz pôjde až poobede spať. 🙂 No nezdriemnem si ale čo už. 😀

petikd
24. feb 2010

Juliet to je super,že priberáte 😉 teším sa s vami 😵
Jeej Dani to je super a aj puzzle,Damián má rád,tak možno aj ja objednám 😉

danciacik
24. feb 2010

Juliet to je super - dobrá správa. 😉
Peti aj mne sa to hrozne páči, ja som ich objednala 5 😀

petikd
24. feb 2010

5 😕

danciacik
24. feb 2010

hej 2 mojim deťom, dve kamoškiným a jedno mamkinmu krstniatku 😉

sipcek
24. feb 2010

ahojte,

juliet som rada,ze priberate,len tak dalej 😉

dani,tak vam budem drzat palce,nech sa da Patko cim skor doporiadku,ze si oddychne aj on a aj vy.Ja uz ked neviem co mam robit a premaha ma bezmocnost si stale hovorim,ze to nie je navzdy,ze vyrastie to moje decko z toho.

peti no tak dufam,ze bude mat chrup po muzovi,medzierku po nom ma urcite.lebo by som bola ozaj nerada aby sa trapila od odmala ako ja,kazdy utorok so strojcekom k zubarovi a v 17tke bez polovice horneho chrupu 😠

dnes sme boli s Anickou v skolke po prihlasku na zapis do skolky,Anicka spominala na casy kde mala skrinku...Moj muzik tiez hovoril,ze Saska musi mat skrinku kde aj on mal 😀 a hubku nakreslenu musi mat 😀 a ja ani nepamatam co som mala nakreslene,len si pamatam ze som odbehovala si podudlat dudasku 😀 😅

poobede ideme ku Anicke tak sa deti vyhraju,ja si dam kavu mnam mnam 😉

vinka
24. feb 2010

Anicka je z Ganoviec? 😕 Myslela som,že sa tam privydala ako ty. 😉 No už riešite škôlky.Ja tento rok ešte nie.Ale na další už aj Vivien pôjde do škôlky. 🙂

sipcek
24. feb 2010

Hej anicka je ganovcanka ako repa.Jej brat bol spoluziak mojho chlopa,chodili spolu aj do skolky,Borko ma este doma taku indiansku celenku zo skolkarskeho karnevalu,teraz ju bude Saska mat 😀 ale nosim ju ja 😀

sipcek
24. feb 2010

Ono vinka ani nase deti nepojdu do skolky tohto roku ale buduci,len tu sa robia zapisy v marci a beru deti v septembri,a my chceme dat od januara do skolky,tak zapis buduceho roku by bolo neskoro.ja ju nemam kde nechat aby bola doma do buduceho zapisu,iba ak firma kde robim skrachovala a ostala by som doma.a uprednostnovat budu deti predskolskeho veku,tak aby ratali aj s nami,preto uz teraz.

vinka
24. feb 2010

Ja som to pochopila.Ale som myslela,že Vivien nepôjde ako 3 ročná ale skoro ako 4 ročná.Aj tu musíš už vo februári si dať žiadosť ked chcešľ aby ti dieťa potom v septembri vzali.

vinka
24. feb 2010

No mne ten pc stále nejde dobre.Bude musieť mužík naspäť ho odniesť.No nič idem ja off a večer si vás prečítam. 😉

petikd
24. feb 2010

Sipcek ja som mala tiež strojče,vyrovnal ale medzeri medzi zubami nechal 😀 ja mám 22 zubov 😀 tak dúfajme,ze tie zuby naše deti podedia po tatíkoch,Damián má mandle po mne,tak zuby nech sú tatkové 😉
Sipcek a kedy nosíš tú čelenku? 😕 Si spestrujete život s mužíkom? 😀

robka
24. feb 2010

Ahojte som tu prvykrat ale predtym som tu obcas nakukla a cerpala z vasich rad a skusenosti 🙂je to nase prve babo - mame synčeka Samuela ma tri mesiace za tyzden takze vsetko je pre nas nove. Kazdy den je iny 😒 ...rada by som sa k vam pridala 😀 smiem? 😉

juliet221
24. feb 2010

samoyrejme budeme radi 😀

miavin
24. feb 2010

ahoooooooooojte babenky, ako sa máte?
robka - vitaj, napíš niečo o sebe - nech máme info...tešíme sa novej členke popradbabytuningovej členke...
ako sa mátee? čo nového?
my frčíme zajtra do pl a ostávam potom u našich.....
dani - držím palčeky

petikd
24. feb 2010

Ahojte 😉
Robka aj ja ťa vítam 😉 Sme radi,že si sa k nám pridala 🙂 Nemáš náhodou manžela Paliho?

miavin
24. feb 2010

Slovenskoooooooooooooo, Slovenskooooooooooooooooo heja heja heja Slovensko
baby - ráno povzbudzujte - potrebujeme to - bolo by super, hrať o olympijskú medailu!!! 😀

petikd
24. feb 2010

Mirka neboj sa,dnes som sa ráno vykričala,vykričím sa aj zajtra 😉 Ale nechcem sa moc tešiť,lebo vieš ked sa na niečo veľmi tešíš a potom to nevyjde 😉 ale palce budem síííííííííííílno držať 😵

danciacik
24. feb 2010

Baby o ktorej rános sa zajtra hrá? nemám prehľad.
Ahoj Robka vitaj, čo neprídu aj ostatné holky z pôrodnice Poprad, Kežmarok? Povedz im že ich čakáááááme.
Juuuj baby čo je dobré na zápal močových ciest? Raďte prosím

robka
24. feb 2010

Peti jasnééé Bendík Pali je moj muzicek ja som si aj myslela ze si to ty ale nebola som si ista 😀 a pekne ta pozdravuje 🙂

danciacik
24. feb 2010

Robka prepáč asi som sa sekla. Ja som myslela že si z témy Pôrod v PP alebo KK ale som sa asi zmýlila. Dnes som im písala nech sa k nám pridajú.
Tak nám napíš niečo o sebe.

vinka
24. feb 2010

Najprv chcem krásne privítať novú maminu. 😉 Robka vitaj medzi nami a tvojou povinnosťou je len písať a písať. 😀 😀 Lebo ostatné serú nato a píšem tu zväčša len ja.A ked niesom doma tak poprad na konci 😀 😀
No detváky boli hodku vonku ale sa jašili.Domov som ich nemohla dostať.Zapekaný chlebík dostali na večeru a už odfukujú. 😀 😀 Baby robím si pozvánku pre Damiána na prvé sväté prímanie 😉 Ako mám napísať že ich pozýva.Celé tak ako ked sa píše na svadobné pozvánky. 🙂

miavin
24. feb 2010

robka a odkiaľ presne si ? z PP? a aký Pali Bendik? bo aj ja jedného poznám....ale neviem....