Poraďte dobrú autoškolu (inštruktora) v Bratislave

katola
4. júl 2009

Ahojte, chcem si urobiť cez prázdniny vodičák, neviete mi poradiť nejakú dobrú autoškolu v ba, kde výuku ani jazdy neflákajú, majú profesionálny prístup a hlavne pohodového, trpezlivého a milého inštruktora, ktorý má super prístup, nevrieska a zvládne aj vystresovaného začiatočníka? Za všetky referencie - aj tie negatívne - ďakujem.

mixka
4. júl 2009

ahoj katola, ja som chodila do autoskoly harmi v dubravke a je tam jeden absolutne uzasny instruktor, ja som s nim odjazdila vsetky jazdy, vyslovene som sa pytala kedy ma volno a vtedy som si ich davala. neflaka to, kopu veci nauci a vysvetli 🙂

nanyka
4. júl 2009

ja som chcela odporucit presne tu istu autoskolu 😀 - tiez som tam mala svojho oblubeneho instruktora - no bol tam aj jeden, ktoreho som rada nemala (bol zaroven u mestskej policie) - tomu som sa vyhybala..

ale inak v poho - aj skusky, aj jazdy, ozaj perfektna autoskola 😉

mixka
4. júl 2009

nanyka, myslis asi mata 😀 ja som s nim nikdy jazdu nemala, ale zdal sa mi byt v pohode 🙂 ja som jazdila s velcickym a super instruktor 😵 na 1* 🙂

len.petra
4. júl 2009

ja som si tiez robila vodicak v harmi a ten policajt bol s prepacenimk uplny debil.. len po mne hucal a to som mala druhu jazdu, cize princip v akej rychlosti sa ma preradovat na iny stupen mi nic nehovoril a on ze ako mozem ist na dvojke 60. ze ci nepocujem ako to huci a nie aby mi dopredu povedal,, len vedel kritizovat,, potom som mala jazdy s tou instruktorkou a taa bola najlepsiaaa,, uplna pohodacka, hned som sa to naucila a uz som nemala so soferovania strach.. takze harmi 🙂

mixka
4. júl 2009

len.petra, s nou som ja nikdy jazdu nemala, ale p sonu si ostatni velmi chvalili 🙂

cmulinko
4. júl 2009

Ja som robila vodicak v autoskole Fortuna na Zahradnickej ulici hnde vedla zdravotnej skoly.Pristup a vobec celkovo na jednicku....velmi zlatucky pan a mal viac instruktorov...vsetci boli super.Bolo to pred 8 rokmi a dokonca som mohla platit v splatkach-nemal s tym ziadny problem.

ikke
4. júl 2009

ja mozem odporucit autoskolu Nucleus (na prir.fakulte), instruktorovo meno si nepamatam, je ich tam viac, ja som bola velmi spokojna s jednym, co je aj vodicom autobusov MHD c. 39 a 83 😀 😀 😀 mozno niekto doplni meno... 😕

urcite NIE autoskolu IMF alebo este jednu s podobnym logom... strasny pristup, o ktorom by tu niektori mohli rozpravat... 😝

lucul
4. júl 2009

ja som robila vodicak v autoskole impulz a nemozem sa stazovat, naucili dokonca aj mna vymienat rezervu 😀 , ale pristup bol perfektny, a platit sa dalo tiez v splatkach 🙂

nanyka
4. júl 2009

no,neviem ci sa volal mato, ale ako pise len.petra - uplny blbec 😒 ..tiez po mne hucal ako pilinak, nic som sa nenaucila pri nom, stres hned ako som zbadala,ze ho mam na jazdy..potom som si pytala instruktora menom Schille (neviem ci som napisala spravne jeho meno) - ten bol v pohodicke, aj ma super naucil, teraz som vdaka nemu vyborna vodicka 😀 😎 (teda aj vdaka talentu 😀 )..

aj ta instruktorka bola v pohode..

katola
autor
5. júl 2009

ďakujem dievčatá za tipy, tú harmi mám blízko, pôjdem sa tam pozrieť 😉
kľudne ešte píšte ďalej 😵

marse
5. júl 2009

ja som si robila vodicak tiez v Dubravke, autoskola Valusek, instruktori aj pristup super, odporucam 🙂

emma_932
26. nov 2009

ahojte, poznate niekto autoskolu schulo na Ivanskej? jeden znamy ju chvalil, spoluziacka zas ohovarala, tak neviem... budem vdacna za vsetky info

optimista53
16. máj 2010

Ja so robil VP v autoškole HARMI - skvelý prístup hlavne teoria . Veľa nás majiteľ naučil a veľa nás na konci kurzu ukončilo úspešne . A aj inštruktori boli super , mali skvelý prístup a boli trpezlivý. Aj ostatný čo sme chodili spolu do autoškoly boli úplne spokojný.Doporučujem autoškolu HARMI v Dúbravke. Chcem sa zároveň poďakovať celému kolektívu Harmi

menoee
21. jún 2010

Ahojte, chcem sa spytat, kolko trval cely kurz v Harmi?

mirindamirinda
28. jún 2010

Zdravím vás. Má niekto skúsenosti s autoškolou Ševčík v Dúbravke?

menoee
7. júl 2010

Tak uz som sa prihlasila do Harmi, dnes mamn prvu, uvodnu hodinku, tak drze palce 🙂

monkula
7. júl 2010

@menoee držím palce..
Aj ja silno tuho rozmýšľam nad VP, ale ja som zase v Malackách, do BA sa mi neoplatí cestovať...

menoee
7. júl 2010

Dakujem monkula, tak pod do toho, ak si z Dubravky, dalsi termin ma Harmi tusim okolo 22. jula 🙂 Manzel jazdi na sluzobnom aute a nase auto stoji doma vo dvore, skoda ho nevyuzivat, mala by som vsetko jednoduchsie, maleho, robota, skolka a nakupy. Aj sa bojim tosku aj nie, mam uz male skusenosti s autom, takze uz len sa daco priucit a snad to pojde 🙂

monkula
7. júl 2010

@menoee už nie som z Dúbravky... 😀 😀
A presne ako vravíš... nákupy sama, aj nejaký ten výlet...

menoee
7. júl 2010

tak potom nevahaj monkula 🙂 inak mas pekne deticky 🙂

monkula
7. júl 2010

@menoee dík, a jza komentár vo fotoblogu.. 😉

mirino4444
26. okt 2010

cafte vcera som nsa prihlasila do Harmi mozte mi este napisat niekto dake skusenost s touto autoskolou popripade ci dodrzali na cas kurz a tak

mirino4444
26. okt 2010

halooo napiste niekto 🙂

menoee
28. nov 2010

@mirino4444
ahoj, ja som zacala chodit v let´e do Harmi a skusky som mala v novembri, takze som aj bola sklamana, ze to tak dlho trva. Ale inak celkom fajn ludia, najma majitel, tan aj uci teoriu a celkom dobreho som mala aj instruktora na jazdach.

bubblinkka
18. máj 2011

ahojte, potrebovala by som si urobit nejake rekondicne jazdy v BA, som zaciatocnik a panikar 🙂, vodicak mam od 18tky,ale skusenosti takmer ziadne, takze potrebujem niekoho sikovneho,kto vie dobre vysvetlit a ma veeela trpezlivosti..🙂
poradite mi niekoho?
dakujem..

z_d_e_n_a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z_d_e_n_a
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
abbelina
31. júl 2011

Bubblinkka, kondicne jazdy som mala v autoskole Lekol, pan Kopecky. Nemozem sa stazovat, tiez som na tom bola podobne, vodicak od 18, ale prax minimalna, instruktor bol fakt super, vela trpezlivosti a este aj vyborny humor. Cize odporucam vsetkymi desiatimi 🙂.

cuchre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stopharmi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz