Poraďte, čo darovať k promócii

denisocka
14. júl 2008

prosím všetkých - hlavne ktorí promovali, (nie tých čo darovali) čo vás potešilo,čo je taky vhodny dar?????

švagrina skončila teraz školu a pozvala nás na slavnostny obed k ním,tak neviem čo take asi kupiť 😖

len kvety prosím nie 😝

bambulik
14. júl 2008

moje sestřenice promovala a měla největší radost z řetízku na ruku a ze svíček
nebo se jí přímo zeptej

aponchie
14. júl 2008

bratranek mel radost z penez v obalce 😀

denisocka
autor
14. júl 2008

no hej,koho by dbes leniaze nepotešili,lepšie ako nevhodny dar 😉 ,už len neuraziť malou sumou 😅

s.arik
14. júl 2008

hmm, kdo promoval. já promovala dvakrát, ale jenom bakaláře. žádná oslava, žádné dárky, jen mhd mi dal marlenku, mňáááám 😉 my to nějak neřešíme...

denisocka
autor
14. júl 2008

sarik 😀 šak aj švagrina je Bc, a robi len obed doma a 25 ludi k tomu 😅

gedren
14. júl 2008

Ja bych teda od nekoho, kdo nejsou rodice/partner necekala nic vetsiho nez kytku... (pripadne ekvivalent kytky ve forme flasky, bonboniery..). My jsme treba kamaradum vzdycky nechali uvazat specialni kytku ;), kamaradka napriklad vzdycky rikala, ze jako je blby, ze je ta kytka jen na ozdobu, tak jsme ji dovnitr nechali umne naaranzovat svazek redkvicek, byla nadsena 🙂 Kamarad zase rad chlasta ;), tak jsme nakoupili malilinkaty flasticky s ukazkama alkoholu, a ty jsme tam taky nechali dovnitr naaranzovat, bylo to super. Pak kdyz promoval muj manzel, tak jsme mu (s tim kamaradem, co predtim dostal ty flasticky 🙂) vyrobili vlastni darkovej kos 🙂, proste jsme koupili proutenej kos a do nej nacpali spoustu veci, co ma rad, dolu pivo, na to cokolady, a ruzny dalsi blbosti ani ne na jidlo (indulonu, diar na dalsi rok, proste co nas tak napadlo, ze by ocenil...) a to taky melo velkej uspech 🙂

aponchie
14. júl 2008

no ja si myslim,ze to neni zadna tragerie .navic bratranek nikoho nezval to platili obed jeho rodice a pozvali babicky a sourozence takze babky davaji prachy to je jasne a rodice asi taky a kamaradi jestli je zvou na obed tak nejakou pozornost anebo se normalne zeptam ,lepsi nez strilet od boku a da se vymyslet dost veci zalezi z jake situace se vychazi 😀

denisocka
autor
14. júl 2008

gedren-parada,už len zistiť do piatku čo ma rada švagrina 🙄

aponchie
14. júl 2008

ty nevis ani zhruba co tva svagrina ma rada? 😅 ja tu mou nemam moc rada,ale vim co se ji libi 😀

denisocka
autor
14. júl 2008

aj ja viem -pletky 😒 ale tie sa darovať nedaju

miresta
14. júl 2008

miresta- ahoj denisocka, tak mne promovalo viac ľudí okolo mňa a muži mali radosť z hodiniek, permanentky do posilovne - z toho mali aj srandu, rezervovaný stôl s menu pre dvoch v reštaurácii(samozrejme už zaplatené), aby to mohli osláviť aj s priateľkou

a ženy potešili darčeky zo zlata, večera predvoch, vstup k kozmetičke a tak.......

My sme väčšinou kupovali darčeky spoločne, buď ako partia, keď niekto z našich mladých promoval, alebo ako rodina. A raz sme sa poskladali a kupili víkend v Tatrách pre dvoch.

Darčekom sa hranice nekladú len treba mať nielen peniaze, ale aj nápaditosť.

Dúfam, že som trochu pomohla. pa 🙂

julca80
14. júl 2008

deni, no ja som dostala od tych najblizsich dostala najma peniazky (v obalke) a dake dva sperky. 😉 Neviem ci som ti velmi pomohla, ale mna najma potesili tie peniazky (ked mi teda nieco chceli dat 😉 ), lebo vedeli, ze ja si za to kupim to co potrebujem. A len tak pomino, investovala som ich do dovolenky. 😵

gedren
14. júl 2008

To teda koukam, co se vsechno dava ;) Ja jsem teda fakt necekala, ze bych mela dostat neco jinyho nez kytky 🙂 A na Ph.D. promoci uz jsem nechtela ani ty kytky 🙂

asitka
14. júl 2008

ja dostala kvety....a peniaze v obálke...a tuším od krsnej zlatý prívesok....

denisocka
autor
14. júl 2008

miresta-no tak zas vereru ani zlato ee 😎 ale ak budem promovať ja,požiadam 😀 o take niečo

ale nie,ja neviem fakt,falšku určite,nejake vinko -to ma ona rada a aj knihy,ale za svet neviem ake a take ake sa mne pačia by ju rozhodili 😀 ,mám sice doma ešte jednu kucharsku novu,tak žeby 😀

ale myslela som niečo kovane,niečo ako stojan na časopisy,alebo take niečo,ja neviem fakt

aponchie
14. júl 2008

nj dneska se to bere vsecko moc okazale..si rikam jestli neni lepsi nekam zajit po te akci na pivko spolecne a posedet a pobavit se nez nejake pletky 😀

nellita26
14. júl 2008

Moj manzel teraz promoval, a najvacsiu radost sme mali obaja z obalky od starkych. 😀 😀 😀 Darcek by som vyberala aj podla toho ci je vydata alebo slobodna.Ked promoval brat,slobodny,tak ho najviac potesila zlata retiazka.Manzela zasa potesili peniazky. 🙂

asitka
14. júl 2008

aj keď vlasnte nerozumiem načo sa to tak oslavovalo...a pri oboch promóciách.... 😀 asi sa tešili...že nie som až taká sprostá 😀

denisocka
autor
14. júl 2008

švagrina je vydata,bezdetna,mužík v zahraniči,budu sa stavať (prave mi volala a" oficialne nas pozvala na obed spojeny s oslavou k priležitosti jej promomovania" 😅 )

nellita26
14. júl 2008

este mrkni v klenotach take drevene sochy,mne sa to velmi paci a osobne by ma to velmi potesilo.

asitka
14. júl 2008

tak si sa jej mala spýtať, čo by ju potešilo... 😀 možno by ti sama čosi konkretne povedala

aponchie
14. júl 2008

tak ji zinkni zpet a zeptej se slusne co by si prala jako darek,ze nechces kupovat neco co by se ji treba nelibilo atd..nic na tom neni ..normalne se zeptej a uvidis ,ze mozna bude rada,ze se zajimas a ptas alespon kam darek smerovat..ja bych to tak udelala,neni za co se stydet preci 🙂

denisocka
autor
14. júl 2008

nelita-hej te sochy a mačky aj mna napadli 😉

ja sa neopýtam,viem ake to bolo nepríjemne ked sa mna pýtali vzdialenejšia rodina čo chcem ku krstinám a tak,a ani ona sa nepýtala a kupila malemu (zvyšok doniesol podla dohody obalku 😉 )

nobody
14. júl 2008

nic 😀

nellita26
14. júl 2008

my sme to teraz kupovali,ale na inu prilezitost, a oslavenec bol uplne hotovy,pacilo sa velmi. 🙂

asitka
14. júl 2008

prečo,....ja sa bežne pýtam...a tak ako aponchie napísala....aby si nekúpila čosi...čo by sa jej nepáčilo...a kěď sa bude okúňať...tak daj do obálky peniaze a máš vybavené... 🙂

denisocka
autor
14. júl 2008

asitka -ja nemám problem sa spýať čo,ale proste osobne jej sa to nechcem pýtať,ked chapeš 😎

noboby,aj tak sa da,ale to a nepatrí 😉

nobody
14. júl 2008

a co skončila za školu?

asitka
14. júl 2008

no ty vieš.. 😀 a ja som tuším sesternici kupovala kvety...a naušnice zlaté...a dodnes ich nosí...alebo kúp takú sadu pero a ceruzku...bývajú aj také kvalitnejšie a drahšie...či už bude ďaľej študovať...či pôjde do práce...zíde sa...

aponchie
14. júl 2008

jj Parker je hezkej 😀