Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
1. mar 2010

Juliet no hotový zoznam 😀 😀 No som to ja ale milujúca mamička.Damiánkovi som našla na nete test zo slovenčiny.Ja pôjdem s dievkami do kauflandu a Damiánko ked dorobí úlohy pôjde robiť test.Aby nemal vela volného času. 😉

miavin
1. mar 2010

ahoooooooooooooojte 😀

juliet221
1. mar 2010

tak to hej.detom treba vyplnit kazdu minuto bo daco vyrobia. to viem podla seba. tiez sme zo sestrou boli vsade de nas netrebalo 😀 😀 😀

juliet221
1. mar 2010

a este musi zabalit manzelov darcek kym pride z roboty ze ked ho najde aby nevedel co to je 😀 😀 😀

miavin
1. mar 2010

juliet - ako sa vám darí? nestíham to čítať.....

juliet221
1. mar 2010

ozaj baby neviete poradit de v pp abo z netu sa daju objednat jedle oplatky?

majuska1988
1. mar 2010

vinka ja uz nemam vela mlieka mne vobec prsniky netvrdnu neviem ona akosi nechce dakedy ani s prsnika v noci len preto asi chce lebo chce ist ku mne spat🙂

majuska1988
1. mar 2010

juliet inac gratulujem ku krasnemu synatorovi 🙂 prajem vam vsetko dobre 🙂 aj ked som si to trosku neskoro vsimla 😀

vinka
1. mar 2010

Majuska ani mne netvrdnú.tiež nemám vela.len tolko čo vypúije Chiara.Ked ona nechce mlieko jasné,že sa ti stratí.Juliet aké jedlé oplátky myslíš?

juliet221
1. mar 2010

na tortu . take rozne obrazky. uz som 1 stranku nasla ale chcem porovnat

vinka
1. mar 2010

No ja som tu raz jednu hodila ale neviem či tú čo máš ty.A v pp som nenašla nikde také oplátky. 😉 No v kauflande možno jak je na pečenie.Ale to je sa mi zdá marcipánová.Ale neviem či som ju tam videloa alebo si to mýlim z rakuskom.Lebo v rakúsku majú bežne také opátky v predajni. 😉

petikd
1. mar 2010

Ahojte 🙂
Jooj tak sme sa vytešili z pekného počasia,tak sme šli na prechádzku k starým rodičom,bola tam Tamarka,tak sa vyšaleli a sme šli domov.Zajtra sa ideme objednať na krčné,tak uvidíme či na to pristúpia 😉 Mne treba ísť tiež na krčné,neviem kedy pôjdem a kde,hrdlo ma bolí akoby som mala svalovku 😒

vinka
1. mar 2010

Petka tebe už vybrali mandle však.A čo cítiš sa lepšie od vtedy? 😕 No aj mi sme sa prešli do kauflu a späť.Majú tam múku po 5,70 tak som si priniesla 16 kg. 😉

petikd
1. mar 2010

Maji hej mám vybraté 😉 ,bola som odvtedy chorá len 1 a 1 nádcha.Len teraz neviem čo mi je tak ma ešte nebolelo 😒

vinka
1. mar 2010

No ja pôjdem do hajan o chvílu.Som unavená.Tu aj tak len všetke čítaju a nikto nepíše tak čo tu budem. 😝 😀

gajana1
1. mar 2010

Ahojte
tak čo to tu nezamknute?????
tak zamykam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adrina
2. mar 2010

brééé ránko..len sa ozývam,že žijem..ale nestíham ani žiť poriadne..samé stresy...lebo ešte ťahám dve práce... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
včera som bola na pohotovosti s Matúškom, zápal priedušiek....a prídem domov a Damík vo vysokej horúčke 39,5 😝 😝 😝 😝 😝 nekašle ani nič...len horúčky..aj v noci..tak neviem,čo mu je.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 6chorobu sme mali...žeby zuby..alebo..joj ale som nešťastnica nešťastná 😢 😢 😢 😢 😢

vinka
2. mar 2010

Ahojte baby.Adi ta čoto joj nech sa ti chlapci vyzdravia.no idem ja vfon krásne vonku tak nech sa chiara lepšie vyspí. 😉

miavin
2. mar 2010

ahojte
adrina - júj tak prajeme skoré uzdravenie chlapcom....
nás dnes čaká dokyna - budú nám brať krv a očkovať, ide nám druhý horný zúbok, takže budeme mať perno... 😒

vinka
2. mar 2010

Ahoj mira tak vela šťastia a málo plaču dnes. 🙂

mammy81
2. mar 2010

ahojte babule,

Mirka tak vela stastia u dokiho 😉

Vinka no ono bolo u nas vcera tak krasne a dnes uz vyzera ze sneh sa este dovali 😀 😀a ja som sa vytesovala ze uz jar ide 😠

ako sa mate??

vinka
2. mar 2010

Mammy fajn a vy?No u nás dnes je úplne jarné počasie.Ale sestra mi tvrdí,že má prísť ešte sneh. 😒

gajana1
2. mar 2010

Ahojte kočky
poradte mi nejaku cukrarsku vyrobu v pp kde sa daju kupiť figurky na tortu a farbivo lebo ja som chora z popradu neviem čo kde kupim normalne zvažujem sadnuť do auta a isť do SNV.

danciacik
2. mar 2010

ahojte kočky.
Gabi, potravinársku farbu na tortu kúpiš na západe v Limbe v drogérii a figúrky hm to neviem žeby tesco?
ako sa máte?

gajana1
2. mar 2010

Dani diky skusim pozrieť v tescu tie figurky ale ked mne sa tak neche chodiť po obchodoch najradšej vojdem kupim idem 😀

vinka
2. mar 2010

Gajana možno aj v kauflande kúpiš.No aj v leopoldove je cukráren pri nabymaxe a tam som tiež niečo zazrela.No ideme mi do poradne.Lebo som dnes volala s dr.že Chiara ešte nesedí ☹ ☹ a kázala prísť,že nás pošle na rehabku. 😒 Tak snád sa rozbehne cica moja. 😒

miavin
2. mar 2010

ahojte, tak sme po očkovaní, aj krvičku nám brali - ach bože to bolo kriku, plaču - až mne sa chcelo plakať, ale držala som sa, malý sa aj naobedoval pred chvíľkou, zatiaľ neteplotujeme, lebo som mu hneď šupla paralen a obklady....tak uvidíme, ďakujem, že ste na nás mysleli
fany - ako sa máte? čo nového v ďalekom kraji? 😀