Poraďte dobré filmy na relax

pipo1777
11. feb 2007

Ahoj otváram tému lebo neviem kde inde hladať inšpiráciu ako u žien mamičiek aj nemamičiek.Poradte mi nejaký dobrý film na večerný relax.Nejaký tanečný typu hrieš.tanec.

jankando
6. feb 2009

Monku
tak to ti odporucam, ak ti nevadi citat, knihu Hnev Andelu...je tam i o mafinastve....od Sidney Sheldon..moj najoblubenejsi autor...
ale to sme uz niekde inde.. 😀

monkula
6. feb 2009

dík, idem si t ozapísať 😉 😉

biela
6. feb 2009

veľmi dobrý film, odporúčam Milionár z chatrče. získal teraz, neviem, čo to udeľovali, Zlaté Glóbusy..?

kisska
6. feb 2009

Z mafianskych - Ctihodna zena, ale tiez je lepsia kniha ako film 😉

m311293
6. feb 2009

Nothing Hill; Čokoláda; Hudbu složil,slova napsal

mirka907
6. okt 2010

ahojte baby...rada by som obnovila tuto temu...vcera som si pozrela film Letters to Juliet a moja romaticka dusa sa velmi potesila a pyta si este viac takychto filmov. Viete nejake odporucit?Inac si rada pozriem aj hudobne a tanecne filmy. Proste nieco naozaj na relax, pricom az tak velmi netreba rozmyslat 😀 .

majkaa76
6. okt 2010

i ked je casu pomenej, treba obcas aj vypnut,,,
ja vypnem pri romantickych filmoch, napr. mam rada Madisonske mosty, ci Vitazstvo lasky,,,moc pekne filmy 😉
ale neodolam aj krimi, drama, mafióso-filmom
takze vecer vylozme nôžky, nejaka ta svacinka, vinecko k telke a relaxujme,,, 🙂

gazela00
1. jan 2011

Dobrý romantikuš film??

liz_lemon
1. jan 2011

mne sa pacilo Going the distance (Laska na dialku), Laska nebeska, Amelia, He's Just Not That Into You, I now prounounce you Chuck and Larry

gazela00
12. jan 2011

ja odporúčam romantický fim - drámu A MOMENT TO REMEMBER, určite si poplačete
Je síce s titulkami, ale je to nádherný film o sile lásky

dadis
12. jan 2011

Stesti na dosah...bol nedavno aj v TV

macka01
12. jan 2011

ja som práve teraz dopozerala Celestínske proroctvo,vrelo odporúčam

gazela00
16. feb 2011

videla som vela filmov, hlavne romantických, ale pri žiadnom som tak neplakala ako pri A MOMENT TO REMEMBER
je to japonský film - odporúčam romantickým dušiam

fiffinkaa
18. máj 2011

romantické:
prázdniny, láska nebeská, pod toskánskym slnkom

atinka22
19. máj 2011

Tak ja sa tiež pripájam k starým českým filmom. Ale nie len staré sú super (ako napr. Což takhel dát si špenát, Jáchyme, hoď ho do stroje, 4 vraždy stačí, drahoušku, S tebou mě baví svět, Já už budu hodný, dedečku, Zítra to roztočíme, drahoušku, Ako vytrhnúť veľrybe stoličku atď.) ale najnovšie som si pozrela filmík Ro(c)k podvraťáku a ten bol super oddychový, aj som sa zasmiala.
Ešte milujem detektívky - seriály ako Colombo, Poirot....na romantické veľmi nie som. A ešte milujem super francúzke filmy - ako napr. Návštevníci, Operácia Corn Beef, Drž hubu.... 😵

ivett1
19. máj 2011

ahoj...staré česko-slovenské komédie...na tých sa vždy nasmejem, aj keď ich už vidím po stý raz 😀

username
10. dec 2016

pozri sa sem 🙂 snáď ti to pomôže http://download.hellshare.sk/filmy/51427147/