Poraďte dobrú očnú optiku v Bratislave

certica
16. júl 2008

akurat ma napadla ta pesnicka od r.mullera, ze nocna optika 😀

takze vazne... viete mi poradit vramci BA dobru ocnu optiku (lebo je ich tu milion), kde je naozaj dobry vyber ramov, slusne ceny, meranie zraku vramci sluzieb, ochotny odb. personal atd.
vdaka 😎

bibula
16. júl 2008

ja mamdobre skusenosti-nie osobne-z optikou v petrzalke-vola sa vas optik na osuskeho ul.
ale neviem ci meraju /dcera vravi,ze hej/,ale su velmi ochotni a maju skvely vyber okuliarov, aj doplnkov

emjee
16. júl 2008

ja chodim do ever green (ale v malackach, no viem, ze maju aj v blave pobocky)
ked si objednam cocky, posielaju sms, ze si ich mozem prist vyzdvihnut, meraju zrak (uz som dlho nebola 😅 mala by som asi zaskocit), robia aj v sobotu ... 😉

certica
autor
17. júl 2008

zatim dik

certica
autor
27. júl 2008

este nejake napady..?

grettka
28. júl 2008

petrzalka, optika kobra, Rovniankova 6 (terasa), BA, je to za DK zrkadlovy haj, bola som spokojna

titkovamiriam
28. júl 2008

aj v ivanke pri dunaji je suprova 😀

certica
autor
28. júl 2008

diky 😀
na tu kobru mam uz dva tipy, tak to asi skusim zapichnut a mrknut najprv v petrzke

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana_kov
29. okt 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

ja chodim v Bratislave do queensoptik 🙂 ta je tiez dobra 😉

terinka015
24. nov 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

ja som zatial nenatrafila na take co by mi uplne vyhovovali. aj ked je tych optik v ba fakt vela no. ale zaase u mna moze byt problem aj vtom ze som si nejake nasla a tie hladat potom tu :D

zuzana9599
22. jún 2016

Fashionoptic... najdu sa rámy aj za 20 euro a podla dioptrie sklá ale v žiadnej optike nenajdete do 30 celé okuliare jedine nekvalitne jednorazovky v drogeriach v bratislave v OC retro je Fashionoptic predajna hladajte zuzanu a nájde sa pre vás aj zlava ..... momentalne akcia 1 okuliar si zaplatis a druhe mas uplne komplet cele zdarma da sa to kombinovat aj z druhím človekom

surincikova
12. jún 2019

detska optika