Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

adrina
25. nov 2009

vinka..ta mi nehovor..že nezamnkneš a zdrhneš🙂

vinka
25. nov 2009

Nie starému som farmu orala. 😝 😀

sipcek
25. nov 2009

ahojte,no konecne ma pustil muzicek na net,este ste tu niektora?

sipcek
25. nov 2009

vinka tebe tvoja farma nestaci,ty si vo vsetkom taky megaloman? 😀

vinka
25. nov 2009

Adi to bude tak na rýchlo.Lebo v pondelok príde o 13 zo školy len domov.naje sa a kým prídeme je 14.A hodinu posedím a letíme naspäť do mesta.Jedine tak.Súhlasíš? 😕

sipcek
25. nov 2009

no ako citam,tak vam bolo veselo 😀 skoda ze som tam nebola ale hadam sa mi nabuduce podari prist,ani neviem co je s Anickou,nemozem sa jej dovolat,dufam,ze sa ma lepsie a Marosko nechytil chorobu od nej.
jaaj tak by som vas uz chcela vsetky vidiet,kedy sa bude robit stretko?

sipcek
25. nov 2009

ok,tak idem spat,tak mi drzte palce,idem si aj po vysledky mag.rez.a ked stihnem este na ultrazvuk cicusiek 😵 tak pa a zamykam keby nieco.

adrina
25. nov 2009

vinka...bývame vedla školy..takže pekne damiana počkaš pred školou a dojdete ku mne 😀 😀 😀

adrina
25. nov 2009

5min od školy presnejšie..však ešte nejako dohodneme 😉 😉 😉

juliet221
26. nov 2009

dobre ranko. odmykam
ta vy ste sa vecer zasa rozpisali.a divim sa do akej pisete to ja uz davno spim 😀 ja uz pri spravach zaspava. to chodenie do roboty ma vycerpava.uz verim ze ne na darmo sa chodi tak skoro pred porodom na matersku.zdalo sa mi to skoro ale teraz sa uz tesim 😀

vinka
26. nov 2009

Ahojte cicky moje.Juliet to sa tešíš nie na to,že nebudeš robiť ale,že budeš s nami lobzovať. 😀 😀
Adi sdohodneme potom. 😉

dancat
26. nov 2009

ahojte žienky, vinka dakujem za recepty,skusim to urobit,lebo ten kolač bol fakt úžasny....
dieťa v škôlke,mm som tam medzi zubami povedala,že by mohol ist konecne zistit kolko by nas stala ta stavana skrina do tej chodby, alebo ostaneme pri tych "stavanych krabiciach" som zvedava co vybavi..........
cez obed pobeham po meste,11 decembra mame zaver roka a ja neviem,ale mne z roka na rok sa tie veci v mojej skrini zmensuju a zmensuju .......

vinka
26. nov 2009

Tie stavané krabice ma stále vedia tak dobre rozosmiať. 😀 😀 😀 😀 Ale dajte si to patentovať.Možno sa to uchytí 😀 😀 Bože nechala som deťom zjesť ten dekel čo mi praskol a Vive je to málo a vyťahuje mi aj perníky zo stromčeka. 😠 Idem ten zvyšok skryť lebo vyje všetko. 😝

vinka
26. nov 2009

Dancat to bude asi tou krízou,že sa ti v skrini veci zmenšujú. 😀 😀

juliet221
26. nov 2009

no my sme si toho roku davali robit vstavanu skrinu dlha 3.20 m nas vysla na 790€ este by sme chceli do chodby no uvidi sa . teraz cez vykend by sme chceli dokoncit kuchynu hlavne potom sa uvidi 😀

dancat
26. nov 2009

no my mame v chodbe take dva vyklenky,tak z toho chceme skrine,tak to asi u nejakeho stolara treba objednat........uvidim co dnes na to povie mm.........

vichrica
26. nov 2009

Ahojte. Laura mi dnes spí aj doobeda. Spí si teraz ako chce 😒 Torta sa už pečie 😵. O chvíľu sa chystáme na prechádzku a poobede ideme ku svokrovi.
stresmenka, miavin, danciacik - ďakujem
vinka - super, že ste sa bavili. Pekné fotky. A inak ten perníkový domček je na zjedenie 😉

adrina
26. nov 2009

ahoj babeny..ja v robote oxidujem, ale dnes to nevyzerá na veľké výkony 😉 😉 😉 😉 😉
kati..ja som za neslušnú..zabudla som zablahoželať k meninkám včera..tak z meškaním len všetko naj naj naj 😵 😵 😵 😵 😵
akurát mi blahoželali ešte k narodkám zvyšní kolegovci, tak zuzi, bude aj vííínko 😉 😉 😉 😉
tak ako baby,kto sa ešte nahlási na návštevu ku mne, dancat??

adrina
26. nov 2009

vinka...a v stredu ti to vyhovuje,keď damian nemá trening???

petikd
26. nov 2009

No tak ná s objednali na 15.12.Dala mi na výber,alebo ho dám uspať,v to prípade by sme išli až po novom roku a na 3 dni.Alebo v lokálnej anestéze a ešte v decembri a na jeden den.Tak som vybrala tú druhú možnosť 🙂

tomaslavka3
26. nov 2009

ahojte,no tak ste v 5.ke
majte sa krasne a myslim na vas 🙂 🙂 🙂

majuska1988
26. nov 2009

ahojte maminky prajem dnes pekný dnik. chcem sa vas opytat ci neviete ako je to s pasmi pre deti lebo chceme ist na navstevu do ameriky. ci im treba urobit pas alebo len zapisat. dakujem :o)

juliet221
26. nov 2009

od 5 rokov musi mat svoj. do 5 zapisany v pase 😀

vinka
26. nov 2009

Adi ano bude mi to viac vyhovovať. 😉 Bolo by to lepšie ak je to možné. 😉 Ale ja ťa nechcem zaťažovať moja.
Majuska jaká supriš dovolenka.No Juliet má pravdu.Od 5 rokov musí mať svoj pas. 😉

dancat
26. nov 2009

tak ja asi nepridem,bo ja kym sa vykmochtim z prace a dam dokopy maleho tak kym by sme vysli na juh tak je aj 16.00 a viac...........uvidime,ale skor asi nie ako ano............aj ked rada by som.........

vinka
26. nov 2009

Juj ale vás je tu vela. 😝 😀 😀

juliet221
26. nov 2009

na mna dosla kriza musela som letiet do billy si kupit daco sladke 😀

majuska1988
26. nov 2009

tak potom super ze staci len zapisat. hej vinka super dovolenka len drz palce aby sme si stihli rezervovat letenky lebo sviadkovat chceme tam 🙂

juliet221
26. nov 2009

ozaj neviem jak to je teraz ale netreba viza do ameriky?

vichrica
26. nov 2009

Práve sa napchávam tortou 😅
adrina - to nič. Ďakujem. A kde to Ty vlastne bývaš? My by sme sa možno aj pridali na návštevu tak po 15 h, keď nebude Laura spať.