Poradíte šikovnú kosačku pre ženu?

janinah
18. apr 2015

Ahoj,potrebujem kúpiť kosačku na kosenie záhradky cca 50 m2 ,ale neviem akú a podľa čoho vyberať.Akú doma máte a osvedčila sa?Prosím konkrétnu značku,vďaka.

spinoscapularnabeta
18. apr 2015

urcite bez elektrickeho kabla a s pohonom. ja sa trapim zo snurou ako debil a o tlaceni ani nehovorim. Viac neviem poradit 😉

karkulka111
18. apr 2015

zalezi do akej ceny... teraz je velky vyber ale urcite odporucam benzinovu s pohonom.. najprv sme mali strunovu a tiez bola dobra pokosis s nou okolo mura,plota alebo stromu... tak iba na to ju teraz vyuzivame, mame sem tam strom a pri plote sa neda tak dobre vykosit ako s pohonom ... no ak sa vam da dobre pokosit uplne pri plote tak ani nerozmyslam a beriem kosacku s pohonom ...my mame z mountfieldu a zatiaal funguje jak ma aj jednu aj druhu kosacku 😎

ivetlo
18. apr 2015

Ako baby písali, tak určite benzínovú a potom čo sa týka s pohonom, tak na plochu ktorú si napísala je to podľa mňa zbytočné. A hlavne ak je to roviny, tak škoda preplatiť pohon. Lebo to budeš kosiť max 20min takú plochu. Značky ALKO je v našej rodine overená. Treba pozerať na výkon motora a šírku kosenia. napr. http://www.al-ko.com/shop/sk/produkty/travnikov...

kris121
28. apr 2015

ja som si kupovala benzinovu aj predtym sme mali a kedze mam trochu svahovity teren tak tentokrat s pohonom. je to pre zenu super vec nemusis tlacit tazku kosacku kedze tie benzinove maju podstatne vacsiu vahu koli motoru ako elektricke
mam velky pozemok ked kosim vsetky tri plochy naraz trva mi to 3h 45 min takze taka kosacka je k nezaplateniu a aj ked mas mensiu plochu faktom je ze za ten pohon si priplatis ale ked beha zena s pupkom ako ja teraz je to k nezaplateniu 😜 a investovat do veci ktore ti zivot zjednoduchsia je podla mna k nezaplateniu
co sa vyzinacky ci krovinorezu tyka tak benzinovu mam tiez husqarnu ale je to na mna tazke ledva to udrzim aj ked si ludia myslia ze na malu plochu to je sikovne a hlavne popri muroch je to blbost lebo celu tarchu mas zavesenu na tele to si treba uvedomit
na tento pripad som si kupila hracku v lidli aku vyzinacku za par supov a je lahka taka pre zeny