Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

anickamaros
13. nov 2009

Babenky tak ja Vas vitam u novej teme a dufam ze bude pokojna a bez konfliktov 🙂

zuzanka38
10. dec 2009

zdeni dufam že ani tak skoro mažť nebude lebo prídem o cicky 😀 mne patrik od necelého 1 roku spal už celú noc, a mlieko nepil asi od 8 mesiacov v noci iba ked tak tak čajík ale tak od 10 mesiachoch spal celp noc takže on bol zlatý zato miško mi to vracia 😠 dani ved počítaj rok kým vynosíš a rok je este malý takže nemá problema 🙂

zuzanka38
10. dec 2009

no dani žeby som ešte aj vstávala 😝 😠

danciacik
10. dec 2009

Zuzi ty si dnes zjedla vtipnú kašu? Je pravda, že chcem zadovážiť pre deti nejak poschodovú posteľ ale postieľku chcem spratať a nie dať tam ďalšieho drobca.

zuzanka38
10. dec 2009

dani ja mám na ozdobu postielku spí pri mne tak to vriešiš tka a postielku možeš spratať 😉

danciacik
10. dec 2009

no tak keď máš postieľku na ozdobu tak tam treba ďalšieho prcka nie 😀 ?

zuzanka38
10. dec 2009

ale daj pokoj! 😀 ja bruško nezávidim 😉

zuzanka38
10. dec 2009

keby boli náhodou dva tak ti postielku požičiam 😉

danciacik
10. dec 2009

ok vyhrala si ja nemám slov.... 😀 dobehla si ma.

zuzanka38
10. dec 2009

no tak kedy????

danciacik
10. dec 2009

o dva-tri roky - najskôr 😀

zuzanka38
10. dec 2009

no dobre no.

danciacik
10. dec 2009

a ty nepožičiam postieľku ja tebe? 😀

vinka
10. dec 2009

Kriste to ste kedy tolko popísali.No Zuzi ja nejdem na stále pracovať to je len na týžden brigáda.A bude to poobede od 14 do 19 😉 Idem tam zrelaxovať. 😀
Zdeni od 17 začínam. 😉 Mne tržbu neurobíš lebo ja budem len baliť ale Adi hej. 😉

petikd
10. dec 2009

Ahojte tééda ale ste toho popísali 🙂
Zdeni New Yorku knihu som kúpila.A s tým žeriavom máš pravdu,aj my máme doma,neskutočná zábava,ale už sme to prenechali Damčovi 😀
Jooj baby bola som dnes u dokyho a neviem či pôjdeme vybrať tú mandlu.Má zlé výsledky z krvy,že vraj je skoro chudokrvný,ale má tam aj nejaký výslodok 50,ale doktor povedal,že to ešte nevidel,žeby niekto tolko mal,že možno sa stala chyba,tak zajtra zase na krv a mám pýtať hned výsledok.Držte palce,lebo to je hrozné,jak sa mu zle dýcha 😒

zdenocka
10. dec 2009

Vinka, tak pridem po 17-stom 😉 . Jeej, super, ze mi to zabalis 😅 .
Petikd, a o com je ta kniha? My ten zeriav kupime okolo 3 roku, teraz by ho asi polamal 😖 . OOO, to vazne ma zle vysledky? Hrozne drzim palceky, ze sa stala chyba a ze vsetko bude mat Damianko v poriadku, a ze vyberte toho 15-steho tu mandlu.

petikd
10. dec 2009

Zdeni dakujeme 😉
No tá kniha je taký sprievodca, 😉 celkom dobrá,len škoda,že po česky

andrejka10
10. dec 2009

Petikd, bože, aké zlé výsledky??? ☹ Neznášam, keď niekto urobí chybu, potom nás zbytočne plašia a my máme strach, aby bolo všetko ok. Ešte teraz mám čerstvo v pamäti, keď mi vyšli zlé výsledky z krvi v tehu a mi povedali, že malá Sára bude mať zrejme Downov syndrom. Preplakala som veľa dní ☹

danciacik
10. dec 2009

Peti jojoj dúfam, že budete mať dobré výsledky.

andrejka10
10. dec 2009

A musím dodať, že zbytočne. Ale to potvrdila až amniocentéza, že Sárina bude zdravá. Ale načo to všetko bolo dobré?? Akurát veľa strachu.

andrejka10
10. dec 2009

Joj, maminy, no malá sa mi práve tak pokakala. 😒 Všetko špinavé, košielka, overalik aj sedačka. No úžasné sú tie pampersy. 😠 Nemajú v zadu gumičku a tak všetko ide von. A ževraj pamper activ ........... a keby že sa to stalo len raz....... . Utekám to dočistiť 😀 , lebo mi treba ísť po malú do škôlky. Tak tu pekne píšte aby som mala čo večer čítať. 😉

danciacik
10. dec 2009

Andrejka vykašli sa na pampersky, kúp malej babylove ako kopec z nás a uvidíš že neoľutuješ, cenovo lacnejšie a kvalitou lepšie 😉

sipcek
10. dec 2009

ahojte,ale teda ste toho popisali,to aby som sa vecer nenudila,co? 😀
som len polievku urobila na obed,bola tu anicka tak sme kecaliiii az sa mi z huby prasilo,ked odisla akurat Borko vstal,tak,zemi ju vezme dat spat a potulkame sa,ja rychla akcna zena do vane a chlop spi 😠 ale necham ho,idem zehlit,nech ma prejde chut,ved vianoce o chvilu tu,nech sa mam na co tesit 😀
tak sa Zdeni uvidime na obecnom urade 😉

andrejka10
10. dec 2009

Ďakujem Danciacik, určite vyskúšam, lebo s tými pampersami nie som vôbec spokojná. My sme používali tesco - tie fialové a boli super. Ale teraz ich "vynovili" sú v zelenom obale a už sú na figu. 😒 Sú tenšie, menej sajú a fialové mali v zadu gumku, tieto zelené už nie. A tie babylove sú z DM?

sipcek
10. dec 2009

andrejka v DM maju,ja ich sice nepouzivam,mam zvyk na tie tesco plienky.ale pampesky som davala len v porodnici,mne sa zdali byt zbytocne prehnane drahe.

vierapp
10. dec 2009

Ahojte, ale od rána sa tu popisalo.....škoda, že nemám možnosť si viac s vami popísať.....
stresmenka, ďakujem za privítanie 🙂

danciacik
10. dec 2009

Andrejka áno sú v DM-ku a myslím že 3/4 z nás čo sme tu ich používame. A sú fakt super ja som veľmi spokojná na celú noc Paťkovi mi stačí jedna. A cenovo sú dosť priateľné.
Tie Tesco som používala pri Larke ale potom strácali na kvalite a pribúdalo na cene tak som ich vymenila za Babylove a tie zatiaľ nesklamali
Dani-Sipcek - človeče tí chlapi 😀

sipcek
10. dec 2009

vierka a ked je svagor v skole nemas moznost pisat?

sipcek
10. dec 2009

Dani ahoj 😀 no,mozno vyskusam aj ja Babylove,musim Sasku prebalovat cez noc,lebo ma plnu plienku 😀

danciacik
10. dec 2009

Dani skús moja, fakt sú super 😉

sipcek
10. dec 2009

Dani Saska ma vsetkych 20 zubkov,uz len keby sme sa nehadali kazde rano a vecer pred zrkadlom,ze ako si ich umyva,potvorka nechce si cistit zuby ale ja som tvrda mater 😀