Poraďte púzdro na Huavey P9 Lite

kurkamirka
24. jan 2017

Dievčence prosim poradte mi kt. puzdro na telefon je najodolnejši, nie esteticky. Kupujem dcere mobil (puzdro na huavey p9 lite) a nevyznam sa. dakujem za vaše rady a skusenosti.

vroni
24. jan 2017

Pozri na nete, ja mam knihovy obal, kozeny a makky, mobil mi uz xkrat spadol na zem, aj kachlicky a podobne, prezil bez akychkolvek nasledkov... V obchodoch spravidla dostanes az jeden obal a mozes si vyberat. 😠

kurkamirka
autor
24. jan 2017

@vroni vdaka, no myslela som taky zospodu šo sa zaklada niekde som videla taky gumeny, na int. je ich tolko len neviem .....dik

vroni
24. jan 2017

@kurkamirka, toto je vec nazoru, ja som zasuvaci nechcela, stale ho treba vyberat a vkladat, ze pri tom skor ci neskor vyklzne z prstov a zareve na zemi je podla mna skoro iste....

vierocka888
24. jan 2017

@kurkamirka na Huawei P9 lite su dostupne viacere typy puzdier. Od vyssie spominanych zasuvacich, ktore absolutne nemaju vyznam, kedze telefon vyberie pri telefonovani a ked jej spadne, puzdro jej ostane v ruke 😢 dalej su knizkove, ktore su fajn, lebo chrania za jedno zasnu cast, aj prednu. Pri otvorenom puzdre ale hrozi, ze telefon vypadne na otvorenu cast a displej sa moze rozbit. Dalej su silikonove "vanicky" ktore telefon chrania zozadu a zboku. Je idealne kombinovat ich ale s ochrannym sklom na displej, aby bol ochraneny. Za mna,najidealnejsie je knizkove puzdro v kombinacii s ochrannym sklom. 😎 osvedcene aj u zakaznikov 😉

kurkamirka
autor
24. jan 2017

@vierocka888 prosim Ta možes mi ho tu pridat na fotke? neviem ktorý je knižkove. vdaka

vierocka888
24. jan 2017

@kurkamirka toto je ono. Otvara sa doboku, ako kniha 🙂

kurkamirka
autor
24. jan 2017

@vierocka888 vdaka Ti

erikavesela
26. jan 2017

@kurkamirka
To su silikonove...hod do googla nazov mobilu a silikonovy obal a vyhodi ti to milion stranok, kde sa take daju kupit a ked chces hned...tak tcom, orange,o2 predajne