Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sunshine999
19. jún 2019

Ja som doteraz mala NIVEA. ževraj Garnier je tiež fajn, ale namňa hrozne oranžový. Mala som aj z Avonu ten ružový a z Farmasi s tea tree oil, aj tie sú bombové. Ale popozeraj sa v drogérke, tiež hľadám niečo nové. Mám v pláne siahnuť po drahšej verzii tak cca do 15€ s vyšším SPF, ale zatiaľ som nič nenašla.

tinurinu
19. jún 2019

Ja používam Mishu. Majú ju na Notino ale ja objednávam cez ebay lacnejšie. Je super. Mam akné, jazvy, mastnú pleť. Všetko pekne zakrije a nie som mastná. Netreba ani podkladový krém. Len rovno na očistenú pleť. 🙂

sunshine999
19. jún 2019

@tinurinu a ktorý odtieň používate prosím ak ste bledá? Ak nemáte bledú pleť tak potom nič 🙂

lucka_lullu
19. jún 2019

@ivanka1997 mam garnier a som veľmi spokojná, cenovo bol v pohode, je lahucky.. Ja mam odtieň médium a mam to akurát (už som pár krát bola v solarku) na leto by som potrebovala určite tmavší.

ivanka1997
autor
19. jún 2019

@sunshine999 prosím vás a ten farmasi sú aké odtiene viete mi poslať foto že ktorý teraz je nejaký za akciovú cenu

natassha1
19. jún 2019

ja som ich napriklad poskusala uz mnoho a nepasovali mi odtiene. furt som mala ako by pocit, ze mam oranzovu tvar. teraz ked je leto a vybehli mi pehy, tak pouzivam uz len licenku, nic viac

nikuska_1
19. jún 2019

Ja si bb krem robim doma sama 🙂 A som nad mieru spokojna! Krasne hydratuje pokozku a na leto je to parada. Napis mi spravu poviem ti ako na to.

katpizur
19. jún 2019

@natassha1 asi tak aj u mna a to som teda ich skusala viacero, podla mna v lete, ked su tepla, tak netreba plet zatazovat 🙂

michelle567
19. jún 2019

Skúste pozrieť cc krém ľahučký a super kryje z mary kay 🙂

tinurinu
20. jún 2019

@sunshine999 juj tak ja som dosť hnedá, ale sestra ma bledsiu pleť a používa ten istý ako ja, tak isto aj kamoška a tá je ešte bledsia . On sa prispôsobí farbe pleti. Takže ak nie ste vyslovene biela ako stena tak kľudne No.23

katren
20. jún 2019

@ivanka1997 za mna PUPA a Nivea, maju aj SPF 😉

ivanka1997
autor
20. jún 2019

@katren prosím vás majú tu pupu dva odtiene?

katren
20. jún 2019

@ivanka1997 sa mi zda, ze aspon 4....vsak pozri na nete 😉

nanak
15. aug 2019

Milé sponzorky Farmasi, zas nie je možné objednať Farmasi, alebo mám len ja problém?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli