Poradíte mi dobrý parfém?

ewka0012
23. nov 2011

ahojte,viem ze toto sa moc tehotenstva netyka ale potrebujem radu,chcela by som si objednat vhodny parfem,nejaky zensky lahky sviezi kvetinovy.nemam moc rada sladke,tazke ani koreniste vone.som v 32tt tehotenstva a normalne vone co som doteraz pouzivala mi nejako smrdia.mam take klasiky s avonu a oriflame,escadu co som si kupila cez leto odlozim na dalsie,je taka letna.viete o niecom co nie je moc vtierave,ale jemne,a dlho vydrzi?moze byt aj drahsi,taky co by mi teraz nesmrdel a co sa hodi aj pre buducu maminu.ved idu Vianoce nech si manzelovi rozkazem darcek.diki

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonka1981
1. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Dior Jadore su sladke hrušky, aspon pre mna nic moc. teraz som v jednej parfumerii vyskušala toto a velmi sa mi to zapačilo. https://www.notino.sk/bottega-veneta/eau-de-velours-parfumovana-voda-pre-zeny/ myslím si, že už viem, čím a ako budem voniat celu zimu

essenceee
17. okt 2018

nejrijde mi to ako hrušky, ale sladke to je, máš pravdu. Mne sa velmi pači parfem, ktorý ma flakon ako ženska lodička-topanka. velmi pekne vonia. Mate ho niekto vyskušany?

sonka1981
2. dec 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

aby vam parfem vyhovoval, tak ho treba skušat na ruku, teda na zapastie, aby človek zistil, ako dlho to na nom vydrží, ako to na nom vonia. Idelane si objednat nejaku vzorku o velkosti 1ml, 5ml a 10 ml a vyskušat si to

mareri
11. dec 2018

@sonka1981 kde taketo male vzorky objednavaš? alebo, kde sa to dava?

lenadka
11. dec 2018

@mareri napríklad essens má takéto vzorky, za 0,40€ jednu.

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
15. jan 2019

@magda15 To sú napodobeniny.

lenadka
15. jan 2019

@magda15 firma má rôzne pobočky po svete aj na SK, ČR. V ČR sú vyrábané výživové doplnky ako colostrum, probiotiká, lactoferin, rôzne gély. Parfémy im vyrába firma Seluz, ktorá vyrába parfémy aj pre ostatné svetové značky čo poznáš bežne z pargumérii. Momentálne napríklad sú v Paríži vo Versailles https://www.easyfairs.com/adfpcd-paris-2019/adf...
O firme prečítaš viac na www.essens.sk
O firme Seluz je tiež toho na webe dosť, je to naozaj krásna továreň keď som si pozerala fotky na webe len som oči otvárala, majú všetky potrebné certifikáty, kontrolu kvality. Ja som ostala essens pozitívna, mne už niet pomoci 😋🤦

12romi34
5. mar 2019
Používateľ 12romi34 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 12romi34.

prave tych napodobenin sa tiež dost bojim. Takže viete niekto poradit naozaj kvalitny obchod, alebo eshop, kde sa da kupit naozaj kvalitny parfem ?

mareri
29. júl 2019

velmi dobrý je Hermès Elixir Des Merveilles