Poraďte dobrú knihu

eviki
8. feb 2013

Zdravim, mamicky, co citate, ak mate cas? 😉 Poradte nejaku dobru knihu. Scifi velmi nemusim, ani dobrodruzne. Nieco medzi tym 😵. Nemam velmi prehlad o tituloch.

milica313
9. nov 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

ja uz si musim najst cas na precitanie si knizky

adinka83
12. jan 2016
Používateľ adinka83 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adinka83.

Ja mám celkom rada romány od T.Keleovej-VAsilkovej - také ľahšie čítanie zo života. už sa teším až sa mi zas niekedy podarí sadnúť ku knihe. Teraz totiž tiež čítam dokola O troch prasiatkach a Pampúšikovi 😉

barca1205
14. jan 2016
Používateľ barca1205 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barca1205.

Ja som tiež mamina, takže na knihy pre mňa veľmi nemám čas ale ak vám nevadí čítať v češtine, ja často objednávam deťom knihy z www.egmont.cz a zvyčajne tam nájdem aj niečo pre seba - na také romantické čítanie 🙂

sonka345
22. jan 2016
Používateľ sonka345 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka345.

Bože kniha, čo to je? Kedysi som čítala každý večer, teraz sa ku knihe nedostanem. Ale až sa zas podarí, určite to bude nejaký historický román 🙂

t1o1m2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pralinka86
2. nov 2018

Projekt idealna manželka a ďalšia časť Projekt Dieťa, od Simsion. Super oddychovka, človek sa zasmeje ☺️