Poraďte dobré filmy na relax

pipo1777
11. feb 2007

Ahoj otváram tému lebo neviem kde inde hladať inšpiráciu ako u žien mamičiek aj nemamičiek.Poradte mi nejaký dobrý film na večerný relax.Nejaký tanečný typu hrieš.tanec.

samuelko
11. feb 2007

Taký super tanečný film je "Honey" mne sa hrozne páááčil 😎

zuzu13
11. feb 2007

hmm tak film ti neporadím, ale odreaguj sa s mangelom...napr. na fašiangovej zábave 😀

pipo1777
autor
11. feb 2007

A zoberiem aj malú zo sebou 😅

zuzu13
11. feb 2007

nieeee malú nechaj starkým...ak je to možné... 😀

sue
11. feb 2007

Pomáda, Xanadu, Rebelové

kvakynka
11. feb 2007

Ladove ostrie 🙂)))) ten si mozem pozriet kedykolvek

zuzu13
11. feb 2007

ja som asi "stará štruktúra" ale veľmi rada relaxujem pri filmoch pre pamätníkov...Dívka v modrém, Andel na horách, Škola základ života, Hotel Modrá hvezda...alebo miluje muzikál My fair lady s Audrey Hepburnovou 😀

samuelko
11. feb 2007

Žiť po svojom,Čo sa šepká,

tilly
11. feb 2007

zuzu, tak tieto filmy milujem aj ja a ešte eva tropí hlouposti, to je moja absolútna srdcovka, alebo roztomilý človek, alebo klasika kristián 😀

zuzu13
11. feb 2007

tilly ja miluje všetky...je to bomba relax...doobeda, keď malá spinká tak si ich púšťam 😅 už ich viem naspamäť

tilly
11. feb 2007

staré filmy, to je iné kafe, ale češi vedeli vždy robiť filmy

zuzu13
11. feb 2007

to je pravda... v každej dobe sa nájdu filmy an ktoré sa dá pozerať... Na pytlácké stezke, Pod jezvečí skálou, Jak vytrhnout velrybe stoličku..... atď

pipo1777
autor
11. feb 2007

Díky baby to Xanadu je tanečný?vela s tých čo ste napísali som už videla ale pár tipov ste dali.Zuzu13 starý rodičia 300km od nás.Chápeš... 😢 😵

zuzu13
11. feb 2007

pipo aha, tak dones Mišku...opatrím... 😀

pipo1777
autor
11. feb 2007

O.K beriem ťa za slovo 😀

zuzu13
11. feb 2007

OK 😀 čakám

sillas
11. feb 2007

no ja som mala výborný relax naposledy pri filme Tristan a Izolda, nejaký nový, krásny...take historické ja velmi lubim...síce tam netancuju, asi iba minutku 😀 ale je to o niečom inom.. 🙂

papula
12. feb 2007

Ahojte 🙂
pipo mne sa velmi pacil tanecny film save the last dance aj som si pri nom poplackala 😅

nici
12. feb 2007

ahojte,
tak papula aj ja som si pri tomto filme poplakala....
ale mam este jednu velku srdcovku, i ked nie tanecnu, ale taku romanticku: Jersey Girls alebo Dievcata z New Jersey...ja sa pri tom vzdy tak roztapam ako cukrik.... 🙂

kvila
12. feb 2007

ahojte, ja mam najlepsi relax, ked idu cez vikend rano rozpravky - hlavne Chip a Dale - vlastne velmi na vyber nemam, lebo to je asi jedine, co mi moj maly dovoli pozerat 😉 ale vrele odporucam "Walk to remember" - je to citak, takze jedine s vreckovkami, alebo tiez "Click"

musko
12. feb 2007

Úplne super je Láska nebeská! Ten film možem vidieť x krát a tiež Denník B.Johnsnovej 😀 😀 😅

pipo1777
autor
12. feb 2007

ahoóój.Nici myslíš divoké kočky? to je supéééér.Už pracujem na zháňaní filmou z vašej ponuky. 😅

nici
12. feb 2007

pipo,
nie, neviem, co mas na mysli ty? Kto tam taky hral? Ja som mala na mysli Jersey Girl s Dylanom McDermottom v hlavnej ulohe...moja studentska laska 😵 😅

bobicek
12. feb 2007

ahojte, no ja sa priznam, ze najlepsie si oddychnem pri takych "plytkych" pubertackych komediach... 😀 ale moc dobre mi robia aj ceske filmy, ake tu boli spomenute... 😎
a tie americke (ci ake plytciny su to 😀 ) ma vzdy navodia na atmosferu typu:"cica nezer". tam su tie pubertacky chuduckeeee... 🙄 🙄 😀 😲

lubik
12. feb 2007

ked tanecny film, odporucam Smiem prosit? - Shall we dance? - hraju Richard Gere a Jenifer Lopez. 😎

justina
12. feb 2007

baby ja zas uplne milujem Ameliu z Montmartru. kto to nevidel, mal by 🙂 To je taky vtipny a pritom poeticky film....mala som pri no pocit, ze zivot je krasny a obcas aj slzy v ociach.
A pacia sa mi aj filmy typu Prcicky, ale to moj muz nechape, ako sa jedna inteligentna zena moze na takych stupiditach smiat 😀 no proste je to tak...

curly1983
12. feb 2007

Ja uplne zboznujem "mesto anjelov" 😉

lara1znk
12. feb 2007

shall we dance sa aj mne pacilo a aj Ameliu mam rada, ale vela ludi ten film priam neznasa, zda sa im nudny a o nicom 😕

melory
12. feb 2007

musim sa pridat k dobrym ceskym filmom. 😀

curly1983
12. feb 2007

no jasne , ceske filmy su jedna "pecka" .... moze sa pozerat dookola, dookola, dookola....a dookola, dookola si spievat "s tebou mne bavi svet...." 😀