Poraďte originálny svadobný dar

eji
12. dec 2007

ahojte mamicky, zacnem tuto temu, lebo ma absolutne nic nenapada a v januari nas caka svadbicka...
rozymsalal som o darceku, lenze nic originalne mi nenapada...
nehcem nic take ako pohare, ci nieco, co kupuje kazdy...
chcem skor nieco take, ked sa na to mladomanzelia na to po rokoch pozru, tak povedia...TAK TO JE TEN SPRAVNY DAR...
neviete mi s tym pomoct???

643642641640kkkacenka
29. apr 2015

@baluboy Ahoj, môžem poprosiť o kontakt ? 🙂 Super nápad! :D

lucifera
8. sep 2015

Ja robím ručne vypalované obrázky, vhodné na rôzne príležitosti 🙂 aj na svadby

lucifera
7. jan 2016

Ja som robila viac krat taketo darceky🙂

chaka
5. apr 2016

@lucifera prosim kontaktujte ma.

zuzkaase
4. júl 2016

@lucifera Zdravim, stale robite tieto tabulky na objednavku?

lucifera
4. júl 2016

@zuzkaase dobry den.ano,v pripade zaujmu sorava.dakujem

lucifera
4. júl 2016

@zuzkaase *sprava*

lucifera
29. aug 2019
tuppuk
29. nov 2021

Najlepšie kamoška bude mať svadbu, samozrejme ak to opatrenia dovolia. Bude až budúci rok ale chceme darček riešiť takto v predstihu, pretože by sme im chceli dať fakt niečo originálne. Oni teraz riešia aj nový domček, takže začiatkom roka sa aj sťahujú, tak neviem či do toho niečo alebo tak. Čo by ste poradili? Na akú oblasť sa zamerať?

yoxinka
29. nov 2021

@eji
Kamoši chceli peniaze, dali sme im tak ako na fotke. A asi naj svadobný dar, aký som kedy vydumala bol poklad. Avšak, na to treba fakt riadnu partiu kamošov a tú sme mali k dispozícii. Kamoš (stolár) vyrobil nádhernú truhlu (tú majú dodnes ako obývačkový stolík) a tú sme strčili do obyčajnej z dreva vyrobenej škatule. Do nej sme dali fakt hocičo, podľa spomienok ľudí s mladomanželmi (fotky, nejaké somarinky, tričká …) a celé sme to zasypali sumou peňazí (každý dal koľko uznal za vhodné, ani neviem, koľko vo finále bolo peňazí), ale celú sumu sme boli v banke zameniť za mince a to sme vysypali do tej truhly. Zavreli, strčili do tej starej, vykopali v blízkom lese jamu, poklad zakopali. Na svadbe dostali mladomanželia dva rýle a mapu 😜. Dodnes na to spomínajú ako na najlepší svadobný dar aký dostali ;).

lucifera
29. nov 2021

@tuppuk dobry vecer.ja vypalujem do dreva.

maruski99
30. nov 2021

@tuppuk tak to je super, ze to chcete takto dopredu riesit vsetko 🙂 a kedze sa stahuju do noveho domceku, myslim ze nieco prakticke hlavne by nebolo na skodu, ci uz do interieru alebo exterieru, to ste aj uvazovali asi ze co by to mohlo byt?

tuppuk
1. dec 2021

Áno presne, chceme to mať v kľude všetko premyslené a neriešiť to na poslednú chvíľu a teraz je aj taká doba, že ľudia sa za všetkým naháňajú a teda ak by sme niečo objednávali aj cez internet, nech nám to príde potom včas.
No inak to nevieme, že čo by bolo lepšie či riešiť niečo interiérové alebo exteriérové.

fednaja
1. dec 2021

No tak to je od vás pekné, že to takto chcete riešiť, len máte aj nejaký rozpočet, že koľko chcete minúť? Inak čo sa týka nejakého zariaďovania, to si interiér asi poriešia oni, či?

maruski99
2. dec 2021

este mi napadlo, ze ak by ste to nechceli riesit ako prekvapenie, tak sa ich jednoducho opytajte co by potrebovali. predsa len na novom dome sa toho najde. a je asi jedno ci sa bavime o zariadeni vo vnutri domu alebo vonku 🙂

tuppuk
3. dec 2021

Fednaja vieš čo nejako extra sme nad rozpočtom nerozmýšľali, lebo teda sme sa rozprávali aj rodina, že pokiaľ by to bola nejaká vyššia suma, že by sme sa poskladali 🙂 Takže toto by nemal byť problém. A teda ako áno, mne sa páčia rôzne drobnosti ale teda asi chceme niečo viac praktické 🙂

fednaja
7. dec 2021

No tak potom čo mne tak napadlo, tak vybavenie asi do kuchyne, buď nejaké spotrebiče, to sa zíde alebo keď niečo exteriérové tak gril alebo teda niečo s ohniskom možno. Dá sa z takých praktickejších aj povyberať si myslím.

leskovael
7. dec 2021

Toto je individuálne, niekto bude 10rokov ospevovať to, čo druhému príde nepodstatne a zbytočne...
Mne sa páčia darčeky ktoré su aj vtipné, aj praktické.. Skúsim niekde pohľadať, raz som tu videla ako niekto robil taky "box" kde bolo toho viac, velmi dobre to vyzeralo. Je to niečo tak trochu iné a hlavne originálne..

leskovael
7. dec 2021

@eji toto je ono 🙂

maruski99
7. dec 2021

@fednaja to nie je zly napad veru, taketo prakticke darceky by aj mna potesili a hlavne, clovek aspon nemysli na to co mu este chyba a co potrebuje ale takto to moze dostat ako dar 🙂

miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
8. dec 2021

@eji ferrari alebo nejaký vymakanejsi kabrioletik 👍👍👍👍

tuppuk
15. dec 2021

@maruski99 veď to, že niečo praktické by bolo fajn. A hlavne je veľké plus, keď to človek rieši takto dopredu lebo si neviem predstaviť vymýšľať niečo na poslednú chvíľu :D
@fednaja ako myslíš že niečo s ohniskom, to si mám ako predstaviť? 🙂

maruski99
16. dec 2021

no a uz ste aj nieco vymysleli, alebo ste boli nieco pozriet co by vas tak oslovilo? ved ak chcete nieco take ze krby, ohnisko a neviem co tak potom s manzelom to bude asi lepsie riesit ako s chlapom ci? 🙂

fednaja
21. dec 2021

Tuppuk no veď napríklad stôl s ohniskom, taká parádička 🙂 Že to nie je ako nejaké klasické murované ohnisko ako si predstavíš ale je to normálne ako stôl spravené 🙂

tuppuk
3. jan 2022

Fednaja aha, no to znie dobre a vy taký stôl máte doma? To na akom princípe funguje, úplne ako nejaké ohnisko keď si predstavím, či dá sa to nejako ovládať? Ale to asi aj viac bude stáť či? 🙂

maruski99
5. jan 2022

inak to je podla mna paradny napad, ak teda maju dom s nejakou terasou alebo zahradou 🙂 nemyslim ze to funguje ako bezne ohnisko, ked to mas takto v stole ako keby zabudovane, ale na druhej strane, mas to uz hotove a netreba sa babrat s vybudovanim nejakeho ohniska na zahrade.

fednaja
7. jan 2022

Áno a je to super 🙂 To keď chcem mať takú pohodičku kľudne aj sama pre seba, tak vínko tento stôl zapnem a paráda 🙂 Tak v princípe áno, len teda z toho nemáš smrad, dym ani nič podobné ako pri klasickom ohnisku, je to také čistejšie.

tuppuk
11. jan 2022

A neviem či som prehliadla, či tu bolo napísané kde sa také stoly dajú vybrať, či to si treba dať niekde vyrobiť alebo ako? 🙂