Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

vinka
6. apr 2011

@bambusko dakujeme.Isto sa niekedy zastavím ked budem mať po skúškach.A možno vo Vivine objavým nejaký tvorivý talent 😀 😀 😀 😀

norikk
4. máj 2011

ahojte, chcem sa opytat, ci je v PP nejaky obchod s tehu oblecnim, kde by som nasla aj tricka na dojcenie??

vinka
8. máj 2011

@norikk je v meste mamička.No ak ešte je 😀 Ale či tam majú aj trička na dojčenie to netuším.Ale mali by mať.Je to origo tehulkovský obchod 😉

zdenka_pp
24. máj 2011

Ahojte, vidím, že tu už dlho nikto nebol. No skúsim sa opýtať... Môj gyndoš vraj má akési zdravotné problémy, neviem, ako to bude u neho ďalej fungovať a tak hľadám informácie o iných gynekológoch. Neviete mi poradiť? Potrebujem ísť aj na preventívku a keďže by sme sa o pár mesiacov chceli pokúsiť o ďalšie bábo, tak by bolo fajn, už mať nejakého v zálohe.
Ďakujem

vinka
26. máj 2011

@zdenka_pp ja chodím ku kelemenovi a som spokojná.Aj s Chmelovou som bola spokojná len tam je debilná čakačka.No Kramám eee.tam som bola u neho a nebola som spokojná.Ani zo Zuštiakovou.A nepočula som dobré slovo ani na Adamkoviča od báb čo tam chodia.Vojtašák neviem ešte niekoho som nespomenula?A škodová ked ešte robí tak tiež nieeeeeeeeeeeeeee. 😀 😀 😀 😀 😀

mafia102
26. máj 2011

@zdenka_pp ja chodim k Vojtassakovi a som s nim zatial spokojna.

tami_tami
26. máj 2011

@zdenka_pp ja tiez ako vinka - Kelemen - tiez vsetko o.k bez problemov 😉

zdenka_pp
27. máj 2011

@vinka
@mafia102
@tami_tami Ďakujem baby, o tom Kelemenovi som ešte ani nepočula, rozmýšľala som nad Vojtašákom alebo Raučinom, (vraj má svoju vlastnú ambulanciu), ale obaja sú na druhom konci mesta. Asi sa skúsim popýtať na Kelemena, on je v nemocnici, tak to by nebolo tak ďaleko (zistila som teraz na nete 🙂 )

vinka
27. máj 2011

@zdenka_pp on je starý už doktor.tak niekomu to vadí.Ale mne nie.Je odborník a páči sa mi,že ked mi vyšetroval prsia nepozeral na ne ale sa sústredil nato čo hmatal.Bolo vidieť,že to robí odborne.A je aj onkogynekolog takže mám pocit,že som si dobre vybrala. 😉

ajjkas
27. máj 2011

@zdenka_pp ahoj ja chodím ku adamkovičovi a som spokojná,chodím vlastne k jeho žene,ale teraz v tehotenstve má on poradne,no a ja som s ním spokojná,no ale každy ma ine skusenosti,ale ja si myslim,ze na kazdeho by si nasla aj dobre aj zle ohlasy tak uz si len vybrat koho mas blizsie 🙂

tami_tami
27. máj 2011

@zdenka_pp za malo... tak ako vravi vinka ja to tiez tak beriem ze je stary no skuseny - tak som aj malemu doktorku vyberala 😉 mne sa paci jeho pristup nikdy sa neponahla aj sono kludne aj 10 minut ti poukazuje pri tehu a tesi sa z toho.... a dokonca k nemu chodila este moja mamka ked cakala mna 😀

zdenka_pp
28. máj 2011

@vinka To mne môj gynekológ prsia ani raz nekontroloval. A keď som mu počas tehu povedala, že si tam niečo cítim, tak len povedal, že to bude určite mliečka žľaza. Ale ani sa nemrkol.
Ale pravdou je, že radšej by som chcela mladšieho gynekológa.

vinka
28. máj 2011

@zdenka_pp no mna poslal na ultrazvuk prsníkov tak pred tým mi vyšetroval prsia.Ale to nebolo počas tehu. 😉 Ono aj Adnan Sadee je dobrý odborník.A nieje starý ako Kelemen. 😀 😀

@tami_tami on bol gyndoš aj mojej svokry tak mna podla priezviska ešte pozná.Lebo sú z jednej obci 😀 😀 😀 😀

zdenka_pp
30. máj 2011

@vinka ďakujem za info

monkapp
17. jún 2011

ahojte mamičky. Je tu niekto, kto má skúsenosť s detskou opatrovateľkou? Nechcem dávať drobca do jasiel, chcela by som k nemu nejakú pani/slečnu. Prípadne, viete mi dať na niekoho dobrý tip?

vinka
18. jún 2011

@monkapp no ja som dávala syna jednej pani ale už by som nedala viac.Nebola som spokojná. 😒

luciasek83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkapp
18. jún 2011

@vinka mozem sa opytat, preco? Bola to starsia/mladsia pani? Jej prax? Odporucania? Kolko malo Vase babo?

vinka
18. jún 2011

@monkapp No syn nemal ešte ani 2 roky.a nosili sme ho ku nej.Ona bola na materskej.Len ja som nemohla vyberať potrebovala som súrne.zo dna na den.Možno ked si vyberieš podla odporúčania tak budeš spokojná.maly fest plakal ked k nej chodil a ja som nechcela aby mu obliekala veci svojho syna.Mal dosť svojích veci.A ja som si pri nom dosť potrpela na veciach.Som mu z nemecka nosila veci.A sem tam jeho veci zabudla u seba a malému obliekla veci svojho syna.Aj pančužky nechala si raz jeho úplne nové.A ked som ju pýtala veci všetke,že tam už nepríde aj papučky som spomenula aj pančužky tak mi ich zbalila a bolo vidieť,že boli oprané aspon 10 krát.no nebola som spokojná.A prečo nechcete jasle?a to chcete aby chodila dotyčna k Vám?

monkapp
18. jún 2011

@vinka este nie sme rozhodnuti, ci budeme nosit my k nej alebo ona pride k nam. Jasle nechcem, lebo maly bude mat 1,5 roka, ked nastupim do prace naspat. Zda sa mi este moc maly na jasle. A s jaslickami, resp. skolkou prichadza kopec chorob a ja si nemozem dovolit byt kazdy mesiac na marodke s malym, manzel zase vela cestuje. Znamym sa opatrovatelka osvedcila. V tomto smere skoda, ze som sa prestahovala z Kosic. Tam by som vedela, ku komu ho dat. Najlepsie by nam bola pani na niekoho odporucanie, prip. aj mamicka na MD/RD, preto som vlastne napisala sem. Inzeratov na nete som nasla dost, ale vsetko su to mlade zabky, kt. akurat tak vymienali plienku raz za cas sesternici alebo bratrancovi (nic v zlom 🙂), pripadne studuju. To veru nechcem.

vinka
18. jún 2011

@monkapp hej jasné to chápem. 😉 ale zas tá dotyčná pani čakala 3 dieťa a bola tehu a ked som prišla pre malého a som zvonila z dola.Som chcela ísť hore pre kočiar,že nie ona mi ho donesie.ma nikdy k sebe nepustila.Som bola úplne mimo,že prečo.No ved možno sa ti podarí.Skúsim napísať do našej súkromnej témi či niektorá sa nepodujme nato. 😉 alebo či niektorá nevie o niekom.

monkapp
18. jún 2011

jeej, tak to Vam budem velmi vdacna 🙂. Dakujem, ste velmi mila 🙂

maranat
7. júl 2011

Ahojte Popradcanky 🙂 Nakukla som troska k Vam. Pred 3ma tyzdnami som sa prestahovala do KK, tak hladam nejaku "kamosku" aspon na kus reci. Smiem sa k vam pridat? 😀

jankadanko1591
19. júl 2011

@maranat ahoj pozeram ze tu dlho nik nebol asi..:D....no a co to ze z Piestan do KK?...do PP chodievas?

vinka
19. júl 2011

@maranat
@jankadanko1591 jáj baby vitajte.teraz už pracujem tak tu často nechodím. 😀 😀 😀 😀 😀

jankadanko1591
20. júl 2011

baby mam otazocku..🙂...neviete niekto nahodou kde v PP robia 4D ultrazvuk??

mafia102
20. júl 2011

@jankadanko1591 Mudr. Vojtassak

jankadanko1591
20. júl 2011

@mafia102 dakujem a to v PP len u neho sa da ist na 4D?nikde inde?

mafia102
20. júl 2011

@jankadanko1591 no ja neviem, ci sa da este niekde inde ist, ja chodim k nemu, a viem, ze on berie aj pacientky, kt. k nemu nechodia.

jankadanko1591
20. júl 2011

no prave to som nevedela ci beire aj ine pacientky..a nevies ma toho vela?keby som sa objednala tak ako dlho asi budem cakat?