Poraďte dobrú autoškolu (inštruktora) v Bratislave

katola
4. júl 2009

Ahojte, chcem si urobiť cez prázdniny vodičák, neviete mi poradiť nejakú dobrú autoškolu v ba, kde výuku ani jazdy neflákajú, majú profesionálny prístup a hlavne pohodového, trpezlivého a milého inštruktora, ktorý má super prístup, nevrieska a zvládne aj vystresovaného začiatočníka? Za všetky referencie - aj tie negatívne - ďakujem.

stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
9. okt 2011

@stopharmi ja som tam robila vodicak v roku 2006 a bolo to uplne bez problemov 😉 v ziadnom pripade to netrvalo pol roka, mala som ho za 2 mesiace hotovy 🙂 mozno by nebolo odveci pozriet, kedy bol prispevok odoslany 😀

mixka
9. okt 2011

@mixka apropo, fakt mas divny nick, zaujimalo by ma, kto naozaj si, lebo mamina alebo maminka cakatelka asi nie, ze...

stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z_d_e_n_a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wewe666111
2. okt 2012

väčšina ste tu asi od Harmiho ja som včera u nich spravila vodičak .. veľmi sa tešim .... všetko bolo v pohode ... aj keď ma zvykli prehnať vždy .. :D ale

Chcem sa aj ja opýtať u Harmiho je jeden inštruktor uplne super neviete ako sa vola ? Krsné má Juraj a je taký mladší .. vie niekto ?

trudy1717
4. jan 2013

Ak hľadáte autoškolu, tak určite nechodte do autoškoly peterson .... mám s ním autoškolu teraz a je to des a hruza ...

trudy1717
7. jan 2013

ak si fakt chcete robit vodícak tak do tej autoškoly peterson nechodte .... teraz som s nim zrušila kurz a jediné o co mu ide je odrbat o penoaze..... klamal mi ze ma on musi rok evidovat a co neni pravda , a som zvedava ako mi vypocita peniaze za zvyšne jazdy, a tiez 4 mesiac som v autoškole a ešte stále mi chýba 6 jazd a pritom nevravím ze vulgarizmy su na dennom poriadku ..... uplne agresívny inštruktor , ktorý vám pri cuvaní trieska po okne

slunce3
7. jan 2013

Ja som chodila k rubínovi v P. byskupiciach, super kolektív, inštruktori sú bratia, bolo s nimi super, haluzáci

cirkag
12. feb 2013

Ja mám s autoškolou Valušek Bosák skvelé skúsenosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 musím len a len odporúčať!!!
je to super, skvelý prístup, fajný ľudia, sranda a rodinná atmosféra 🙂
veľmi sme si rozumeli a všetkým radím Autoškolu Valušek Bosák... je to skvelá autoškola

veverka989
2. apr 2013

len si nevyberte nikto autoskolu TO-PA,chodil tam nedavno moj kamos ,zly pristup instruktorov,vyuka nahovnooo, ze strach a hroza....nic nenaucia,trapis sa ,a este z teba robia debila...

popik39
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
orechovnikova
9. máj 2013

som robila vodicak na 3.pokus 🙂 - jazdy. Bola som v prvej autoskole - sidli na Mliekarenskej tusim (blizko Mileticky), zial, moj instruktor bol...slusne povedane, sedlak.

tak som zmenila a dokoncovala uz v Petrzalke: CRS, pan sa vola Preisinger a ...jak to vyjadrit...slusny, decentny, inteligenty...skratka ani take nemehlo ako ja som sa necitila pri nom blbo a za chyby som sa necitila trapne. bol super!

trudy1717
10. máj 2013

@popik39 ale urobila a náhodou som jazdu zvladla bez problémov a cvicisko tiez :D, teraz pekne jazdím uz sama bez problémov .... stacilo mat pri sebe niekoho kto ma aj trochu ludsky pristup a nie je len usmernovac cesty :D

trudy1717
10. máj 2013

@popik39 a už mi laskavo dajte sväty pokoj .... som najstastnejsia že som od Vás odisla , sám si tu robite reklamu .... na vasom mieste som zaliezla do kuta a hambila sa .... ale neprekvapuje ma Vás pristup, nadávky a pohrdanie je vsetko co dokázete ...

erikaf1
28. máj 2013

Doporucujem autoskolu v Podunajskych Biskupiciach. Pre profesionalny, slusny a citlivy pristup zaruceny vysledok a to sikovny vodic-ka. Boli dodrzane vopred dohodnute pravidla, instruktor sa mi vzdy plne venoval. Zostali mi pekne spomienky a naucila som sa bez stresov jazdit. Blizsie info na erikaf1@post.sk 🙂

kiklop98
13. jún 2013

POZOR NA AUTOSKOLU HARMI !!!! najhorsia autoskola v bratislave http://motoride.sk/?P=phorum&tema=lentak&tid=31285 ak nechcete prist o nervy vyhnite sa harmi. kurzy tam trvaju pol roka a viac, ak nemate zaplateny rychlokurz ratajte s tym ze aj dlhsie pretoze tam jazdy davaju hlavne tym co maju rychlokurz na ukor tych co ho nemaju, mne davaju ledva 1 jazdu za 3 tyzdne, posledny mesiac som nemal ziadnu hold smula a nezajem maju ma v pici !!!

xkeiko
21. jún 2013

Tiež musím potvrdiť,že nemám najlepšie skúsenosti s Harmi. Mne síce kurz trval "len" 4 mesiace, ale aj tak.Harmi som si vybral kvôli najnižšej cene a tá je asi preto tak nízka, lebo jazdami sa v Harmi šetrí (niekde som čítal, že zo zákona musí žiak v autoškole absolvovať 28 45min jázd, v harmi je ich ale len 14 hodinových. Inak prístup ako majiteľa, tak inštruktorov je fajn,nie je čo vytýkať. Trocha blbé je, že pomaly každú jazdu máte s niekým iným a samozrejme každý inštruktor učí inak, takže z toho môžete mať potom guľáš. Osobne, ak by sa dal vrátiť čas, radšej by som si priplatil a skúsil inú autoškolu, kde tie jazdy absolvujem ako mám.

hury
24. jún 2013

Absolutne neodporucam autoskolu Harmi, to je uplna katastrofa...kym som sa dostala na skusky, trvalo to 5 mesiacov, a to len preto, ze nechceli dat viac ako 2 jazdy tyzdenne..Ked som si raz naplanovala 3, majitel mi vynadal ako malemu decku, ze co som si to dovolila...Striedali sa mi instruktori, mala som ich dokopy asi 6, takze nikto poriadne nevedel posudit, ci som sa zlepsila alebo nie..Na jazdu som vzdy musela utekat do Dubravky, lebo v Harmi neexistovalo nieco take, ako prideme po Vas tam, kde Vam to vyhovuje, kdeze..A o nevrlej asistentke radsej ani hovorit nebudem..Nechapem ako takato banda moze vobec podnikat, ja som si vodicak spravila len vdaka kondicnym jazdam v inej autoskole, Harmi by ma nikdy na soferovanie nepripravila, takze tak :(

myruss
5. sep 2013

ahoj, uz je to sice asi neaktualne, ale mozno to pomoze niekomu, kto sa bude rozhodovat 🙂 ja som bola v autoskole CRS Servis a kade chodim, tade odporucam. Instruktor viac nez trpezlivy, kedze som zacinala uplne od nuly (nevedela som vobec jazdit), navodil uplne uvolnenu atmosferu v aute...mohli za nami trubit ini vodici, kolko chceli, no on sa nedal vykolajit a tou pohodou nakazil aj mna...doteraz si z trubiacich vodicov nic nerobim 😀 ked som mala akekolvek otazky, vzdy si nasiel na mna cas na dovysvetlovanie teorie a zodpovedanie mojich otazok. plus velka vyhoda bola, ze pan instruktor prisiel po mna, kde som potrebovala a skoncili sme jazdu takisto, kde mi to vyovovalo...ako citam ine prispevky, nie je to standard, o com som netusila...az dodatocne to viem vlastne naplno ocenit. takze moja skusenost bola vdaka Bohu dobra a dodnes velmi rada jazdim 🙂

jura11
12. sep 2013

myruss ma recht, tiez som bol v crs-servis.eu a mozem len odporucit !! robil som tam vodicak ja aj segra. ja som bol uz trochu skusenejsi, nejake skusobne jazdy boli este doma 😝 ale bola segra uplne lava. ale ani raz sa jej nepodarilo instruktora vykolajit 😀 je to uplny pohodak, kludny, trpezlivy, vysvetli, pouci, poradi ... ani raz nebol problem dohodnut sa na mieste zaciatku a ukoncenia jazdy, vzdy vysiel v ustreti. dokonca aj auto bolo v dobrom stave na to, ze v nom jazdia zaciatocnici. kamosi obcas spominali, ze v inych autoskolach boli mensie problemy s autami, ale tu bolo proste vsetko ou kej. za mna palec zhore a sanka dile, pan Preisinger je proste PAN! 😉

miminy
25. sep 2013

@myruss @jura11
tiez si idem robit vodicak a o crs servis citam len same chvaly. no odradza ma cas konania kurzov, az o 7:30 vecer. ja mam male dieta a to je pre mna neskoro. na jeho stranke sa pise ze o case teoretickeho kurzu rozhoduju ucastnici, viete mi povedat ci je to tak? vopred vdaka za odpoved 🙂

myruss
26. sep 2013

cau miminy, no v nasom kurze to vtedy bolo tak, ze sme si to v podstate odhlasovali...kazdy dal termin, ktory mu najviac vyhovoval a prisli sme k nejakemu kompromisu. Neviem ako je to teraz, ale asi by som ti poradila zavolat si...p. Preisinger je ochotny odpovedat na otazky, mozno sa nejako dohodnete. Drzim palce. 🙂

jura11
3. okt 2013

@miminy no tak to ti povedat neviem ... 😲 mne termin vyuky vyhovoval, takze som neriesil nejaku zmenu. ale za opytanie nic nedas ... 😎

bad_delight
15. okt 2013

Aj autoškola GAMA je fajn.Tiež maju aj inštruktorku. Určite by som nechodil do autoškoly HERI!!!. Jeden majitl ( zaroveň inštruktor ) frajerka mu uči teoriju. Panko ma moc vysoke ego, je arogantny, vždy si počka až urobite chybu aby vas potom zd.bal, to mu asi to jeho ego ešte posunie hore. Žial vymenit ho nemôzete a on je majitel..nemate sa komu stazovat ani. Pripadne ak sa mu snazite oponovat, jeho pristup je ako u 5 rocneho chlapca. vy mu oponujete a on hovori " lalaalalalalaaalal a co mi este povies?" takze pristup=skolka. Velmi zla autoškola. Inak GAMA ma super policajta. Aj ked niekto by vas vyrazil za drobnost, tam to beru tak, ze sa to v praxi ajtak doucite. 🙂

zlatica53
12. nov 2013

Ahojte chodila som do autoškoly Harmi . Bola som maximálne spokojná s prístupom učiteľov a tiežb majiteľa autoškoly veľmi individuálny prístup a hlavne majú veľmi trpezlivých inštruktorov ktorý nekričia po ľuďoch a veľa vysvetlujú. Vrele doporučujem túto skvelú autoškolu.