Poraďte darček na narodeniny pre dobrú priateľku

edenka
13. aug 2008

Prosiiim potrebujem pomoc! Zhanam darcek pre priatelku a vobec nic ma nenapada co by ju mohlo naozaj potesit! Dakujem za vsetky mile rady 🙂

sloto
13. aug 2008

edenka a co ma rada?

nepotesila by ju napriklad poukaz na masaz, alebo ku kadernicke? kolko chces investovat?

edenka
autor
13. aug 2008

ahoj sloto...chcem investovat tak max. do 500 sk...vies maminka na materskej, peniazkov nie je nazvys ☹

tvoj napad vobec nie je zly, len kde sa ku takym poukazkam dostanem? hm? 😉

cikyta
13. aug 2008

Ja som teraz objednala kamarátke k meninám šálku z netu a dala som tam napísať svoj text.A je to len pre nu na kafe,či čaj. 😉

etuska
13. aug 2008

alebo mrkni:www.bess.sk-su tam napr.tricka s vlastnym napisom a pod. vecicky ako pise cikyta 😉 Mne raz kamoska zaplatila kadernicku a bola som miloprekvapena,lebo som o nicom nevedela a ked bol uces hotovy,tak mi kadernicka povedala,ze uz je to zaplatene 😉

etuska
13. aug 2008

malo to byt len: www.bess.sk
co tak kniha? 😉 ,alebo niejaka zaujimava bizuteria?
Podla mna je dolezite aby to bol darcek len pre nu,lebo ak je mamina,tak jej asi dost ludi kupi njaky darcek akoze pre nu,ale v podstate dostane nejake veci pre babo,co sice tiez potesi,ale predsa....

edenka
autor
13. aug 2008

ona ale este nie je maminou 😲

bambusko
13. aug 2008

co tak drevena cajova krabicka zdobena servitkovou technikou + napln?

alexandra
13. aug 2008

Alebo makkucku osusku a k nej povedzme sol do kupela... 🙂

audreyd
13. aug 2008

ja som dávala robiť kamoške puzzle z našej spoločnej fotografie 😵 aj album alebo rámik na fotky je vďačný darček 🙂

melory
13. aug 2008

vzdy sa vyzivam v sperkoch, zalezi aka je to dobra kamoska, ale idem od bizuterie dalej.

etuska
13. aug 2008

Kailla-no presne nieco take som mala na mysli-dik 😉
-alebo pekne vzorovane pancusky,ak nosi suknicky 😉
-listok do divadla????? 😕

maca793
16. aug 2008

ja som si k včerajším meninám dala kúpiť niečo do kuchyne čo využijem. a dostala som to, čo som chcela. keramickú dosku, varešky, poháriky, nože, misky...

ikke
17. jún 2009

layla • 13. jún 2009 o 18:54
babulky poradte nejaky originalny darcek pre velmi dobru kamaratku - narodeniny. v piatok ma oslavu a ja este nic nemam...

veronikahel • 1d • 13. jún 2009 o 19:23
layla, kolko ma rokov? a co ju bavi? alebo ma rada?

veronikahel • 1d • 13. jún 2009 o 19:25
(Príspevok bol upravený adminom, lebo nebol v súlade s pravidlom Nevkladaj kontaktné údaje firiem)
alebo skus niektorú z týchto tašiek... teraz je už väčší výber... ja mam baggu a flip and tumble, nosim ich vsade a dost vyuzivam... a igelitka? to neviem už čo je
mabets

layla • 13. jún 2009 o 20:10
veronika, bude mat 24rokov.

veronikahel • 1d • 13. jún 2009 o 20:19
kup jej knihu, ak ju bavi citanie, cd, nejaku novinku z hudby, ktora sa jej paci... parfem...
neviem, comu by sa potesila..

layla • 13. jún 2009 o 20:36
hmm tak parfemu urcite a este som rozmyslala, kedze nie je moc na varenie, tak nejaku kucharsku knizku, taku zabavnejsiu, nech ju trosku nakopnem

veronikahel • 1d • 13. jún 2009 o 20:59
no super tak daj potom vediet, co si nakupila
alebo zasteru a nejaku sadu varesiek

chantall33 • 1d • 13. jún 2009 o 21:59
Ahoj layla mi kamarátom teda mojej naj kamarátke kupujem porcelánové bábiky napríklad na 30 tku som jej kúpila takú velikánsku inak menšie ale jej sa to páči a má to kam dávať neviem ako ta tvoja

tatolu • 3d • 14. jún 2009 o 08:26
Layla, no ja nerada varím, a ani taká knižka ma nenakopla

ninusqua
24. júl 2012

skus niaky sperk naramok nahrdelnik prstienok alebo niaku knizku vyberaj podla toho co ju zaujima.....

janko321
31. júl 2012

veľmi pekné a originálne veci majú tu: http://www.origosky.eu

stankaoxygene
3. nov 2012

tak to ma položilo 🙂 dostala som prudko romantickú dúhovú sviečku 🙂 www.duhovesviecky.sk

fedroc
29. jan 2013

co tak skusit tu ja som yene kupil nieco pekne co som navrhol =) http://www.edarceky.eu/

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janajca
1. nov 2013

Ahoj,potrebujem radu neviem čo mám kúpiť kamarátke na 13.narodeniny.Prosím poradte mi.Vopred dakujem.

izabelkas
13. nov 2013

Ja odporúčam krásne náušničky z www.nausnicka.sk. Niektoré kúsky sú na nerozoznanie od pravých zlatých náušníc.

rybkanemo
2. dec 2013
annnnnnnnnna
1. jan 2014

A co tak je daco pekne vyrobit ??? Ved ked to bude pekne preco nie ??? A co keby si jej kupila sviecku ( hnedu, bezovu) a potom bi si na nu polepila kavove zrnka ja som to skusala je to krasne 😉

slavozv
22. feb 2014

Môžem odporučiť darček od Swarovského 🙂
Veľmi dobrý článok:
http://umenie.zariadim.sk/darcek-swarovski

renka40
24. júl 2014

Ja tiež neviem čo kamoške na 40tku. Teraz prerabaju obyvacku, tak som myslela,žejej usijem pekné zaclony a kupim aj orchideu na nové okno. Pribalim dezert,kávu,fľašu vínka. Čo vy na to ? Môže byť? A to som chcela niečo len pre ňu, ale skutočne neviem čo.

oktoberka
24. júl 2014

@renka40 ak poznas jej vkus...a vyhnes sa tomu,ze tie zaclony nevyhodi...pokojne....nie je to az taky zly napad 😉

barca1205
8. máj 2015
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

My si s kamoškou pravidelne kupujeme knihu a priznám sa, na darček od nej sa vždy teším. Vačšinou sa nemožem dočkať až príde večer a ja si budem mocť sadnúť do kresla a stratiť sa v nejakej inej realite. Nie že by sa mi tá moja realita nepáčila, len je fajn na chvíľu niekam zmiznúť 🙂

modrofuzik11
20. jún 2015

skuste krasne kozmeticke zrkadielko so svarowski krystalmi. moj dobry osvedceny obchod je www.paradnedarceky.sk. naozaj si tam viem vybrat🙂

moje123
23. jún 2015
Používateľ moje123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moje123.

Ja som tiež za knihu. Mňa vždy poteší. Skúste pozrieť nejaký e-shop, aký má vkus? Ja rada objednávam z egmont.cz