Poraďte, kam sa dá ísť na dovolenku so psom

shaarka
24. jún 2009

ahojte,
Mame krizenca stredne velkeho a nechceme ist na dovolenku bez neho. Kedze miest, kde sa da ist so psikom, je omnoho menej, ako tych, kde sa da ist bez neho, chcela by som vas poprosit o akekolvek linky na destinacie, kde sa da dovolenkovat aj so psom 😉

Piste sem prosim skusenosti s dovolenkami, na ktorych sa zucastnil aj vas pes.
Male plemena, vacsie plemena, dovolenky na SK, v zahranici, pri mori. Cestovanie, ubytovanie...
Mozte aj konkretne linky, kde akceptuju stvornohych clenov rodiny 🙂

mima1
24. jún 2009

skus http://www.e-pes.sk/pes-v-slove/ubytovanie-so-psom alebo http://www.havino.net/index.php?option=com_cont... mozno pomoze. ale ked si das do guglu dovolenka so psom najde toho dostt 😎 😉

elly111
24. jún 2009

shaarka je veľmi veľa destinácií kam sa dá ísť so psíkom, mnohé cestovky to majú aj vyobrazované v katalógoch pri jednotlivých hoteloch, znak že psík môže 😅
mnoho ľudí v mojom okolí chodí so psíkmi bežne do Chorvátska, Talianska,... autom i letecky

shaarka
autor
24. jún 2009

dakujem.
my sme isli s dvoma psami (vtedy este vyzla a jazvecik) 14 hodin autom na lyzovacku (4 dospele osoby) a bolo to celkom v pohode. psickovia cely cas spali, na benzinkach sa vencili. bala som sa, ale cesta bola bez problemov. na novom mieste si hned zvykli a ten nas vyzliak strazil cely objekt jak divy. 😀

a aky mate nazor na pes + more? (slana voda, teplo)

mima1
25. jún 2009

pokial pojde do mora treba ho podla mna osprchovat tak ako sa sprchujes sama. aby nemal na sebe sol. tak isto by som ho nevystavovala na slnko na cely den ale vyhybala som sa poobede slnku cez naj horucavu. no a vsade mu nosit vodu aby mal stale prisun vody cistej. ja myslim ze chorvatsko taliansko a ostatne krajiny su v pohode. tie tropicke by som vynechala. aj ked si neviem predstavit ako by som s mojou velkou psicou letela v lietadle. ta fakt neviem. ma skoro 40kil.

domyyy
25. jún 2009

shaarka....ahoj 😉 moj psik dnes ide do Chorvatska, ja som v Londyne tak pridem za rodinou 19.7. zajtra by sa mal moj psik uz kupat v mori, zistila som si ako sa treba onho starat pri mori, po pripade ak bude aj vo vode.... moze sa v pohode kupat v mori, potom ho treba osprchovat vo vlaznej vode, pocas dna nanho treba davat mokry uterak ak si s nim na deke aby nedostal upal, co sa moze stat....ak dostane upal zistis to podla toho, ze ti bude zvraciat, vtedy ho treba nechat len v tieni napr. na ubytovni a musi mat stale pristup k tekutinam 😉 treba ho casto sprchovat 😉

petkovalucka
25. jún 2009

My ideme s hafanom do Chorvatska autom, v pohode na nete sme nasli ubytko kde mozi byt pes, ale v septembri ideme letecky a musi ho varovat svokra - este to ale nevie 🙂

naty
25. jún 2009

My sme byli s mopsíkem taky v Chorvatsku a super...přes velký hice se chladil v klimatizovaný místnosti, takže ani to mu nevadilo.. 😉

petkovalucka
25. jún 2009

Tusim to chorvatsko je naj 🙂 s havom 🙂

simonka16
31. máj 2010

Ahojte ak sa chystate aj tento rok tak mi ideme do Zatonu pri Zadare v Hr le boli sme so psikmi aj na sardinii alebo v taliansku rakusku ...madarsku ...polsku ,,,, nase psiky proste chodia vsade s nami...len mam obavy z upratovania izieb bojim sa ze ked vojde chizna psiki utecu .. neviem ako to vyriesim tu inak to riesim cedulkami nerusit 🙂

akdarka
31. máj 2010

ak mate "turisticky" zalozeneho psa tak odporucam Alpbach - AT, cesta trvala cca 5 hodin, ktore sme zvladli v pohode (tu sme byvali - http://www.familie-moser.com/ inak majitelka je povodom Slovenka). Boli sme tam v septembri 2009 a bolo to uzasne...chudak nas pes (nemecky ovciak) uz mal tur na nejaky 5-ty den dost a nechcel ist ani von z izby 😀 a pripajam foto ako sa osviezoval na vycerpavajucich turach 😀

simonka16
1. jún 2010

@akdarka jeeej 🙂 chudacik hafan sa pekne unavil :D ty moji su civava a maltezak oni nevladzu uz po prechadzke okolo domu :D sa pytaju na ruky alebo do kabelky :D

alenanr
12. máj 2014

Zadaj si kritéria, všetko ti to dohľadajú a ponúknu,
Nadiktuj si krajinu a termín, ďalej už nerieš
http://destinacie.edovolenky.sk/tipy/dovolenka-...
🙂