Poraďte dobrú autoškolu (inštruktora) v Bratislave

katola
4. júl 2009

Ahojte, chcem si urobiť cez prázdniny vodičák, neviete mi poradiť nejakú dobrú autoškolu v ba, kde výuku ani jazdy neflákajú, majú profesionálny prístup a hlavne pohodového, trpezlivého a milého inštruktora, ktorý má super prístup, nevrieska a zvládne aj vystresovaného začiatočníka? Za všetky referencie - aj tie negatívne - ďakujem.

rebecca2424
16. nov 2013

Dievcata, najlepsia autoskola na kondicne jazdy je CRS! Ja som mala vodicak takmer 20 rokov, ale strasne som sa bala jazdit. Mne sa o tom snivalo, ze musim jazdit a boli to nocne mory. Tak som sa rozhodla ten strach prekonat a prihlasila sa do autoskoly. Tiez na zaklade diskusii som si vybrala CRS a naozaj uprimne odporucam. Pan Preisinger, ktory ich robi je jeden uzasny clovek! Pokojny, trpezlivy, jediny raz na mna nezvysil hlas, v aute je s nim sranda, nerobi si nic z trubiacich vodicov za vami, dokaze vas ukludnit, zaroven vas popri tom aj pouci, netazi sa mu vysvetlit vam, co potrebujete, pripadne dovysvetlovat aj mimo svojho pracovneho casu, pride po vas, kde potrebujete a vylozi/te sa, kde potrebujete. Uplne nadsena som z toho bola! A co je najlepsie, temer uplne odbural ten strach, co som mala. Pri nom som prvykrat pocitila, ze by som sa mohla zo soferovania aj tesit :o)

miluska31
4. aug 2014

Ahojte
Neviete niekto o dobrom instruktorovi,ktorý robí súkromné kondicné jazdy za 20 Euro ??? Vodicák mám.Robila som 2 kondicné jazdy súkromne,zial z instruktorom,ktorý bol cholerik a citlivý na svoje auto.Znervóznil ma hned,ako som sadla do auta..Chcem si ozivit jazdy z niekým,kto má predpoklady byt kludný,trpezlivý a dodá motiváciu a nie stres..dakujem

miluska31
4. aug 2014

Rebecca,nemás telefónne císlo na toho pána ? Dakujem

0011223344
11. aug 2014

Caute vsetci ! Su rozne autoskoly a instruktori. Je urcite dobre, aby si kazdy najskor zistil vsetko o autoskole, aby potom nebol prekvapeny a nahnevany. Vlastna skusenost a sklamanie.... Vybrala som si autoskolu pri dome, aby som zbytocne nestracala cas s dochadzanim. Chyba ! Instruktor nam po vycviku povedal, ze to nie je 100 percentne a aby sme si doplatili jazdy. A tak sa stalo, ze sme si doplatili za 4 vyuc. hodiny 40 Eur kazdy z nas . Samozrejne potvrdenie o zaplateni sme nedostali. Okrem jedneho pana sme na na cvicisku a jazdach vyleteli vsetci. Zaplatili sme do harku kolok v sume 8 Eur a znova si platime jazdy. Pan instruktor vobec nema zaujem poradi a pomoct, on ma zaujem len ziskat ludi a potom nech opakuju a platia. Akoby boli dohodnuti s policajtom. Ostane dodam az po skuskach... je toho viac... Napisem aj meno autoskoly.

0011223344
15. aug 2014

Neodporúcam Quattro na D.Dieloch. Budete sklamani . Auto stara Fabia , kluc sa zasekava, vsade spina, dokonca aj miestnost, kde prebieha vyuka je pochmurna a vsade je spina. Instruktor nema zaujem naucit, len brat peniaze a bez vydania pokladnicnych blokov. Olutovali sme, ze sme sa dali nalakat , su ovela lepsie a ustretovejsie autoskoly.

laura48
27. sep 2014

Čaute, suhlasím autoškolu quattro neodporučam.Je tam zlá výučba a inštruktor, ktorému na ničom nezáleží,skúšky v tejto autoškole ani nespravíte, pretože takmer všetci prepadnú a niektorí nespravia ani na tretí krát.Upozorňujem na túto autoškolu a jej praktiky.

marcy30
27. sep 2014

Uz tu bola spomenuta autoskola CRS, pan Preisinger nema chybu, ja som panikar a stresor, ale pri nom to islo🙂

laura48
6. okt 2014

NEODPORUCAM QUATTRRO DLHE DIELY - flegmaticky instruktor, pred skuyskou tlacil , aby sme si dali dalsie jazdy navyse a na skuske sme vsetci vylateli - dohoda spolicajtom . Povedali len lutujeme a sadli do auta a odisli. Robia si z ludi posmech.

NEBUDETE SPOKOJNI. DOBRE SI POZRITE NAZORY LUDI A AZ POTOM VYBERAJTE!!!!!!!!

laura48
6. okt 2014

QUATTRRO D:D. Neodporucam

ondriej
9. mar 2015

caute,vie niekto poradit?mam urobenye skusky na c a ecko,len to ze na e=prives som stratil ziadost,musim znova robit vodicak?alebo mi vedia v autoskole kde som ho robil vystavit ziadost novu?dik

zitkaobe
20. mar 2015
Používateľ zitkaobe je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.

ja odporúčam len overené autoškoly ... prečitajte si tento článok http://auto.zariadim.sk/pri-vybere-autoskoly-zvazujte

lujziiik2205
19. jún 2015

Mate niekto skusenosti s autoskolou tekauer?

joja1975
12. aug 2015

Ahojte. Poznáte niekto autoškolu Prima v Petržálke? Môžete mi ju niekto odporučiť?

21bobik12
14. aug 2015

Ja odporúčam autoškolu fajn (Ružinov) super inštruktor trpezlivý je sním sranda nekričí vysvetli aj 10 krát.
teorie boli super vysvetlene, stále sme si na hodinách precvičovali testy.
neľutujem že som si vybrala práve tuto autoškolu som snou veľmi spokojna.

vanesa73
24. okt 2015

ja neodporúčam audi autoškolu, nie som spokojná s inštruktorom, ľutujem že som si nevybrala inú, neverím že pri nom sa naučím jazdiť nervný je na mňa ked urobím niečo zle, myslím si že ma nenaučil základ vediet robit so spojkou, a čaká len aby si ludia platili za dalšie jazdy. našla som aj jednu zlu referenciu a bohužiaľ som jej niako neverila ale presne sedí.

teamaniac
4. nov 2015

Absolutne neodporucam Autoskolu 2 v Petrzalke, podvodnym sposobom prevadzkuju autoskolu, kde Vas klamu na pocte hodin,ci na teorii, ci na trenazeri, ci na jazdach samotnych. Jazdy sa dockate raz za 3 tyzdne, cize doba trvania kurzu ratajte cca pol roka a viac. Zaverecne skusky nie su v cene, doplacate 10 euro za skusku autoskole a potom samozrejme kolok. Beru viac ziakov ako dokazu zvladat a doplacaju na to ziaci. Zvazujem podnet na inspekciu. Neurobte rovnaku chybu! Nedostanete za co si zaplatite!!!

tetahusa
12. mar 2016

Ahojte.Uz pol roka chodim do autoškoly a este stale nemam vodicak.Na prvu skusku som cakala dva mesiace.Na druhu mesiac a pol a teraz budem čakat na tretiu dalši mesiac.Je to podla vas normalne?Musim si platit kondične jazdy stale,aby som nezabudla.Strašne som nahnevana.To je tak v každej autoškole alebo len v tej mojej?

090290
23. mar 2016

Ahojte Prosím vas mozete mi niekto poradiť dobru autoskolu v petržalke plus dobrý inštruktor a cena do 350
A neviete niekto čí tá autoskola crs este funguje ?

mimmiharaburdova
24. mar 2016

CRS funguje - stačí používať google 😉
http://www.crs-servis.eu/

botumih
6. júl 2016

Ahojte...mate niekto skusenosti s autoskolou V POHODE na Radlinskeho?
Tanus

1cleoh2o1
14. júl 2016

Ahojte, vedeli by ste mi, prosím, poradiť - chodila som do autoškoly Bača v BB, avšak s prístupom ani s výsledkami nie som zďaleka spokojná, bohužiaľ, ani praktickou časťou skúšok sa mi nepošťastilo prejsť, tak by som chcela absolvovať jazdy v nejakej inej autoškole ešte pred opravnými termínom, dá sa to? Máte s tým niekto skúsenosti? Ďakujem veľmi pekne za akékoľvek rady 🙂

soulka
19. júl 2016

@veverka989 mam podobne skusenosti s touto autoskolou....

fiona203
23. júl 2016

Ak nejaká autoskola, tak môžem odporučiť CRS servis v Petrzalke. Pan Preisinger je velmi dobry instruktor, je trpezlivý, nekričí. Na výučbových hodinách sa človek nasmeje na jeho príhodách, pričom vie naučiť. Výhodou je aj to, že sa s ním viete dohodnúť na jazdách ci poobede alebo doobeda, čo u všetkých autoškolách, ako som počula, nie je samozrejmosťou a vždy vás odvezie a privezie na miesto, ktoré si určíte.

eevickaa
28. okt 2016

@0011223344 dobry den akurat vcera som pohorela na skúškach a presne toto co píšete sa dialo aj mna prosim nechodili ste do prima autoškoly ? Gesayova Petržalka

walky
18. jan 2017

Ja som chodila do senca k radovanovi hanicovi a uplne super. Na teorii sme sa nasmiali, na jazdach trpezlivy, nemohla som si lepsie vybrat. A chodilo vela ludi aj z ba za nim. Vrelo odporucam 🙂

trallallinka
25. jan 2017

Ahoj. Ja robim akurat Autoskolu okay na Bezrucke. Noo, asi ju nemozem odporucit. Maju dve auta...jedno je v servise uz vyse mesiac cize jazdia iba na jednom. Je problem dostat termin jazdy. A teraz maju iba jedneho instruktora, druhy je chory, a ten co jazdi - no poviem ti ze nem dobre. Dozviem sa od neho iba zakoladne informacie ako "dolava" "doprava" "pridaj" "brzdi" "dvojka" "trojka" "co robis" a zvysok by bolo dobre keby si si domyslela.... s trpezlivostou to tiez nie je najlepsie. Asi by bolo dobre keby si si vybrala inu autoskolu...

eevickaa
29. jan 2017

@joja1975 nieeeeee cele zle ! Odtial som odišla s plačom a mínus 600 e !

bielyklokan
21. feb 2017

Autoskola 2 Petrzalka - absolutne neodporucam! Autoskola s katastrofalnym pristupom, neschopni, neochotni, nekompetentni... Teoria odrapkana, zabity cas, radsej si len precitat knizku. Po polroku odjazdena tretina povinnych jazd a neisty koniec. Instruktora tu asi moze robit hocikto, ziaden pedagogicky rozmer, zabudnite na vysvetlenie, neraz nespravne, nebezpecne, alebo nezmyselne instrukcie pocas jazdy. Zabudnite na rozumne casy jazd - radsej cez pracovny den a najviac do pol tretej, a obcas pridete zbytocne, instruktor zabudol alebo zrusil hodinu a vam sa neunuval oznamit. Zvazujem stastnost, ziadat vratenie penazi a mozno podnet na nejaky organ dohladu! Pohladajte si aj dalsie recenzie na internete.

kamarko
18. júl 2017

Dobrý deň chcem sa opýtať na autoškolu Vanis ,má niekto skúsenosti s touto autoskolou?prihlasila som sa ,ale ešte uvažujem vedeli by ste mi dať čo najrýchlejšie nejaké referencie o tejto autoškole ?v prípade aká je taká dobrá v Petržalke čo sa týka celkového prístupu a samozrejme aj inštruktorov .dakujem

kamarko
18. júl 2017

@0011223344 ktorá to bola autoskola ?