Poraďte oblasť a hotel v Egypte

merry1001
12. máj 2014

Ahojte, chystáme sa na dovolenku do Egypta, viete mi poradiť, ktorú oblasť a konkrétny hotel si vybrať? Nemáme deti, takže môže byť aj rušnejšie. . .

grasia1
12. máj 2014

ahoj my sme boli sharm el sheik hotel Coral see, no more bolo plytke asi pol kilometra po clenky, takze sme sa kupali iba v bazene. celkovo ma Egypt nijak neuchvatil.

merry1001
autor
12. máj 2014

@grasia1 a v ktorom state sa Ti pacilo?

kvietok23
12. máj 2014

Ahojte super tema... My sme chodili bez deti iba do egypta ...minuly rok sme s detmi boli 1x letecky ale v. Turecku a tento rokplanujeme egypt urcite chcem 5*hotel - my sme chodili do 4 boli sme aj v hurghade aj v sarme.teraz nam odporucaju marsa alam velmi sa mi tam paci hotel hilton v hiltone sme boli aj v hurghade ale ten mal 4* v sharme sme boli v iberotel fanara club

kvietok23
12. máj 2014

Bol niekto v tom hiltonev marse? Alebo viete mi odporucit nejaky 5*? Vhodnypre deti?

norika30
12. máj 2014

@kvietok23 ahoj, my chodievame do hurghady Steigenberger aldau beach, je to velky hotelovy komplex a asi najlepsi v hurghade. co nam vyhovuje ze je to len 5min od letiska, takze sa netreba este niekam dve hodiny trepat ked je vonku 45stupnov. plaž je celkom OK, more niekedy plytsie inokedy nie. skus mrknut ich homepage, nájdes urcite v googli. Alebo potom napr. Jungle aqua park, to je fakt ze raj pre deti. milion smyklaviek a moznosti pre deti. avsak uroven hotela je horsia ako Steigenberg aldau beach ale bolo to tiez v poriadku. ak sa tam deti nezabavia, tak asi nikde. dufam, ze som pomohla 🙂

lilli19
13. máj 2014

ahoj🙂boli sme v egypte viac x, no vratila by som sa do sharm el sheik-u do hotela Ghazala garden....obrovsky 5* hotel....strava bola vyborna hotel cisty, lehatka na plazi pohodlne a super bazeny tam boli....rusne to bolo dost ten hotel bol fakt velky.....

kvietok23
13. máj 2014

@norika30 ahoj, uzasne vyzera ten hotel steigengerger aldau beach 🙂 chcem sa spytat, lebo my sme milovnici kavy a vramci all inclusive malo hotelov ponuka espresso, v tomto hoteli je to ako?

norika30
14. máj 2014

@kvietok23 ahoj tu mali fantasticku kavu, napoje vo flaskach,strava supis. Boli sme naposledy pred dvoma rokmi, vraj vsade je to tak ze kazdy hotel je kazdym rokom horsi. Ale napr.sultan beach co je vedla steigenbergera je otras hroza,spina. Napoje ti daju v umelych kelimkoch, more mala zatoka...no katastrofa. Malisme tam znamu ta egypt ani na mape nechce vidiet. Ale tak usetrila par stoviek lebo dobre a kvalitne hoteli su fakt drahe.

simoneli
14. máj 2014

do egypta chodim uz asi 10r. ano je to pravda z roka na rok horsia uroven hotelov. verim tomu, ze hotel steigengerger aldau beach je vynikajuci... ale asi by som povedala, ze aj jeden z najdrahsich. Zalezi od cloveka co od toho ocakava a ako si dovolenku uzije, ci pokazi s detailami. Ani neviem ci je hotel, ktory by som vyslovene povedala, ze uz nie, alebo hotel, ktory urcite ano. Hotel co je v meste ma horsiu plaz, co je dalej, zase horsia uroven hotela, alebo nic pred hotelom. A teraz premyslam, ze asi najhorsi hotel bol Sharm Safaga.

cichlidka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
959touareg
29. júl 2014

@lilli19 yes, palec hore za ghazela gardens. 😉
@norika30 Steigenberger v Hurghade tiez spica, jeden z naj tam...chodime kvoli golfu don mimo sezony 😉

quirell
29. júl 2014

Jednoznacne najkrajsia oblast v Hugharde je Makady Bay a napr hotel. - Sol y mar, Iberotel Makadi Oasis, boli sme aj v Mamlouk Palace resort, ale to uz nie je v tej oblasti. Vsetky blizko letiska. Ani jeden hotel nas nesklamal, sluzby fajnove, strava, plaz.... Naj z tychto asi Mamlouk. Tod nas nazor

quirell
29. júl 2014

@cichlidka v hoteloch tusim od 4* vyssie uz je vsetko pripravovane z pitnej vody, my sme nemali absolutne ziadne zaludocne problemy ako napr. ked sme boli v Tunisku. Ochutnali sme vsetky jedla a vsetko OK