Poraďte, čo darovať k promócii

denisocka
14. júl 2008

prosím všetkých - hlavne ktorí promovali, (nie tých čo darovali) čo vás potešilo,čo je taky vhodny dar?????

švagrina skončila teraz školu a pozvala nás na slavnostny obed k ním,tak neviem čo take asi kupiť 😖

len kvety prosím nie 😝

aponchie
14. júl 2008

anebo tasku na laptop

gedren
14. júl 2008

Vem proste kytku s flaskou a mas to vyreseny 🙂 Ja treba fakt nesnasim kramy do baraku, takze vitam vyhradne spotrebni dary - i kdyz treba dostanu flasku a nepiju, tak ji holt venuju nekomu dalsimu, ale nebude mi to strasit doma 🙂 A pokud se nekdo vylozene strefi do myho vkusu tou cokoladou apod., tak jsem na vrcholu blaha 🙂

Jee, to jsem se tvarila na svoji maminku 🙂 - k ty Ph.D. promoci jsem si od ni "objednala" belgicky pralinky, tak jsem ocekavala, ze objem bude odpovidat hodnotnosti titulu ;) - no a ona mi prinesla jenom takovou pulkilovou krabicku 🙂)) No nedokazala jsem zastrit svoje zklamani, tak mi pak k nadchazejicim vanocum dala jeste dalsi dve kila 🙂

binki
14. júl 2008

pero parker

aponchie
14. júl 2008

v tesku nebo vinotece sem videla kvalitni vina v obsahu uz nevim kolik sklepy Valtice vysoka flaska velka ..znamej to odloupal vsecko zavoskoval hrdlo ,vyfotil nas a udelal "vinetu"s nasima fotkama a nejake vtipne prupovidky a napsal nam svatebni vinko ..ja bych sla do chlastu,Parker pera a brasny na laptop osobne 😀

nobody
14. júl 2008

no já dostat na promoce pero, tak pudete oknem ven 😀
no sebe tam dostaň a vem, co se ti zalíbí ... flaška, cukroví, srandičku, něco z oblasti toho, z čeho promovala .. anebo k čemu máš ty vztah .. třeba i blbina, na kterou si zpomeneš (nejlíp pokud má něco společnýho s tou "promobvanou)

dyť promoce není nic důležitýho v životě 😉 hotovka

aponchie
14. júl 2008

😝 kamarad byl nahodou rad ,ze dostal Parkera...stesti,ze nejsi muj kamarad to bych letela teda 😝

denisocka
autor
14. júl 2008

to pero asi nekupim v PNS 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale nie,ked ona študovala ničo ako socialna pedagogika ,tak neviem ...........

asitka
14. júl 2008

v papierníctvach by si to mala dostať kúpiť....náhodou....ja tiež raz dostala takú sadu, síce nie k promécii......a fasa....

sonoga
14. júl 2008

no, mna najviac potesili peniaze. nielen, ked som promovovala, ale aj hocikedy inokedy. je to jediny darcek vo velkosti, ktora sadne kazdemu.

aponchie
14. júl 2008

hehe ja to pero koupila ve Zline v papirnictvi a stalo 990kc 😀 sakra,ze sem nesla nekam do PNS moh to mit i s DVD zdarma k Sipu 😀 😀

denisocka
autor
14. júl 2008

v PNS to bude možno za 13sk 😀

nobody
14. júl 2008

tak jestli sociální pedagogiku, tak tam není co řešit..vem sebe

Api, no to bys letěla teda fofrem 😀 😝

aponchie
14. júl 2008

nobo ne neletela pac ja bych ti nic nekoupila 😀

denis:no zkus udelat humor a koupit neco levneho na jedno pouziti a pak ji dat to prave 😀

asitka
14. júl 2008

v pns sadu ani nedostaneš 😀 leda tak pero zvlášť a pentelku k nejakému detskému časopisu možno 😀

aponchie
14. júl 2008

jezisi tak me napada objednat predplatne nejake uvedomeleho casaku treba Elle 😀 😀 😀 😀

nobody
14. júl 2008

co furt máte s těma pérama?

mezi náma ... no co bych já nechtěl, tak nějaký to pero, hlavně nee ty přáníčka "super promoce" a ještě, když hraje... hrozný kýč ..

a co by se mi líbilo (nikdy na nějakých cenách nezáleží nebo co) .. třeba její oblíbený trsátko, se kterým hrála na kytaru .. prostě něco osobního...

asitka
14. júl 2008

nobody...k narodeninám...je to super....ale ona ide na promócie.... 😀

aponchie
14. júl 2008

no ja to zase beru tak,ze cokoliv dostanu tak sem zato rada..proste darovanemu .... 😝

nobody
14. júl 2008

asitka ... šak přávě

aponchie
14. júl 2008

no jasne je to o tom co by ten dotycnej rad...a kdyz to nevim tak se radsi zeptam abych nahodou neletela oknem ven 😝 😀

asitka
14. júl 2008

no ja v poslednej dobe dávam peniaze do obálky...či je to svadba...či narodeniny...či idem teraz za krsnú...naušničky plus 5 tisíc do obálky...a náušničky pôjdem vyberať s budúcim tatom...aby ich aj malá mala...a netrčali v škatulke... 😀

aponchie
14. júl 2008

hele prachy oceni skoro kazdej ,ale sou i taci co oceni nejakej humor ,ja jsem pro humor,ale kdyz mi kamos rekl,ze by si pral Parkera pac si ho normalne nekoupi tak proc ne??on to chtel me to udelalo radost,ze on mel radost takze tak 😀

nobody
14. júl 2008

Api, já tě nevyhodím ..a kdyžtak jenom na chvilku cvičně z nějakýho nízkýho patra 😀
ještě by se ti něco stalo...a to nepřichází v úvahu

ale pero nee, to mě evokuje další zkouškový období a to teda neee-- 😀 tak myslím, že to u švagrový bude podobný

asitka
14. júl 2008

aponchie....presne tak 😀

nobody
14. júl 2008

denisocka ---- a zrovna kdyžtak v eurech všechno 😀 😀 😀 😀

vivat Euro-Slovakia

aponchie
14. júl 2008

nobo to nehrozi neboj se nase setkavaci akce sou fuc..
asitka:ja mam napadu jen je mit na kom aplikovat hlavne tech humornejch jenze to malokdo pochopi 😀 tudle sem rvala na MM co chce k obedu jak si obouval boty na schodech a on zarval no co ja nevim co a ja na nej no tak jehneci a on zase jehneci???uz mi to leze usima a dodal kdyz je hlad i kachna je dobra zejo? 😀 a sousedka malem dostala infarkt .. 😀

asitka
14. júl 2008

aponchie... 😀 😀

denisocka
autor
15. júl 2008

nobody-tak vezmem seba , ako radíš 😉

cukrikk
15. júl 2008

za nasetrene korunky som kupila bratovi auto 🙂

miriam25
15. júl 2008

nobody, ked ja som promovala, moja teta povedala, ze oni nieco take neoslavuju a neprisla. Dost ma to nastvalo, lebo mi neslo o nejake dary, ale o to, aby prisli a oslavili to s nami, hlavne so mnou. Takze tvrdenie, ze o nic nejde ma trosku poburuje, rovnako ako ked to povedala moja teta. Ona nema ani len potuchy co je to byt na vysokej skole a uspesne ju ukoncit. Ja sa nad nikym nepovysujem, ani nic podobne, ako som uz napisala, neslo mi o ziadne dary, len o jej pritomnost... 😉